Články FiftyFifty.cz, strana 81

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 81 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 81

FiftyFifty

Jaroslav Svěcený (nejen) o Vivaldianu

Jaroslav Svěcený (nejen) o VivaldianuSpokojené, nadšené a po všech stránkách báječné publikum v zaplněném sále, se kterým máte možnost navázat bezprostřední kontakt - to je podle Jaroslava Svěceného nejlepší okamžik koncertu..

Ángel Muñoz na křídlech vášnivého flamenca v Praze

Ángel Muñoz na křídlech vášnivého flamenca v PrazeFascinující výbuch nevídaného temperamentu. Tak bývá popisována taneční produkce Ángela Muñoze, jednoho z nevýznamnějších tanečníku současného flamenca. Tento rodák z andaluské Córdoby předvede spojení energie a vášně ve flamencu 16. dubna v pražském Divadle ABC.

Cirk La Putyka otevírá Jatka78

Soubor nového cirkusu Cirk La Putyka otevírá 14. dubna pro veřejnost po zimní přestávce multifunkční prostory Jatka78 v pražské Holešovické tržnici. Čas od skončení zkušebního provozu v prosinci 2014 byl vyplněn rekonstrukcí a zlepšováním zázemí pro diváky i účinkující v obou halách 7 a 8. Výtěžek crowdfundingové kampaně na portálu HITHIT.com již deset dní před koncem překročil rekordní cílovou částku 2.000.000 Kč..

Kříženecký, Švejk, Popelka i masožravá Adéla. Digitalizace vdechne filmům nový život

Kříženecký, Švejk, Popelka i masožravá Adéla. Digitalizace vdechne filmům nový životDosud největší projekt digitalizace v historii českého filmu spočívající v restaurování deseti filmů z dvou stovek filmů vybraných dvěma komisemi Ministerstva kultury ČR zahajuje od 30. března Národní filmový archiv (NFA).

Kryštof v Anglii představil koncertní verzi Srdcebeatu

Kryštof v Anglii představil koncertní verzi SrdcebeatuKapela Kryštof zavítala na britské ostrovy, kde odehrála dvě vystoupení 28. a 29. března pro stovky krajanů v Londýně a Manchesteru. Do koncertního setu zařadila aktuální singl Srdcebeat, který předznamenává stejnojmenné červnové album a podzimní halové turné.

Trutnoff Open Air uvítá The Prodigy

Trutnoff Open Air uvítá The ProdigyTradiční a nejstarší festival svého druhu Trutnoff Open Air Festival zná datum. Uskuteční se od 20. do 23. srpna a jeho pořadatelé zároveň i oznamují hlavní kapelu letošního setkání. Budou jimi, pro mnohé fanoušky festivalu možná překvapivě, britští The Prodigy.

Ferdinand Vaněk Václava Havla ožije ve Švandově divadle

Ferdinand Vaněk Václava Havla ožije ve Švandově divadlePo Děvkách od Arbesa a Biľakovi s Putinem se u Švandů hraje Václav Havel. Jeho hru Protest spolu s nedávno napsanou aktovkou Rest Marka Hejduka tu zinscenuje Daniel Hrbek, který je zároveň ředitelem smíchovské scény.

Platinový Čas holin Bratří Ebenů

Platinový Čas holin Bratří EbenůV roce 2014 vydali Bratři Ebenové nové album Čas holin. Album získává za 10.000 prodaných nosičů "platinovou desku", kterou kapela převzala v pondělí 23.3.2015 na koncertě v pražském divadle Hybernia. Album je současně nominováno na cenu Anděl v žánru folk a country.

Ve Vybíjené se potkávají dvě herecké generace ve stejných rolích

Ve Vybíjené se potkávají dvě herecké generace ve stejných rolíchNová česká filmová komedie Vybíjená podle bestselleru Michala Viewegha, která vstupila do kin již 12.března, spojuje v hlavních rolích dvě herecké generace.

Febiofest zahájí „profesor Snape z Harryho Pottera“ Alan Rickman

Febiofest zahájí „profesor Snape z Harryho Pottera“ Alan RickmanNa slavnostním zahájení Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest převezme sošku Kristiána za přínos světové kinematografii vedle herečky Kim Novak a oscarového režiséra Jeana-Jacquese Annauda jeden z nejlepších britských herců současnosti Alan Rickman.

Vivaldianno 2015

Vivaldianno 2015 Unikátní vizuální show se světovými sólisty se na příjemné překvapení organizátorů a samotných umělců přesouvá z pražského Fóra Karlín do velké O2 arény. Spojení klasiky a moderní hudby má skutečný ohlas v široké veřejnosti, na představeních se potkávají lidé všech generací.

Finále Plzeň - oslava českého filmu již po osmadvacáté

Finále Plzeň - oslava českého filmu již po osmadvacáté28. ročník filmového festivalu Finále Plzeň, který proběhne od 26. dubna do 2. května 2015 v plzeňské Měšťanské besedě, se stal oficiální součástí hlavního programu projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015.

Björk na letošních Colours of Ostrava s novým albem Vulnicura

Björk na letošních Colours of Ostrava s novým albem VulnicuraJedna z nejslavnějších a nejvlivnějších hudebních osobností 21. století, islandská zpěvačka, skladatelka, textařka a herečka Björk vystoupí na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava. S početnou kapelou a bezmála dvacetičlenným smyčcovým orchestrem zde představí své nejnovější album Vulnicura, které natočila na Islandu s venezuelským producentem elektronické hudby Arca. Ten také s Björk přijede do Ostravy.

Turné Dana Bárty & Illustratosphere okoření filharmonie

Turné Dana Bárty & Illustratosphere okoření filharmonieDan Bárta po menší odmlce zase vyráží na turné po českých luzích a hájích. Jarní turné odstartovalo včera v Říčanech a skončí 15. dubna v pražském Švandově divadle. Mezitím charizmatický zpěvák se svoji kapelou Illustratosphere navštíví celkem sedmnáct měst po celé České republice.

Fléda 2015: Více kapel, lepší zvuk a netradiční akce na čerstvém vzduchu

Fléda 2015: Více kapel, lepší zvuk a netradiční akce na čerstvém vzduchuBrněnský klub Fléda pokračuje v sérii změn a inovací, které nastartoval v loňské sezóně. Plány produkčního týmu zahrnují nejen výrazné programové novinky, ale také zásadní modernizaci technické aparatury a otevření zcela nové letní scény.
© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.