Články FiftyFifty.cz, strana 41

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 41 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 41

FiftyFifty

Sázavafest: hostitel vítěze European Reggae Contest!

seriál :: Festivaly 2009

Český O2 Sázavafest se postavil vedle italského festivalu Rototom Sunsplash. Ten patří mezi největší světové reggae akce na světě a především stojí za celoevropskou soutěží European Reggae Contest, jejíž vítěz vystoupí na jednom z pódií v Kácově!

Vousáči ZZ Top se vrátí do Prahy

Přední americká rocková kapela ZZ Top se vrátí 26. května do Prahy. Toto trio, které hraje ve stejné sestavě 40 let a jehož poznávacím znamením jsou dlouhé vousy dvou frontmanů, patří k nejlepším formacím, které hrají zemitý texaský blues-rock.

Keltové v Telči oslaví Beltine

Státní zámek v Telči letos přivítá jubilejní patnáctý ročník festivalu Svátku keltské kultury. Svátek Beltine se slaví 30. dubna, tedy v den, kdy se tradičně na mnoha kopcích rozhoří ohně.

Neděle trochu jinak

„Neděle jinak“ chce být dnem, při kterém se pořadatelé budou snažit odbourat bariéry mezi širokou veřejností a lidmi ohroženými nejrůznějšími závislostmi, psychickými problémy nebo tělesně i mentálně postiženými. Každý bez jakékoliv výjimky či omezení zde dostane příležitost podílet se na bohatém a rozhodně různorodém programu dne.

Simply Red v Praze – Poslední turné!

Britská popová kapela Simply Red se po čtyřech letech vrací do Prahy! Simply Red vyráží na své definitivně poslední turné The Greatest Hits Live se zastávkou 24. května v pražské O2 Aréně!

Jana Eyrová premiérově v ABC

Světový bestseller. Známý příběh o zapovězené lásce a děsivém tajemství. Příběh hlavní hrdinky nabitý událostmi, překvapivými dějovými zvraty, silnými emocemi, tedy vším, co má dobrý divadelní titul mít, uvedou Městská divadla pražská jako další českou premiéru v režii Petera Gábora v Divadle ABC 18. dubna.

Rock for People 2009: Arctic Monkeys, Underworld, The Kooks a Hadouken!

„Snažili jsme se přivézt to nejlepší z aktuálních proudů v současné hudbě. The Kooks někomu mohou znít jako retro navazující na Oasis a hezky se doplní s loňskými Kaiser Chiefs. Naopak Hadouken! kombinují v hudbě nejrůznější podoby fenoménu internetu a kultu počítačových her. Arctic Monkeys jsou naším splněným snem..“

Jamie Cullum, David Byrne, Thievery Corporation: další velká jména na Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2009

Do programu festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 9. do 12. července v zeleném srdci severomoravské metropole, přibyla další velká jména současné světové hudební scény.

Festival Finále: Pocta Františku Vláčilovi a Věře Chytilové

Nové české filmy a zároveň výběr toho nejlepšího, co naše kinematografie vytvořila v minulých letech, unikátní projekce, setkání osobností, nečekané souvislosti, debaty o filmu i chystané filmové projekty – to vše přináší největší přehlídka českých filmů – festival Finále.

Až tak moc tě nežere

Greg Behrendt a Liz Tuccillová, autoři téhle novátorské knížečky, mají k sexu a milostným záležitostem opravdu blízko. Oba totiž spolupracovali na mezinárodně oblíbeném televizním seriálu Sex ve městě, jako konzultant a scénáristka. A v čemže spočívá jejich převratný nápad?

Planet Festival uvede Klaxons a pomůže obětem finanční krize

Táborský Planet Festival nabídne letos svým fanouškům jeden z nejzajímavějších hudebních programů své existence a svou pozornost kromě hudby soustředí také na pomoc cizincům, které postihly následky celosvětové hospodářské krize.

Reality show Superčlověk v Rokoku!

Městská divadla pražská chystají na duben další novinku. Tentokrát jde o zcela výjimečný projekt, na kterém se budou interaktivně podílet sami diváci. Osvědčený autorský tým Petr Svojtka - Jiří Janků připravuje nový divadelní formát, který česká jeviště ještě nikdy neviděla!

Safari klub

Jsou lásky a touhy mladé ženy jen křehkou maskou zvířecí říše? Za některé věci platíme celý život… Od finské autorky novely Světadíly lásky.

Dotek afrického slunce na konci pražské zimy

Chcete se již po dlouhé zimě letně naladit a zároveň podpořit dobrou věc? Tak přesně od toho tu je již tradiční Ples Afrika, který v pátek 3. dubna 2009 pořádá v pražské Lucerně Humanistické hnutí. Tentokrát s podtitulem „za svět bez válek a chudoby“.

Největší hvězda v historii O2 Sázavafestu - Moby!

seriál :: Festivaly 2009

Hlavní hvězdou devátého ročníku největšího multižánrového festivalu v České republice, který se uskuteční od 30. července do 2. srpna ve středočeském Kácově, se stane americký skladatel a zpěvák Moby.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz