Články FiftyFifty.cz, strana 85

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 85 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 85

FiftyFifty

Takovej barevnej vocas letící komety. Dokument o Filipu Topolovi.

Takovej barevnej vocas letící komety. Dokument o Filipu Topolovi.Nový dokumentární film režiséra Václava Kučery vypráví o Filipu Topolovi, skladateli, textaři, klavíristovi a zpěvákovi skupiny Psí vojáci, jehož tvorba zasáhla tři generace.

Nemilosrdní. Jean Reno opět v akci.

Nemilosrdní. Jean Reno opět v akci.Jean Reno se vrací na plátna kin v jeho nejoblíbenější roli – jako drsný policajt ze staré školy, s osobitým smyslem pro spravedlnost a humor. V dalších rolích se představí jedna z „Bond girl“ Caterina Murino (Casino Royale) či Thierry Neuvic (Život po životě). Film volně vychází ze slavného britského seriálu Inspektor Regan (The Sweeney, 1975).

Dan Bárta & Illustratosphere oslaví 15 let společné tvorby na podzimním turné

Dan Bárta & Illustratosphere oslaví 15 let společné tvorby na podzimním turnéPodzimní turné s trefným názvem PRVNÍ FIFTÝN 2015 je oslavou patnáctileté spolupráce výjimečných hudebníků. Oblíbený zpěvák v doprovodu své kapely ILLUSTRATOSPHERE během rozsáhlého turné potěší fanoušky v Čechách i na Slovensku. Vrcholem podzimní šňůry je koncert 13. prosince v Divadle Archa, během kterého bude představen nový videoklip a společně s kapelou vystoupí i další zajímaví hosté.

SEΛ + ΛIR - „Evropi“

SEΛ + ΛIR - „Evropi“600 koncertů, 22 zemí, 3 roky nonstop turné napříč proměňující se Evropou. Koncert v Lisabonu v sousedství demonstrace, z které se stala pouliční bitka plná násilí. V Itálii zakouřené zadní místnosti plné balíků peněz. Setkaní s ukrajinskými fanoušky s hrozbou nadcházející války za zády. A uprostřed toho všeho řecko-německý manželský pár.

Jezerka zahájí novou sezónu 3001. představením

Jezerka zahájí novou sezónu 3001. představenímDivadlo Na Jezerce začíná po prázdninách servírovat nové divadelní menu. Svou 14. sezónu otevře Hřebejkovou, skvěle herecky obsazenou tragikomedií Na dotek a připíše si tak na své konto 3001. představení Divadla Na Jezerce. Naopak posledního uvedení se dočká Cesta kolem světa z dílny Terezy Němcové.

Představení pro nezadané gaye a lesby v Divadle Rokoko

Představení pro nezadané gaye a lesby v Divadle RokokoV sobotu 19. září pořádají Městská divadla pražská v Divadle Rokoko Představení pouze pro nezadané gaye a lesby. Program odstartuje v 17 hodin komedie Sebevrah, následovat bude bohatý doprovodný program v divadelní kavárně moderovaný Mášou Málkovou a Jiřím Hánou. Chybět nebude tombola, prohlídka zákulisí, soutěže a swingová tančírna s profesionálními lektory.

Dvořákovu Prahu rozezní Yo-Yo Ma a Česká filharmonie

Dvořákovu Prahu rozezní Yo-Yo Ma a Česká filharmonieDo prvních tónů festivalu Dvořákova Praha zbývá pouhých pár dnů. V předvečer výročí narození Antonína Dvořáka - v pondělí 7. září od 20.00 hod. - rozezní Rudolfinum na slavnostním zahajovacím koncertě věhlasný violoncellista Yo-Yo Ma, jeden z nejrespektovanějších hudebníků naší planety a držitel šestnácti cen Grammy. Po boku České filharmonie vedené Jiřím Bělohlávkem zahraje Dvořákův slavný violoncellový Koncert h moll.

„Trutnoff in Prague“ - The Prodigy se v listopadu vrátí

„Trutnoff in Prague“ - The Prodigy se v listopadu vrátíPřed týdnem skončil Trutnoff Open Air Festival, jehož hlavní hvězdou byli britští elektroničtí šamani The Prodigy, kteří festival na Hlavní scéně ukončili úspěšným vystoupením jako divoká a energická tečka. Pořadatelé trutnoffského festivalu k prvnímu školnímu dni připravili zajímavý a povedený dárek..

Hrady CZ zakončí svou letošní pouť na Bezdězu

seriál :: Festivaly 2015

Hrady CZ zakončí svou letošní pouť na BezdězuHudební festival Hrady CZ se po Bouzově přesouvá 28. a 29. srpna na Bezděz, kde svou letošní pouť zakončí. Festival letos u příležitosti svého jedenáctého ročníku návštěvníkům nabízí rozšířený páteční program s šesti koncerty na dvou pódiích a po loňských ohlasech také opět komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, organizátoři lákají také na rozšířený program pro děti.

Skupova Plzeň: Obří loutky v ulicích

Skupova Plzeň: Obří loutky v ulicíchO posledním prázdninovém víkendu nesmíte chybět v Plzni, kde se odehraje jedinečné představení s obřími loutkami, zahajující festival Skupova Plzeň. Jako poctu tradici plzeňskému loutkářství, do které spadají velikáni jako Josef Skupa nebo Jiří Trnka, uvádí Evropské hlavní město kultury 2015 neopakovatelné představení přímo pro ulice města Plzně.

Mime Fest v Poličce: klasická pantomima, nový cirkus i divoké balkánské rytmy

seriál :: Festivaly 2015

Mime Fest v Poličce: klasická pantomima, nový cirkus i divoké balkánské rytmyHvězdy světové pantomimy a klaunérie Michael Trautman, skupina Okidok nebo Bodecker & Neander zavítají do Poličky, kde 14. září odstartuje týdenní mezinárodní festival pantomimy Mime Fest. Ten nabídne přes dvacet představení pro děti a dospělé, odborné workshopy, rodinná představení na náměstí a dokonce koncert kapely Circus Problem.

Gangster Ka

Gangster Ka Kriminální thriller Gangster Ka je natočen podle námětu Jaroslava Kmenty, který je autorem knihy „Padrino Krejčíř“. Hynek Čermák: „Je to hnus, žít život gangsterů..“

Trutnoff zveřejňuje dnešní program

seriál :: Festivaly 2015

Trutnoff zveřejňuje dnešní programNejstarší přehlídka svého druhu Trutnoff Open Air Festival, který se uskuteční ve dnech 20. - 23. srpna, již tradičně nezveřejňuje časový program ani rozdělení kapel do jednotlivých dnů. V případě prvního čtvrtečního dne však dělá výjimku a poodhaluje tajemství a úvod svátečního setkání. Na festivalu vystoupí na devadesát kapel včetně britských Prodigy, Subways, metalové Gojiry či noblesního Ondřeje Havelky a horňácké cimbálovky.

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní po osmačtyřicáté

seriál :: Festivaly 2015

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní po osmačtyřicátéTomáš Klus, Chinaski, Mandrage, Divokej Bill, Michal Hrůza a další kapely a interpreti 21. a 22. srpna, areál likérky ve Vizovicích

Letní Letná nabídne od neděle během 19 dní 135 představení

Letní Letná nabídne od neděle během 19 dní 135 představeníCelkem 135 představení nabídne 12. ročník Mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná, který proběhne od 16. srpna do 3. září na tradičním místě v pražských Letenských sadech.
© 2005 – 2020 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.