Články FiftyFifty.cz, strana 25

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 25 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 25

FiftyFifty

Loketský přírodní amfiteátr opět ožívá

"Divadlem v Lokti můžete se pochlubit nejen u nás doma, to je málo, ale před celým světem, neboť přírodní divadlo, zasazené do nejkrásnějšího prostředí přírodní romantiky, nenajdete nikde, jen u vás v Lokti," pronesl uznale herec Jan Werich. Nechte se nyní také vy pozvat na Loketské kulturní léto 2007…

Cirque ici - hlavní hvězda festivalu Letní Letná

seriál :: Letní fesťáky 2007

Cirque ici, jeden z nejslavnějších a nejlepších nových cirkusů současnosti, přijede v druhé polovině srpna do Prahy. V rámci 4. ročníku festivalu Letní Letná uvede od 20. srpna desetkrát své zatím poslední představení „Secret“ (Tajemství).

Festivalové kukátko - zaostřeno na Vary (I.díl)

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, kulturní událost s ambicí představit reprezentativní vzorek (nejen) současného uměleckého filmu, je každoročně domácí i zahraniční, laickou i odbornou veřejností ceněn pro kvalitu svého programu.

...A bude hůř

Formou i obsahem vyrovnaný, veselý, i když někdy hořce. Asi tak se dá jednou větou shrnout zatím poslední snímek Petra Nikolajeva A bude hůř.

Havana Club Grand Prix 2007 zná finalisty!

Pátý ročník soutěže profesionálních barmanů Havana Club Grand Prix 2007 se koná již 12. července, v Lucerna Music Baru v Praze. Přinášíme Vám rozhovor s vítězem kvalifikace Honzou Střelečkem.

LETNÍ FESTIVAL STŘELÁK 2007 a osvěžující BETON opět spolu

seriál :: Letní fesťáky 2007

Slavnostním zahájením začala 11. sezona oblíbeného festivalu filmu, hudby, divadla a osvěžujících koktejlů! Také letos kinematograf bratří Čadíků na Střeleckém ostrově vkročil do dalšího ročníku osvěžující atmosférou díky lahodným drinkům míchaných z Becherovky.

Indočína ve fotografiích Alžběty Jungrové

"Pravda je, že neumím operovat ani shánět peníze. Dělám, co umím..."

Opravdové příběhy

seriál :: Snesitelné bytí

"Pomalý muž" je hrdinou nejnovější knihy Johna Maxwella Coetzee. Držitel Nobelovy ceny za literaturu popsal člověka po úrazu, s jeho duší a novým pohledem na svět o berlích. Zatoužil po dětech. Ale na ty vlastní už asi bylo pozdě. Starému muži to bylo opravdu líto a ani záhadná paní Costellová mu nepomohla.

Zvučná jména O2 Sázavafestu

seriál :: Letní fesťáky 2007

Velkou událostí letošního festivalu bude i společné vystoupení trojlístku Monkey Business, J.A.R. a Illustratosphery Dana Bárty na velkém nočním jamu.

Rock for people - letos v Hradci Králové

seriál :: Letní fesťáky 2007

13. ročník festivalu ROCK FOR PEOPLE – letos poprvé v novém FESTIVAL PARKU v Hradci Králové. Datum festivalu Rock for People bude již tradičně 4. – 6. 7. 2007 s tzv. Večírkem pro nedočkavé (3. 7. 2007).

ColourScope 2007

seriál :: Letní fesťáky 2007

V sobotu 9.6. se na nádvoří zámku města Kuřim uskuteční festival Colourscope 2007, který pořádá hudební vydavatelství Indies Scope Records, a naváže tak na úspěšný úvodní ročník konaný v loňském roce.

Bouře se chystá na Pražský hrad

seriál :: LSS 2007

V pondělí 4. června proběhla v pražském Klubu Lávka tisková konference k programu Letních shakespearovských slavností 2007. Řeč byla o připravovaných novinkách, očekávaných premiérách i oblíbených titulech, které zaujaly diváky již v předchozích letech...

Kosheen a Skye ozdobí O2 Sázavafest

seriál :: Letní fesťáky 2007

Hlavními hvězdami letního festivalu O2 Sázavafest v Kácově se stane britské trio Kosheen v čele ze zpěvačkou Sian Ewans, a hlas někdejší kapely Morcheeba, půvabná Skye.

Roming zakončí smrtka

a ne jen tak obyčejná. Ztvárnění smrtky v závěru nového českého filmu dvojice Vejdělek, Epstein jsem ještě nikde neviděla. Jako spoustu dalších věcí, které jsou k vidění ve dvou paralerních příbězích, vtipně předvedených především díky hereckým machrům Polívky a Labudy.

Ouvalskej Bigbít

seriál :: Letní fesťáky 2007

V sobotu 2.6.2007 proběhne v Úvalech u Prahy již 15. ročník festivalu OUVALSKEJ BIGBÍT.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz