Články FiftyFifty.cz, strana 36

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 36 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 36

FiftyFifty

Zatopené osudy

Člověk několikrát vstoupil do krajiny. Nejprve, aby zbudoval svá sídla, a později, aby je obětoval potřebě zajistit pro svou existenci dostatek potřebné tekutiny..

O2Sázavafest - jak bylo?

15 tisíc lidí přijelo minulý víkend do Kácova, aby tady dvě až tři noci spali na karimatkách a celý den bloumali mezi stánky a koncertními pódii. Důvodem byl hudební festival zvučného jména - Sázavafest!

Skryté zločiny osmašedesátého

Zabit jen proto, že neotevřel dveře bytu, mladá dívka zastřelená kvůli tubusu na výkresy, stovky zraněných, desítky mrtvých – to je tragická bilance prvních dnů srpnové okupace spřátelených armád.

Staronový festival Průniky se hlásí!

seriál :: Festivaly 2008

Na to, že po Letním O2 Sázavafestu se mohou příznivci tohoto festivalu těšit i na Podzimní verzi, si už mnozí zvykli. Aby si ale mohli dostatečně užít festivalových radovánek před první sněhovou nadílkou také mimopražští, rozhodl se Sázavafestský tým přiložit ruku k dílu, a obnovit festival Průniky.

Cesta k životnímu cíli

Abychom se mohli vydat po stezce ke svému životnímu cíli, musíme se naučit několika důležitým zákonům. Zákonu volby, zákonu postupu, zákonu očekávání, jednoty a ... A víme vůbec, kde je náš cíl?

Program O2 Sázavafestu - včetně filmů!

seriál :: Festivaly 2008

Seznam účinkujících je pár dní již znám, teď se můžete podívat, kdy a kde vystupují vaši favoriti. Když bude nejhůř, můžete se podívat na nějaký pěkný film.

Pirátka českého filmu odhalena

V sobotu 12. července byl v multikině Palace Cinemas ve Slovanském domě odhalen pokus o natočení historického velkofilmu režiséra Juraje Jakubiska Bathory. Na mladou dívku, která film natáčela na příruční kameru přímo v průběhu odpoledního představení, upozornili zaměstnance kina a ochranku ostatní návštěvníci projekce.

Nálada na Rock for People

seriál :: Festivaly 2008

Moje nálada na festivalu byla skvělá. Na první pohled na tom ti ostatní byli stejně, ale podle festivalových novin a postřehů některých novinářů tomu tak nebylo. Podívejme se na jeden z největších letních festivalů trochu jinak.

Milarépa - vrcholné dílo osvícení

Milarépovo vnitřní světlo, které se nyní tak mocně šířilo do všech světových stran, nemohlo zůstat dlouho nepostřehnuto. Možná ho nyní postřehnete i vy a možná...

O2 Sázavafest pro všechny

seriál :: Festivaly 2008

O2 Sázavafest letos uvítá velké množství zahraničních hostů. Opět se posouvá o laťku výš a zachovává si svou jedinečnost, kterou je nejen hudební všestrannost festivalu...

Pařížan v českých kinech

Nový film Paříž je příběhem jednoho nemocného Pařížana, který se sám sebe ptá, jestli umře - premiéra 31.7.

Poslední školní den na Střeláku

seriál :: Festivaly 2008

V pátek 27.6. se na pražském Střeleckém ostrově koná jednodenní festival reggae, soul, african and caribean music party...

ROCK FOR PEOPLE už za 2 týdny

seriál :: Festivaly 2008

Letošní ročník festivalu se koná v termínu 3. - 5. 7. 2008 a jeho organizátoři představí návštěvníkům jako hlavní hvězdy festivalu kapely The Offspring, Kaiser Chiefs a Massive Attack.

Jak to vypadá Po svatbě

“After the Wedding je film o tajemstvích. O tom, jak spolu lidé žijí, milují se a mají své rodiny – a přitom beze studu před svými blízkými mnohé zatajují.“

Přes 100 kapel na Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2008

Lou Rhodes, zpěvačka, kytaristka a členka formace Lamb, je jedno z posledních zahraničních jmen potvrzených na letošní ročník festivalu Colours of Ostrava. Lou přijede s komorním folkovým programem plným křehkých a poetických písní. Na Colours vystoupí v sobotu 12. července.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz