Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 1 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty

Can You Keep A Secret

Příběh další Bridget Johnson?

Ruský kotel plný hollywoodské omáčky

Timur Bekmambetov, režisér filmu Noční hlídka, se přiznává k tomu, že se nevyhýbá komerci a prioritou pro něj je, aby se film líbil divákům.

Lucie Bílá ve dvojroli

Na přípravě nového českého muzikálu Elixír života se podílela řada předních umělců. Přesto nepředstavuje pro klasické muzikály žádnou konkurenci.

Urbanová vraždí na půdě Národního divadla

Pokud se domníváte, že je každá opera založena pouze na slaboduchých zápletkách a prázdných gestech, potom vám vřele doporučuji návštěvu Její pastorkyně.

Neustále si olizuje štětec

Vítězný film letošního filmového festivalu v Karlových Varech, zobrazuje poslední životní úsek naivního malíře, který sám sebe nazýval Nikifor, a mluvil stále ve třetí osobě.

Grace a její otroci

I ve filmu bez efektů a nákladných interiérů lze působivě popsat příběh. Je tu druhá část trilogie režiséra Larse von Triera, navazující na film Dogville. Tentokrát se Grace zastavuje v Manderlay a učí otroky svobodě...

LSD vzal více než pětsekrát

Timothy Leary vedl na Harvardu projekt psychedelického bádání ve Středisku pro výzkum osobnosti, kde za pomocí aplikace LSD zkoumal možnosti rozšiřování lidského vědomí.

Ve světě Kung-fu vítězí rychlost

Český překlad filmu Kung-fu Hustle byl tentokrát velmi trefný. V letošním filmu hongkongské kinematografie je promíchána komedie s gangsterkou, parodie s akčním žánrem, hromada efektů a skvělých kulis. Je to prostě Kung-fu mela...

Hospůdka v Podskalí

Kam chodil na pivo i prezident Havel...

3-iron; slušný odpal z Korei

Šikmooký, téměř němý, ale velmi chutný filmový bonbonek...
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz