Články FiftyFifty.cz, strana 101

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 101 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 101

FiftyFifty

Ze Rwandy do Prahy – Cirk La Putyka na Letní Letné s unikátním představením HIT

Unikátní projekt, v němž se pod jedním šapitó sejdou akrobaté, tanečníci, herci a muzikanti ze Rwandy, České republiky a Kanady, představí na Letní Letné špičkový český soubor Cirk La Putyka. Premiéra představení Hit, Tell the difference se uskuteční 17. srpna a zahájí tak Festival české novocirkusové tvorby na Letní Letné.

Festival Hrady CZ startuje. S Arakainem, Lucií Bílou i Richardem Müllerem.

seriál :: Festivaly 2017

Hudební festival Hrady CZ startuje v pátek a sobotu 14. a 15. července na hradě Točníku. Páteční program nabídne koncerty Richarda Müllera, kapel Horkýže Slíže, Visacího zámku či Vypsané Fixy a dalších interpretů, v sobotu se mohou fanoušci letní hradní tour těšit zcela poprvé na Arakain s Lucií Bílou, skupinu Mig 21 nebo Tomáše Kluse, který v létě na Hradech vystupuje zcela exkluzivně.

Loutky v nemocnici: Pohádková medicína na cesty i pro marody podruhé

Loutky v nemocnici vydaly již třetí CD. Pohádková medicína II přináší téměř 80 minut příběhů naplněných původními písničkami a 24 her pro dlouhou chvíli. S jednotlivými pohádkami, které jsou součástí tohoto alba, se děti setkávají i v podobě loutkových divadelních představení, pokud je členové souboru navštíví ve zdravotnickém zařízení přímo u jejich nemocničního lůžka.

Svět pod hlavou zaujal Francii originálním zpracováním

seriál :: Festivaly 2017

Seriál České televize Svět pod hlavou byl vybrán na prestižní francouzský festival seriálové tvorby Serie Series. Zaujal atmosférou i originálním zpracováním původní britské předlohy.

Festival fantazie - největší festival popkultury pobaví každého

22. ročník české obdoby amerického ComicConu proběhne od 29. června do 9. července 2017 v Chotěboři a opět přinese letní fantastickou atmosféru a světově nejbohatší program pro fanoušky sci-fi, fantasy a hororu v hrách, kostýmech, filmech, seriálech, anime, comicsech, knihách....

Příští týden odstartuje největší slovenský festival Pohoda

seriál :: Festivaly 2017

Jedenadvacátý ročník slovenského festivalu Pohoda otevře na tři dny své brány na letišti v Trenčíně již ve čtvrtek 6. července. Na devatenácti scénách vedle sebe stanou prověřené legendární ikony i mladí umělci, kteří obstojně čeří stojatější vody.

Hradecek Open Air Workshop - Zahradni slavnost

seriál :: Festivaly 2017

Rozhodnuto: Festival Trutnoff oslaví své 30. a 33. narozeniny návratem ke kořenům a uskuteční se jako Open Air Workshop a Zahradní slavnost u epicentra svého vzniku – na zelené louce u Hrádečku. Podobně jako v roce 1987.

Švandovo divadlo v nové sezóně

Smíchovská scéna chystá od letošního září do června příštího roku pět premiér. V pestrém programu představí světovou klasiku nahlédnutou z jiné perspektivy, původní autorské inscenace i malé české příběhy rozehrané na pozadí velkých diktatur.

Sedmoláska, nové album největších hitů Szidi Tobias

Slovenská hvězda šansonu Szidi Tobias vydala nové dvojalbum s názvem Sedmoláska. Nahrávka je souhrnem jejích nejznámnějších solových písní.

Léto s Afroditou - prázdninová dámská jízda v knižní novince

Čtyři ženy různého věku a z různých koutů světa se neznají, přesto však mají jedno společné: každá má problém se svými blízkými. A každá ho řeší prázdninovým dobrodružstvím na řeckém ostrově Korfu…

Letní Letná zažije KOLAPS. Losers Cirque Company s premiérovým představením

Zbrusu nové představení KOLAPS na Letní Letné představí jeden z nejpopulárnějších současných českých novocirkusových souborů Losers Cirque Company. Po létem, mořem a dobrodružstvím prodchnutém představení Beach Boy(s), které s velkým úspěchem představili na loňském ročníku Letní Letné, zamířili letos do trochu jiných, na první pohled temnějších vod, v nichž nebude rozhodně chybět typický „loserovský“ humor i vrcholná akrobacie.

Festival Hrady CZ s Tomášem Klusem, Arakainem i Lucií Bílou

Kompletní program svého třináctého ročníku oznamuje festival Hrady CZ. Ten svou hradní "šňůru" odstartuje v pátek a sobotu 14. a 15. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Bezdězu, Veveří, Hradci nad Moravicí a Bouzově a svoji letošní tour uzavře na slovenském hradě Červený kameň.

Nádraží Praha-Bubny v červnu - jedinečná alternativní scéna a galerie

Hudbou, hlasy, pamětí i jinakostí. Tím vším ožije koncem června nádraží v Praze-Bubnech, které se od 21. do 25. června promění v alternativní kulturní scénu.

Letní shakespearovské slavnosti zahájí Hamlet v hlavní roli s Jaroslavem Pleslem

Přesně tři týdny zbývají do zahájení dalšího ročníku Letních shakespearovských slavností, které v premiéře uvedou slavnou Shakespearovu tragédii Hamlet v inscenaci Michala Vajdičky. Hrát se bude opět na scénách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Je naplánováno celkem 162 představení.

Světlo za Lidice

Tuto sobotu uplyne 75 let od vypálení Lidic. Na pietní akci zazpívá Martin Chodúr se stočlenným dětským sborem státní hymnu a svou píseň Lidice.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz