Články FiftyFifty.cz, strana 31

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 31 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 31

FiftyFifty

Nebeské umění Shen Yun v Praze

V předjaří doputuje do Kongresového centra v Praze velkolepá čínská taneční show Shen Yun Chinese Spectacular, která sklízí již tři roky celosvětové úspěchy jak u publika, tak i u odborné kritiky.

Hledám ženu!

seriál :: Trocha poezie

Poustevna, das ist Paradies

Nejlepší dokumentární film roku 2007 dnes v České televizi!

Čas v nás

seriál :: Trocha poezie

Dobře rozehraná partie v ABC

MDP ve spolupráci s Rakouským kulturním fórem v Praze uvádějí na scénu Divadla ABC svižnou komedii současného rakouského dramatika a kabaretiéra Stefana Vögela Dobře rozehraná partie, pojednávající o tom, jak žít sám a nezpustnout. Režie se ujme Lída Engelová.

Příběhy slavných o Josefu Ladovi

Pod názvem "Co bubáci a hastrmani netušili" připomene Česká televize 25. prosince 2007 Ladovo místo v našich vzpomínkách na dětství - v rámci cyklu Příběhy slavných.

Hansard a Irglová v nominacích na Oscara

Ve středu 12. prosince zveřejnila americká filmová akademie tzv. „longlist“ – seznam 59 písní, které se budou ucházet o zlatou sošku Oscara za nejlepší filmovou píseň. Dvě písničky z autorské dílny Glena Hansarda a Markéty Irglové, které se objevily v letošním „indie“ hitu amerických kin - snímku Once, jsou také nominovány.

Tři sestry pokračují ve vyjetých kolejích, zázraky nečekejte

Po dvouleté přestávce, kterou vyplnila kapela Tři sestry pilným koncertováním a vydáním záznamu z živého vystoupení na CD a DVD, nese nyní svou kůži na trh s novou deskou Mydlovary. Přiznejme si však, že těžko lze po dvaadvaceti letech hraní a 11 řadových albech přijít s něčím novým a neotřelým. Tři sestry o to ani neusilují.

Slovenské divadlo v Rokoku

Už podruhé přivítají Městská divadla pražská několik zajímavých inscenací slovenských divadelníků: 2. ročník festivalu Malá divadelní přehlídka slovenského divadla se na scéně divadla Rokoko odehraje od 25. do 27. ledna 2008.

Kašpárek v rohlíku - „Bejbypank“

Dovolujeme si vám představit mimořádně kvalitní projekt nejen pro děti, skvělá hudba, vtipné texty, vše v krásném obalu - Kašpárek v rohlíku. Nové album „Bejbypank“ určené pro děti ve věku 0 – 80 let v sobě spojuje kvalitní hudební materiál, výborné texty a tomu odpovídající interprety.

Václav

V tvorbě českých filmů se stále více prosazují nová jména režisérů a scénaristů. Po filmu Roming se Marek Epstein a Jiří Vejdělek pustili za hudby J.Muchowa do tématu retardovaných lidí, kteří jsou tu s námi a kterým je třeba odpustit. Když už se k nim tedy neumíme hezky chovat.

Argentinské tango v centru Prahy

V paláci Aventin v centru Prahy vystavuje ve dnech 4.-17.12.2007 Nenad Djapić, filmař, autor a malíř, svoje obrazy a kresby, inspirované argentinským tangem a životním stylem lidí kolem něj.

Chyťte malátného doktora!

Do kin právě přichází nová česká komedie debutujícího režiséra Martina Dolenského - Chyťte doktora. Tatiana Vilhelmová tu hraje dvakrát, jednou naivní blondýnu a podruhé černovlásku s krutým výrazem.

Útěk do TIBETU - Heinrich Harrer

Mladý rakouský horolezec je náhle uvězněn v pracovním táboře v Indii. Nehodlá se smířit s tímto osudem, a tak uteče. Jeho cílem je Tibet, Svatá země dalajlámy. Než se tam ale dostane, musí překonat Himaláje a hlavně sám sebe! Sugestistivní líčení boje o přežití podle skutečné události!

Čtyři dohody - Miguel Ruiz

Známé dílo mexického autora vypovídá o léčení a esoterickém poznání starých Toltéků. Sám Miguel Ruiz pochází z rodiny šamana a zde světu demonstruje obrovskou sílu svých předků. Ukazuje čtyři dohody, které musíme uzavřít s kým jiným, než se svým svědomím....
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz