Zdravě

FiftyFifty, společenský magazín.
Zdravě na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Zdravě

FiftyFifty

Zdravě

Třezalka – bylina ulevující duši

Třezalka – bylina ulevující dušiSe špatnou náladou a podrážděností se někdy setkal každý. Pokud vás podobné potíže také trápí, a navíc trpíte nespavostí, nechte léčit přírodu. Bylinné přípravky a vitaminy jsou to pravé.

Jídelníček bez masa není nudný – má ale svá pravidla

Jídelníček bez masa není nudný – má ale svá pravidlaVegetariánství může být bezpochyby prvním krokem k úpravě životního stylu. Ke změně jídelníčku se dá přistoupit různými způsoby, ale vždy je potřeba respektovat základní nároky organismu na živiny a vitamíny.

Zelený čaj: 6 blahodárných účinků na srdce

Zelený čaj: 6 blahodárných účinků na srdceZelený čaj je od nepaměti považován za zdravý, až zázračný nápoj. Hovoří se o jeho schopnosti očišťovat organismus, prodlužovat život nebo chránit před rakovinou. Řada odborníků se pokoušela ověřit jeho účinky ve vědeckých studiích. K jakým došli závěrům?

Rychlovky z kuřete

Rychlovky z kuřeteMáte rádi kuřecí maso, ale už vám dochází nápady, jak jej připravit jinak? Máme pro vás dva recepty, které oceníte, a zvládne je opravdu každý. Během chvilky připravíte zdravý oběd i večeři.

Bezlepková dieta? Někomu prospěje, jinému neuškodí

Bezlepková dieta? Někomu prospěje, jinému neuškodíMódní trendy jsou neúprosné. Netýkají se jen oblečení, ale také jídla a výživových stylů. Jednu dobu frčelo vegetariánství a makrobiotika, nyní zase nízkosacharidové a bezlepkové stravování. Proč právě „bez lepku“?

Sedíte celý den v práci? Cvičit 3× týdně nestačí

Sedíte celý den v práci? Cvičit 3× týdně nestačíNedostatek pohybu a sedavé zaměstnání představují rizikovou kombinaci pro vaše srdce a cévy. Aby zůstaly zdravé, měli byste se nejlépe pětkrát týdně věnovat takovému sportu nebo cvičení, při kterém se trochu zpotíte a zadýcháte.

Síla pozitivního myšlení dokáže někdy zázraky – zkuste to!

Síla pozitivního myšlení dokáže někdy zázraky – zkuste to!Stav mysli ovlivňuje tělo celkově. Pokud není vaše fyzické zdraví v pořádku, možná na tom mají svůj podíl stres a špatný životní styl. Odhalte největší zabijáky psychické pohody, ale i způsob, jak svůj stav zlepšit.

Za vysokým cholesterolem může být i stres

Za vysokým cholesterolem může být i stresNekouříte, jíte zdravě, jste štíhlí, a přesto máte vysoký cholesterol? Viníkem může být přílišná míra stresu. Napovíme, jak lze hladinu cholesterolu donutit k poklesu.

Fyzioterapeut o vás ví všechno. A co neví, to si zjistí

Fyzioterapeut o vás ví všechno. A co neví, to si zjistíJednoduché vyšetřovací metody pomáhají fyzioterapeutovi odhalit příčinu vašich potíží a správně soustředit rehabilitaci na postižené místo. Se závěry ze vstupního vyšetření snadněji sestaví rehabilitační plán na míru přímo pro vás.

Slabost, kožní problémy nebo padání vlasů… Možná vám chybí zinek

 Slabost, kožní problémy nebo padání vlasů… Možná vám chybí zinekNedostatek zinku v těle je v naší zemi vzácný. Proto se na tuto obtíž často ani nepomyslí. Přitom u pacientů s nespecifickými střevními záněty může taková situace nastat. Jak poznáme, že nám zinek chybí?

Léčebná rehabilitace krok za krokem

Léčebná rehabilitace krok za krokemLéčba nemocí není jen o lécích a operacích. Zvlášť v poslední době klade medicína velký důraz na komplexní přístup k lidskému zdraví. Důležitou součástí tohoto přístupu je také rehabilitace, kterou si představíme blíž.

Dokážete rozpoznat projevy mrtvice a poskytnout první pomoc?

Dokážete rozpoznat projevy mrtvice a poskytnout první pomoc?Cévní mozková příhoda, lidově mrtvice, není postrachem pouze starších lidí. Stále častěji ohrožuje i životy mladých. Znáte příznaky mrtvice? Dokázali byste pomoci, kdybyste byli svědky této příhody? Jak probíhá zotavování a co může pro nemocného udělat rodina?

Deset důvodů, proč zařadit ryby do jídelníčku

Deset důvodů, proč zařadit ryby do jídelníčkuRybí maso a výrobky z ryb patří mezi nejzdravější potraviny vůbec. Jsou přímo nabité zdraví prospěšnými látkami. Přinášíme 10 důvodů, proč byste měli rybám vyhradit čestné místo v jídelníčku.

Dětský pláč při očkování? Nebojte se ho!

Dětský pláč při očkování? Nebojte se ho!Slzičky v očích dítěte rvou každému rodiči srdce. Očkování miminka představuje situaci, kterou pláč provází často. Jak se mu vyhnout, nebo ho alespoň co nejrychleji utišit?

Bezinky, jeřabiny a šípky se vyplatí mít po ruce

Bezinky, jeřabiny a šípky se vyplatí mít po rucePestrobarevné, výborné, a hlavně zdravé plody podzimu jsou všude kolem nás. Jak využít jejich léčivý potenciál a zároveň si pochutnat?
© 2005 – 2018 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.