Články FiftyFifty.cz, strana 36

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 36 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 36

FiftyFifty

O2Sázavafest - jak bylo?

15 tisíc lidí přijelo minulý víkend do Kácova, aby tady dvě až tři noci spali na karimatkách a celý den bloumali mezi stánky a koncertními pódii. Důvodem byl hudební festival zvučného jména - Sázavafest!

Zatopené osudy

Člověk několikrát vstoupil do krajiny. Nejprve, aby zbudoval svá sídla, a později, aby je obětoval potřebě zajistit pro svou existenci dostatek potřebné tekutiny..

Skryté zločiny osmašedesátého

Zabit jen proto, že neotevřel dveře bytu, mladá dívka zastřelená kvůli tubusu na výkresy, stovky zraněných, desítky mrtvých – to je tragická bilance prvních dnů srpnové okupace spřátelených armád.

Cesta k životnímu cíli

Abychom se mohli vydat po stezce ke svému životnímu cíli, musíme se naučit několika důležitým zákonům. Zákonu volby, zákonu postupu, zákonu očekávání, jednoty a ... A víme vůbec, kde je náš cíl?

Staronový festival Průniky se hlásí!

seriál :: Festivaly 2008

Na to, že po Letním O2 Sázavafestu se mohou příznivci tohoto festivalu těšit i na Podzimní verzi, si už mnozí zvykli. Aby si ale mohli dostatečně užít festivalových radovánek před první sněhovou nadílkou také mimopražští, rozhodl se Sázavafestský tým přiložit ruku k dílu, a obnovit festival Průniky.

Pirátka českého filmu odhalena

V sobotu 12. července byl v multikině Palace Cinemas ve Slovanském domě odhalen pokus o natočení historického velkofilmu režiséra Juraje Jakubiska Bathory. Na mladou dívku, která film natáčela na příruční kameru přímo v průběhu odpoledního představení, upozornili zaměstnance kina a ochranku ostatní návštěvníci projekce.

Program O2 Sázavafestu - včetně filmů!

seriál :: Festivaly 2008

Seznam účinkujících je pár dní již znám, teď se můžete podívat, kdy a kde vystupují vaši favoriti. Když bude nejhůř, můžete se podívat na nějaký pěkný film.

Nálada na Rock for People

seriál :: Festivaly 2008

Moje nálada na festivalu byla skvělá. Na první pohled na tom ti ostatní byli stejně, ale podle festivalových novin a postřehů některých novinářů tomu tak nebylo. Podívejme se na jeden z největších letních festivalů trochu jinak.

Milarépa - vrcholné dílo osvícení

Milarépovo vnitřní světlo, které se nyní tak mocně šířilo do všech světových stran, nemohlo zůstat dlouho nepostřehnuto. Možná ho nyní postřehnete i vy a možná...

Pařížan v českých kinech

Nový film Paříž je příběhem jednoho nemocného Pařížana, který se sám sebe ptá, jestli umře - premiéra 31.7.

O2 Sázavafest pro všechny

seriál :: Festivaly 2008

O2 Sázavafest letos uvítá velké množství zahraničních hostů. Opět se posouvá o laťku výš a zachovává si svou jedinečnost, kterou je nejen hudební všestrannost festivalu...

Jak to vypadá Po svatbě

“After the Wedding je film o tajemstvích. O tom, jak spolu lidé žijí, milují se a mají své rodiny – a přitom beze studu před svými blízkými mnohé zatajují.“

Poslední školní den na Střeláku

seriál :: Festivaly 2008

V pátek 27.6. se na pražském Střeleckém ostrově koná jednodenní festival reggae, soul, african and caribean music party...

ROCK FOR PEOPLE už za 2 týdny

seriál :: Festivaly 2008

Letošní ročník festivalu se koná v termínu 3. - 5. 7. 2008 a jeho organizátoři představí návštěvníkům jako hlavní hvězdy festivalu kapely The Offspring, Kaiser Chiefs a Massive Attack.

Sex a Arábie

Příběh o lásce, touze i nakupování v životech čtyř mladých privilegovaných žen není nic nového… ale pokud se takový příběh odehrává v konzervativním Rijádu, to už senzací a skandálem zavání. Co si o tom myslí autorka a dentistka Rajaa Alsanea?
© 2005 – 2020 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.