Články FiftyFifty.cz, strana 61

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 61 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 61

FiftyFifty

Hostina pro milovníky (nejen) českého filmu

seriál :: Festivaly 2012

Filmový festival Finále Plzeň: bohatý filmový i doprovodný program, zajímaví hosté i porota..

Zoči Voči se vrací do Prahy!

Jedna z nejpopulárnějších slovenských klubových kapel současnosti, kapela Zoči Voči, přijede už 18. dubna do pražského Futurum Music Baru představit svojí poslední desku nazvanou Nikdo z nás nie je bez chýb. Fanoušci kapely se mohou těšit na kompletní set kapely včetně populárních skladeb Stratený nebo 2012. Jako předkapela vystoupí známé pražské rockabilly trio Rocket Dogz.

Vrásky z lásky – filmová událost letošního jara

Velké herecké hvězdy Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý září v dojemném i humorném setkání dvou lidí, kteří chtějí navzdory svému věku prožít podzim života naplno. Hořká komedie Vrásky z lásky scenáristy Marka Epsteina a režiséra Jiřího Stracha, na jejímž vzniku se podílela Česká televize, má v kinech premiéru 12. dubna 2012.

Lenka Nová: Psí hodina

Zpěvačka Lenka Nová známá z působení v kapele Laura a její tygři nebo z projektů Michala Horáčka Ohrožený druh a Kudykam vydává 1.května po osmi letech nové sólové album nazvané Psí hodina. Album dlouho a pečlivě připravované, plné zajímavých písniček a ženských příběhů, nahrané se špičkovými muzikanty, kde všemu dominuje její skvělý hlas…

Pavol Habera a Team se rozloučí velkolepou show

Česko-slovenská poprocková kapela, skupina Team v čele s Palo Haberou, v poslední době známým jako nekompromisní kat televizních pěveckých soutěží, se v květnu 2012 vydá po čtyřech letech na velké halové tour s dovětkem FINAL. Největší, nejnákladnější a nejvýpravnější, taková bude show, kterou celý rok 2011 kapela a realizační tým připravovali. Nenechte si ji ujít..

Celé Česko čte dětem s klaunkou Leontýnkou ve Sloníkově

V neděli 1. dubna 2012 proběhne od 15 hodin v dětském centru Sloníkov, NC Galerie Butovice, Praha, pohádkové čtení v rámci celostátní kampaně Celé Česko čte dětem® za účasti známých tváří.

Open Air Festival věnován náčelníku Havlovi a „Magoru“ Jirousovi

seriál :: Festivaly 2012

Letošní Open Air Festival Trutnov bude věnován In memoriam náčelníkovi Václavu Havlovi a guruovi undergroundu Ivanu Martinovi „Magoru“ Jirousovi. Vystoupí zde jejich oblíbení umělci a pozváni budou i jejich přátelé a osobnosti našeho kulturního a společenského života.

Jana Lota vydala nové album Děvčátko

Album přináší do oblasti vydávání alb nový rozměr - album vzniklo ve spolupráci se zdravotně postiženými dětmi, které namalovaly 202 originálních obalů. Část výtěžku z těchto originálních děl poputuje na činnost jejich školy.

Jiří Stivín oslaví své sedmdesátiny na JazzFestu v Brně

Pro mnohé personifikace tuzemského jazzu, hráč na tradiční i nejroztodivnější dechové nástroje Jiří Stivín, oslaví své sedmdesáté narozeniny 14. dubna v brněnském klubu Semilasso v rámci 11. mezinárodního festivalu JAZZFESTBRNO.

Poletíme? Kroskántry

Mít v sobě srdce kovboje...

Rok konopí

Co cítí a jak žijí nemocní, kteří se v zoufalství a strachu ze smrti rozhodli ukončit neúspěšnou oficiální medicínskou léčbu a pustili se do oblasti přírodního léčitelství pomocí konopí?

Zdarma na internetu dokumenty Českého lva

Od 5. března je možné vidět na internetu po dobu jednoho týdne zdarma dokumenty, které byly nominované nebo oceněné v rámci Českého lva. Provozovatelé portálu www.DAFilms.com pořádají tuto vstřícnou akci vůči uživatelům internetu a příznivcům filmu již čtvrtým rokem. Za tu dobu zde vidělo dokumenty Českého lva už téměř sto tisíc diváků. Mezi streamovanými filmy byly například Občan Havel, René nebo Nesvatbov.

Nové album BrAgas Fuerte se slevou pro ´Fifťáky´

Téměř dámská kapela BrAgas má nové album a my by jsme Vás pozvali na mimořádný koncert a zároveň Vám máme slevu pro Vás, čtenáře Fiftyfifty.cz.

Zákon přichází do Švandova divadla V(ý)chodem

Každý chce občas začít nový život, vykročit z toho dosavadního, dostat druhou šanci. Ale co když je ono zajetí naší dávnou volbou? Co když vykročit do jiného světa už nelze? Co když nejhorší vězení připravujeme sami sobě? Tragikomický příběh, v němž dávno nehoří keř ani se nerozestupuje moře… ale jen pár vyděděnců zasedne proti sobě v hospodě.

Nové album Lucie Redlové produkuje Tim Eriksen

Zpěvačka, kytaristka a autorka Lucie Redlová právě nahrává nové album, které vyjde u Indies Scope 17.4.2012. Po debutovém albu, které produkoval rocker z Dublinu, leader skupiny The Walls, Steve Wall, se Redlová opět spojí s cizincem.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz