Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 2 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty

Předávání Oscarů 2005 v přímém přenosu na HBO

Udělování cen Americké filmové a televizní akademie, pozlacených sošek Oscarů, patří k nejsledovanějším a nejprestižnějším filmovým událostem. Ročně je v USA sledují miliony domácností, stejně jako zástupy diváků po celém světě. V České republice a na Slovensku je ceremoniál již řadu let dostupný díky kanálu HBO, který několikahodinovou show vysílá v přímém přenosu a také ve zkráceném záznamu.

Tolkienova Středozem vítězí nad Narnií o několik délek

Premiérovým filmem tohoto týdne je snímek plný kouzel a dětské fantasie. Jste-li sběrateli zážitků z triků moderních výpravných pohádek, jsou Letopisy Narnie určeny právě pro vás.

Další hustý prcičky

Pokud se vyžíváte v laciných a oplzlých fórech nebo jste ještě „náctiletí“ a nemáte dosud přistup k filmům, které by vám přinesly sexuální uspokojení, není co řešit. Je to další z teenagerských snímků, který bude skoro stejný jako ten předchozí, který byl skoro stejný jako předchozí, který byl…

Pupek

"Ženská je rušivej element skoro vždycky."

Na večírek s Radiem1

Ať už se chystáte oslavit Silvestra doma s nohama na stole anebo máte v úmyslu vyrazit do víru veřejného veselí, pro vás máme prima tip!

Jak se mají loutky v Praze

Kdo by neznal kouzelný příběh Jiříka a Zlatovlásky. Jedno z jejích ztvárnění bylo možno shlédnout předminulý víkend v Říši loutek. Na druhém představení byla jen hrstka diváků, a to především malých dětí. Hra byla po technické stránce velice dobře zvládnutá (až na moment, kdy vypadla Jiříkovi z rukou konev), není totiž vůbec jednoduché držet javajku jednou rukou a tou druhou pohybovat dlouhými tyčkami

Richard Müller v americkém hávu

"Bože, přeci to musí jednou skončit," vzdychl si Richard při druhém přidání. A není divu, splnil se mu jeho sen. Pozvání totiž přijali Omar Hakim, Will Lee, Hiram Bullock, Clifford Carter a Mike Caffry, pomocí nichž vytvořil 9.12. v T-mobile aréně úžasnou atmosféru.

Panic je nanic

Po překvapivém úspěchu filmu Snowboarďáci se na nás v přístím roce chystá nejeden film tohoto ražení. Hned v lednu se do kin vkrade titul s výmluvným názvem - Panic je nanic.

Diváci Národního divadla odcházeli již po prvním dějství

Je tomu akorát rok, co se médii „přehnala smršť“ debat nad devatenáctým nastudováním Prodané nevěsty v Národním divadle. Důvodem bylo rozhořčení diváků, kteří nedokázali překousnout nové pojetí režiséra Jiřího Nekvasila... Inscenátoři prý chtěli přiblížit zastarávající dílo potřebám moderního diváka. Jejich snažení, bohužel, nevyšlo.

Karel Roden tůruje škodovku

a upachtěně spěchá z jednoho zaměstnání do druhého. Slepě miluje Aňu Geislerovou, pro kterou je schopen i vraždit. To vše v novém filmu Steena Agroa - Sklapni a zastřel mě, který je premiérovým snímkem tohoto týdne.

Sto zvířat je lepší než sto celebrit

Sto zvířat se do pražského klubu Akropole hravě vešlo, a to spolu s více než čtyřmi stovkami diváků. V době plánovaného začátku koncertu byl sál naplněn postávajícími fanoušky věku 18 – 50 let, půl hodiny poté tito nedočkavě podupávali a pískotem povzbuzovali...

Máme sečtělé čtenáře!

"Poslední tajemství chrámu od Paula Sussmana je knihou, do které se začtete už na druhé stránce," psali jsme v úvodním článku soutěže o knihu nakladatelství Metafora. Soutěžili jste velmi pěkně, toto je první případ, kdy byly odpovědi všech zúčastněných správně!

Dinosauři na pražské Štvanici

Lovci dinosaurů je dobrodružný film natočený podle povídky známého spisovatele Raye Bradburyho, která upoutala svým výstražným tónem na zneužívání vědeckých vynálezů proti přírodě.

Spisovatel musí vidět věci, které jiní nevidí

2. listopadu si s námi studenty přišel popovídat Robert Fulghum, známý americký spisovatel, jehož proslavily například humorné knížky Ach jo, Možná, možná ne nebo Už hořela, když jsem si do ní lehal

The best of Jan Saudek

Převážná část vystavených fotografií se dotýká tématu času a nahoty. Můžete shlédnout sérii působivých fotografií, kde jsou lidé vyfoceni třeba po deseti nebo patnácti letech.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz