Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 13 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty

Zpověď zlatého barmana

Tento měsíc se na Nové Živohošti utkali zruční barmani právě ukončeného kurzu Havana Club Academy. Vše končilo velkou show, jak jinak než za pohazování lahvemi a oslavnými fanfárami pro nejlepší z nich.

Beastie Boys v záběru padesáti kamer

Dne 9. října 2004 před vyprodaným koncertem v newyorské Madison Square Garden rozdali Beastie Boys mezi své obecenstvo padesát kamer. Z padesáti různých perspektiv tak vznikl energií nabitý dokument, který diváka vrhá do víru živého vystoupení legendární kapely.

United 93 - nejlepší z trojlístku

Blíží se září a Američané vzpomínají na události před pěti lety. Právě tento časový odstup filmařům připadá jako dostatečný ke zfilmování tehdejšího teroristického útoku, a tak se do toho dali hnedle třikrát. Film Let číslo 93 (United 93) režiséra Paula Greengrasse je k vidění v našich kinech právě teď. Podle všeho je z trojlístku filmů o 11.9.2001 ten zdaleka nejlepší.

Příběhy těch skutečných celebrit

Na televizní obrazovky se vrací portrétní dokumenty, které v koprodukci s World Circle Fundation již tradičně vyrábí Televizní studio Ostrava. I tentokrát bude každý z nich věnován některé z významných postav kulturního a společenského života se zaměřením na jejich tvůrčí i soukromé zázemí, stejně jako na vzpomínky přátel a příbuzných

Živé kino

aneb když nejde divák na dokument, musí dokument za divákem. Zajímavou doprovodnou akcí Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava je už třetím rokem Živé kino.

Byl Kristus pouhý smrtelník?

seriál :: Filmová žranice

Odhalení Ježíše ve Stínech mrtvých, zasypaný tunel a snaha přežít v Denním světle a brutální psychopat ve Vraždách podle Jidáše. Týden plný dusivého napětí pro všechny!

Řev v Řevnicích

seriál :: Letní fesťáky 2006

Festival se odehrává každoročně v unikátním Lesním divadle v Řevnicích, které vytváří v kombinaci s hudbou nezaměnitelnou atmosféru.

Prvotřídní primabalerína s fotoaparátem

Daria In and Out - pod tímto názvem se ukrývá specifická fotografická výstava Darii Klimentové a Petra Našice. Projekt odstartoval loni úspěšnou světovou premiérou v londýnské Royal Albert Hall. Nyní se nachází v těsné blízkosti Stavovského divadla, kde se zdrží do konce září…

Projekce u bazénu

čeká návštěvníky letošního ročníku Fresh Film Festu. "Místo klasického drive-in kina, kam si lidé zajedou na parkoviště a sedí v autě, si skočí s nafukovací sedačkou do bazénu a máchají si nohy ve vodě," vysvětluje ředitel přehlídky Martin Pošta.

Země v ohrožení - evoluční radovánky pro všechny!

seriál :: Filmová žranice

Příliš nebezpečná Síť, bláznivě dokonalá Evoluce a komicky vyjukaní Návštěvníci. Svět nebude, co býval!

Kim Ki duk a jeho další magické drama

Filmovou premiérou tohoto týdne je Samaritánka, film korejského režiséra Kim Ki-duka. Mohli ho shlédnout již diváci Febio Festu, do vašeho kina tento příběh o dvou mladých dívkách zabývajících se prostitucí se staršími pány zavítá ale až nyní.

Země krásná neznámá

Na pražské Kampě můžete až do září vidět celý svět. Je focen z helikoptéry, z výšky 30 – 3000 metrů, a je to svět pestrobarevný, bezbranný a ohrožený. Fotograf Yann Arthus-Bertrand ho nafotil pod záštitou UNESCA

Režisér Tomáš Vorel školníkem

Režisér Tomáš Vorel začíná natáčet hořkou komedii o partičce studentů, kteří po nocích malují graffiti. Scénář k filmu Gympl popisuje konflikt mezi konformitou a naprostou svobodou, konflikt mezi školou, která je odcizená realitě, a studenty toužícími dělat skutečné věci.

Svět bestiálního vraha - račte vstoupit!

seriál :: Filmová žranice

Démonicky hrůzná Cela, adrenalinových 60 sekund a napínavé Město šílenců. Oči otevřené, nervy připravené!

Neorganizujte kozy!

seriál :: Letní fesťáky 2006

„Milkovice? To je ten festival, kde si diváci musí posekat louku na tancování a kapely sestavit pódium, aby měly kde hrát.“
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.