Články FiftyFifty.cz, strana 40

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 40 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 40

FiftyFifty

Wohnout a UDG vyráží na t-music tour

Další pokračovaní t-music tour nabídne hned dvojitou koncertní porci. V druhé polovině dubna se v sedmi městech zastaví společné turné rockových skupin Wohnout a UDG.

Habib Koité, „malijský Eric Clapton“ v Paláci Akropolis

Jedna z velkých hvězd současné africké hudby, malijský písničkář Habib Koité, vystoupí se svojí kapelou Bamada v pondělí 23. března v rámci série Jazz Meets World v pražském Paláci Akropolis.

Nový portál s dokumenty (nejen) Heleny Třeštíkové zdarma!

Filmy Heleny Třeštíkové, úspěšné dokumenty Občan Havel či Český sen, Ženy pro měny, ale i mnohem více budete moci konečně vídat doma na svých počítačích. Česká republika se totiž stala součástí projektu pěti evropských klíčových festivalů dokumentárního filmu, které společně spouští nový filmový portál.

Březen v Abatonu uzavře Jarní Valník No.3

Po zdařilém klubovém Zimním valníku přišel čas na další odnož festivalu a Valník se po roce opět přesune ze Slaného do Prahy. V prostorách klubu Abaton se uskuteční za účasti jedenácti skupin.

Hudební vizionář Avishai Cohen opět v Paláci Akropolis

V rámci hudební série Jazz Meets World se 15. března vrátí do pražského Paláce Akropolis proslulý kontrabasista a skladatel Avishai Cohen. Avishaie, který tentokrát přijede v čele pětičlenné formace, předchází skvělá pověst – ať už nadšené reakce na domácí i zahraniční koncerty, tak i hudební ocenění.

Eva Pilarová - „Rebelující dáma české hudby“

„Za minulého režimu stačilo málo. Třeba zpívat americké skladby, i když s českým textem. Dnes je nepochopitelné, že jsem v písni Co je to láska nesměla zpívat sloku, ve které se tvrdilo, že ,Armstrong není Rus´..“

Laura a její tygři pokřtí nové CD

Kapela Laura a její tygři vydává 24. března nové studiové album pojmenované „Nejsou malý věci“. Ve stejný den večer ho také pokřtí v pražském Lucerna Music Baru.

Nejvzácnější rukopis

Ježíš prý nikdy nic nenapsal… A co když ano! Podmořský archeolog v honbě za nejtajnějším spisem všech dob..

Hit „Růžový panter“ podruhé

Růžový panter 2 - pokračování úspěšného snímku z roku 2006, v němž se Steve Martin poprvé ujal role neohroženého a neohrabaného francouzského detektiva, inspektora Jacuese Clouseaua, míří do českých kin.

Zimní Rock for People rozehřejí Sunshine, Vypsaná fixa nebo Chinaski

seriál :: Festivaly 2009

Znamenitý výběr českých kapel a množství novinek z příprav největšího českého hudebního festivalu čekají na návštěvníky Zimního Rock for People. Ten proběhne v sobotu 28. února na tradičním místě, v Kulturním domě Střelnice v Hradci Králové, v režii skupin Fake Tapes, Southpaw, Sunshine, Vypsaná fixa a Chinaski.

Lewis Hamilton na turné s Pussycat Dolls

Současný mistr světa F1 Lewis Hamilton podpoří přítelkyni Nicol Scherzingerovou na turné jeji skupiny Pussycat Dolls, která vystoupí 21.února 2009 i v Praze.

Český lev poprvé dokumentaristům

seriál :: Český lev

Nominační večer České filmové a televizní akademie byl 30. ledna 2009 bohatší o novou kategorii. Svých nominací se poprvé v historii dočkal i "Nejlepší dokumentární film roku 2008".

Zdarma na Festival La Película

Příznivci španělské kinematografie se letos dočkají od pořadatelů Festivalu španělských filmů La Película dárku v podobě volného vstupného na vybrané tituly.

Let it Roll v Abatonu

Let it Roll plánuje zpříjemnit konec zimy všem drum & bassovým fanouškům hned nadvakrát. 20. února se v pražském Abatonu uskuteční Let it Roll warm-up party, která nabídne tři stage s headlinery Hazard, Ragga Twins a Youngsta, 13. března pak čekejte obrovský mejdan v tovární hale.

Turgeněv na Smíchově

Švandovo divadlo na Smíchově má od 10. ledna v repertoáru jednu z nejvýznamnějších her ruské dramatické tvorby, byť v poslední době poněkud pozapomenutou… je jí Měsíc na vsi Ivana Sergejeviče Turgeněva. Režisérem inscenace je Radovan Lipus, který nedávno na téže scéně představil své pojetí Lermontovovy Maškarády. V hlavní roli se představí Klára Cibulková.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz