Články FiftyFifty.cz, strana 50

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 50 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 50

FiftyFifty

4+4 dny v pohybu popatnácté

seriál :: Festivaly 2010

Taneční pocta fotbalu, monodrama o životě první manželky Gustáva Husáka, masový hrob společných vzpomínek či heavy metal soap opera - již popatnácté rozčísne pražskou podzimní kulturní scénu mezinárodní festival 4+4 dny v pohybu. A ani tentokrát nezůstane nic dlužen své pověsti progresivní umělecké přehlídky s plejádou originálních a mnoha způsoby provokujících projektů.

Nové Příběhy slavných přijdou s podzimem

Středeční večery na ČT1 po 21. hodině už tradičně nabízí dokumenty věnované slavným a výjimečným osobnostem, které známe z filmových pláten, divadelních scén, anebo z jiných oborů umělecké činnosti. TS Ostrava zařazuje od 8. září 2010 do vysílání dvanáct nových pokračování Příběhů slavných.

Mezinárodní festival Divadlo v Plzni

seriál :: Festivaly 2010

Mezinárodní festival Divadlo, který proběhne od 15. do 23. září v Plzni, připravil již poosmnácté těm, kdo fandí divadlu, „pravé hody“. Hlavním lákadlem festivalu Divadlo je proslulá lotyšská inscenace beze slov „Sound of Silence“.

Letní Letná 2010

seriál :: Festivaly 2010

Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná 2010 nabízí od včerejšího dne do 31. srpna na tradičním místě v Letenských sadech přes 80 představení, včetně dvou hvězd francouzského nového cirkusu: souboru Atelier Lefeuvre & André, projektu dvou bývalých členů proslulých Cirque O a Que-Cir-Que, kteří se na Letní Letnou vrací po loňském vyprodaném hostování s celovečerním představením na téma erotiky Bricolage Erotique.

Sama v Africe - cizí ve své zemi

Odejít znamená vzdát se, projevit slabost a zbabělost, a v neposlední řadě ztratit domov, kde její rodina žila po generace.

Open Air Festival: Faithless a Röyksopp - ochutnávka zdarma

seriál :: Festivaly 2010

Hvězdy pátečního programu Open Air Festivalu Faithless a Röyksopp nažhavili své fanoušky na další zastávku v jejich evropském turné - v pátek 13. 8. v Panenském Týnci na Open Air Festivalu. Nabízejí jim totiž možnost stáhnout si z oficiálních webových stránek nové skladby, a to zcela zdarma.

Natruc 2010

seriál :: Festivaly 2010

Letní prázdniny se blíží ke konci, avšak festivalová sezona má ještě hodně co ukázat. Jednou z těchto hudebních akcí, na kterou se mohou festivaloví nadšenci těšit, je bezesporu Natruc 2010.

Český mír dobyl Ameriku!

Světová premiéra filmu Český mír se odehrála na mezinárodním filmovém festivalu v Traverse City v USA, jehož zakladatelem a programovým ředitelem je Michael Moore. Premiéra proběhla 30. července ve 21.00 v hlavním festivalovém kině - ve zcela vyprodaném State Theatre.

The Cult, legendy britského rocku, za pět dní v Praze

Koncert legendárních britských The Cult se rychle blíží! Kapela, která si získala v Británii a USA početný zástup příznivců a obdivovatelů v oblasti postpunkové a gotické scény, vystoupí v čele se zpěvákem Ianem Astburym již 10. srpna v pražském Divadle Archa.

Sázavafest online

seriál :: Festivaly 2010

Přípravy 10. ročníku Sázavafestu už pomalu začínají finišovat. V Kácově, kde se festival koná, postupně přibývá technické zázemí a v těchto dnech se také dolaďují poslední detaily. Letošní technickou novinkou je ozvučení pódií pomocí zvukových systému V-Dosc. Tyto aparáty jsou v současné době nejkvalitnější na celosvětovém trhu a používají je při svém vystoupení přední světoví umělci.

BraAgas okouzlily Borneo

Dámská kapela BraAgas, která letos získala Anděla 2009 v kategorii world music, se začátkem července zúčastnila jako vůbec první česká kapela v historii exotického Rainforest World music festivalu na malajském ostrově Borneo.

ČajoMír Fest 2010

seriál :: Festivaly 2010

V srpnu se uskuteční na Vyšehradě ČajoMír Fest, druhý ročník středoevropského setkání čajových mistrů. Návštěvníci budou mít opět možnost seznámit se s čajovými kulturami z celého světa, ochutnat nejrůznější podoby tohoto nápoje i něco z exotické gastronomie, nebo si prostě odpočinout v parku na dece při doprovodném programu.

Kosheen DJs s exkluzivním setem na Open Air Festivalu

seriál :: Festivaly 2010

Open Air Festival dává jedinečnou příležitost být u premiéry některých skladeb z chystané desky britských Kosheen. V rámci vystoupení Kosheen DJs totiž zazní některé skladby z alba, které kapela intenzivně připravuje ve studiu.

Festival Hrady CZ: stěhování z Hukvald do Hradce nad Moravicí

seriál :: Festivaly 2010

Šestý ročník hudebního festivalu v těsné blízkosti historických památek Hrady CZ, který byl v minulých letech známý především jako České hrady.CZ a letos se bude konat poprvé i na Moravě, úspěšně zahájil na Točníku.

Sázavafest také v rytmu latina

seriál :: Festivaly 2010

Letošní jubilejní ročník Sázavafestu nabídne širokou směsici žánrů. Od popu, přes hiphop, ska, folk, rock až po metal. Sobotní noc však bude patřit latinu. Od 21,30 se rozjede na jedné ze scén Latino Night. Salsa, reggaeton, hip hop, merengue, dancehall, latin house – to vše zazní v podání těch nejlepších z celého světa.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz