Články FiftyFifty.cz, strana 27

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 27 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 27

FiftyFifty

Letní festival Střelák 07 pokračuje

seriál :: Letní fesťáky 2007

Letní festival Střelák připravil na polovinu srpna další speciální koncerty a akce.

Lucie Vondráčková opět hvězdou Shakespearovských slavností

seriál :: LSS 2007

Tragédie Othello se opět vrací na scénu v Nejvyšším purkrabství Pražského hradu. Titul z roku 1604 patřil od svého vzniku k nejpopulárnějším hrám Williama Shakespeara. I loni nastudovaná inscenace v režii Petra Kracika se těšila značnému zájmu divadelního publika.

Gympl Tomáše Vorla k vidění na Fresh Film Festu

seriál :: Letní fesťáky 2007

Čtvrtý ročník mezinárodního festivalu studentských filmů Fresh Film Fest proběhne ve dnech 22. až 26. srpna v Karlových Varech. V průběhu pěti dní bude v 7 sálech promítnuto 200 filmů, z čehož 43 bude představeno ve třech soutěžních sekcích.

Paul van Dyk v Aréně

Nejpopulárnější DJ současnosti Paul van Dyk se i letos představí v Praze, tentokrát v rámci světového turné k novinkovému albu „In Between“. V pátek 14. září vystoupí v pražské T-Mobile Aréně...

Sázavafest v novém, zase o něco větší

seriál :: Letní fesťáky 2007

O víkendu proběhl v Kácově další ročník jednoho z nejpopulárnějších hudebních festivalů v republice. Týnec nad Sázavou a město Sázava jsou minulostí. Kvůli změnám ve vlastnictví populárních ostrovů, a také kvůli nedostatečné kapacitě tohoto areálu se poprvé festival přesunul dál proti proudu řeky.

Ruská tvorba brzy v centru Prahy

Jedním z hlavních zaměření 4. ročníku mezinárodního festivalu hudebních filmů Music on Film – Film on Music (MOFFOM), který proběhne od 18. do 22. října v Praze, se stane hudba a kultura Ruska.

Jak se vám líbí

seriál :: LSS 2007

Pro letošní Shakespearovské slavnosti nastudoval čarovnou komedii o hledání lásky Jak se vám líbí zkušený divadelník Emil Horváth, který se letos divákům představil také jako Prospero, ústřední figura hry Bouře. Pod jeho vedením se na jevišti sešli špičkoví čeští a slovenští herci. Inscenace poprvé uvedená loni v Bratislavě, má letos oficiální premiéru také na české části slavností.

Jaká bude letošní Sázava?

seriál :: Letní fesťáky 2007

Sedmý ročník O2 Sázavafestu se bude konat v městyse Kácov ve dnech 2. - 5. srpna. Nový areál “Malá Strana” má rozlohu cca 2 km2 včetně parkovacích ploch a kempu. V tomto článku najdete užitečné odkazy - na program festivalu, ubytování a další.

Jak bylo v podhradí Kunětické hory

seriál :: Letní fesťáky 2007

Léto je nabité hudebními festivaly a takovéto události se nevyhýbají ani hradům, ani podhradí. Letos už podruhé se přes léto koná řada akcí na známých českých hradech. Hudební festival České hrady už letos objel Žebrák a Točník, Kunětickou horu a chystá se vzít ztečí ještě Švihov a Bezděz

Svůdné růžové tečky na Střeláku

seriál :: Letní fesťáky 2007

Legendary Pink Dots? Hudba z vesmíru? Z paralelních světů? Uhrančivě svůdná melancholická směs utkaná z vynalézavých syntezátorů, plačtivého vokálu a neodmyslitelného hravého saxofonu. Definovat hudbu THE LEGENDARY PINK DOTS je téměř nemožné.

Horkýže slíže a jejich slavná parodie

Konečně někdo z našich udělal pěkný videoklip. Najdou se v něm sexy dívky, chlápci v bílých sakách, naleštěná kára a dokonce i jelínek...

Mighty sounds 2007 – hvězda festivalové sezóny

seriál :: Letní fesťáky 2007

Rok se sešel s rokem, a proto 13.7.2007 vypukl v Olší u Tábora třetí ročník festivalu, který v naší malé kotlině nemá obdoby. Festivaly zaměřené pouze na úzkou skupinku vyznavačů jednoho konkrétního hudebního stylu se málokdy vyplácí. V případě Mighty sounds je tomu jinak.

Fresh Film Fest úspěšně pokračuje i v tomto roce

I studenti točí filmy. A aby se o nich vědělo a jejich počiny vešly v širší známost, pořádá se festival světového studentského filmu s názvem Fresh Film Fest. Je to pohodová akce, na které jsou levné akreditace, kde je příjemná atmosféra a hlavně je zde velký výběr velmi rozličných filmů. Letos proběhne od 22. do 26. srpna a my měli možnost zhlédnout výběr filmů na jejich předpremiéře.

The Cell předkapelou Johna Mayalla

Česko-americká kapela The Cell se stala předskokanem Johna Mayalla na jeho pražském koncertu 24. července v hale Folimanka. Osmičlenní The Cell hrají jižanský rock. Kapelu založil v roce 2002 americký kytarista a zpěvák David Gore, pocházející z Luisiany, a český bubeník Milan Milata.

ČECHOMOR NA KYTLICI

seriál :: Letní fesťáky 2007

Čtvrtý ročník festivalu v malebné krajině. Nádherné prostředí a žánrově široká dramaturgie dělá z festivalu Kytlice Musicfestival jeden z nejpříjemnějších festivalů u nás.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz