Články FiftyFifty.cz, strana 19

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 19 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 19

FiftyFifty

And Golden Globe goes to...

Bylo to hezké předávání cen. Většina hvězd vypadala a mluvila tak, jak jsem očekávala. Vetšina filmů, které nikdy neuvidím, byla nominovaná. Pár těch, na které se těším, zvítězily. Většina hvězd také plakala při srdcervoucích projevech. Jediný, kdo i mě chytl za srdce svou bezprostředností a dojetím byl oblíbený pan "Ghost dog", krásně ošklivý černoch s příznačným příjmením Whitaker. Ale dosti subjektivity..." Ladies and gentlemen...Golden Globe goes to..."

Kamenná kytara je unikát

Nenechte si ujít jedinečný koncert, který se uskuteční 17.ledna od 17:00 v prostorách Akademie múzických umění na Malostranském náměstí 12 v Praze.

Ojedinělý dvojkoncert česko-slovenských objevů

Longital s novou deskou (album „Výprava / Voyage“ vyšlo v říjnu 2006) a Eggnoise s novou deskou na spadnutí (vyjde v březnu 2007) se sejdou 16.1.2007 na podiu pražského Lucerna Music Baru, aby předvedli své umění a ukázali, proč jsou ve svých zemích nazýváni „objevy“.

Divadlo žije! I na Moravě a ve Slezsku.

V neděli 14. ledna 2007 uvádí Česká televize poprvé ostravské vydání magazínu Divadlo žije!

Tleskač skáče před Cowboys

Finské Leningrad Cowboys bude na jejich koncertě 13. února 2007 v pražském klubu Roxy předSKAkovat plzeňská SKA formace Tleskač, která v listopadu loňského roku vydala nové album „Na předměstí Bory“.

Vzducholodí na kometu

Prvním v tuzemsku na DVD vydaným snímkem Karla Zemana měl být Čarodějův učeň (1977), už před rokem avizovaný coby Speciál časopisu Země pohádek na podzim 2006.

Tři sestry

Každoroční předvánoční mejdan ve společnosti kapely Tři sestry je nejlepší akce za rok.

Nově objevený poklad po Trumenu Capotem

Když se někdy v polovině minulého století mladý a začínající spisovatel Truman Capote stěhoval ze svého malého brooklynského bytu, zanechal v něm po sobě několik krabic s věcmi, které už nepotřeboval.

Pravidla pravopisu trochu jinak 6.

seriál :: Pravidla českého pravopisu

...Toč se a vrč, můj kolovrátku! ejhle adventu již nakrátku, a blízko, blizoučko Štědrý den... (K.J.Erben: Štědrý den)

Mimraj 2006 končí

Festival Mimraj 2006 jde do finále. Program Mimraje 2006 bude slavnostně zakončen v sobotu 16. prosince premiérou speciálního autorského představení hlavního dramaturga festivalu Borise Hybnera „Clowntime Blues“, na kterém bude symbolicky předán „štafetový kolík“ mladé generaci mimů.

Vánoční bazar v Mokré čtvrti se třpytem hvězd

Magické kouzlo adventu, umocněné dobrými skutky v atmosféře lehce umělecky bohémské, hodlá navodit svým charitativním vánočním Bazarem v Mokré čtvrti trojice, jež se právě k Mokré čtvrti hlásí: herečky Aňa Geislerová a Taťána Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko.

Goyovy přízraky

Nový film světoznámého režiséra Miloše Formana bude mít v Česku premiéru 1. února 2007. Čeští distributoři, společnosti Falcon a HCE, se rozhodli respektovat osobní přání režiséra uvést do českých kin snímek pod jím zvoleným titulem Goyovy přízraky.

Oslava Sv. Lucie v butiku Bohéme

Pozdravte Lucii ve švédském stylu

Od Sex Pistols až po současnost

Zakládající člen legendárních Sex Pistols, Glen Matlock, při svém koncertu 12. prosince v pražském klubu Roxy představí punkové a rockové písně z celého období své hudební dráhy.

Nigel Marven v pražské zoo

Nejen pro fanoušky Nigela Marvena a doby prehistorické je připraveno unikátní setkání. Přírodovědec a moderátor totiž exkluzivně zavítá se svým pořadem do Prahy.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz