Články FiftyFifty.cz, strana 39

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 39 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 39

FiftyFifty

Abaton v únoru

Pro milovníky zajímavých kulturních akcí a koncertů předkládáme připravované akce Prostoru Abaton v měsíci únoru. Určitě je z čeho vybírat..

FULL MOON párty

Jak už název napovídá, party FULL MOON se bude konat od února každý měsíc vždy nejbližší pátek po Úplňku, kdy chuť si někam vyrazit a zakalit je prostě neodolatelná.

Kdopak by se vlka bál míří na Berlinale

Snímek režisérky M. Procházkové, natočený v koprodukci Bionaut Films a České televize – Centra tvorby pro děti a mládež, bude uveden v soutěži Berlinale Generation Kplus spolu s dalšími dvanácti filmy z celého světa, v mezinárodní premiéře.

Noc bláznů Na Fidlovačce

Dělat divadlo není nikdy sranda, i když srandu při tom můžete zažít. Režírovat coby začátečník není snadné, přesto ten úkol snadno podceníte. A zkoušet hru lidově řečeno „s blázny“? Musíte si dát pozor, abyste jako blázen nevypadal vy sám…

Lars von Trier v divadle Rokoko

Městská divadla pražská představí známý filmový příběh Prolomit vlny na jevišti Divadla Rokoko. Milostné drama o vášni, víře a obětavosti bez hranic uvidí diváci v pražské premiéře 7. února v režii Ondřeje Zajíce.

Laibach vezou do Prahy Bachovy fugy

Kultovní a kontroverzní slovinská kapela Laibach představí 22. února v pražském kostele Sv. Šimona a Judy svůj unikátní multimediální koncertní projekt „Kunst der Fuge (Umění fugy)“. Svým typickým způsobem – za pomocí elektroniky, počítačů a velkoplošných projekcí - v něm zpracovala stejnojmenné dílo barokního skladatele Johanna Sebastiana Bacha.

Loyca oslaví své narozeniny v Rock Café křtem

V pražském klubu Rock Café na Národní třídě v úterý 27. ledna oslaví své první narozeniny rocková kapela Loyca. Její nový singl na koncertě pokřtí Marka Rybin.

Kroťte své dluhy každé úterý!

Právě od tohoto týdne začala Česká televize na programu ČT1 vysílat nový pořad s názvem Krotitelé dluhů. Každé úterý večer od 21:40 hodin můžete sledovat osudy lidí, kteří propadli rostoucímu zadlužování. A hlavně! Jak s tím pomocí rady odborníků naloží!

Věc Makropulos po devíti letech v Národním

Mistrné dílo Leoše Janáčka Věc Makropulos na motivy stejnojmenného dramatu Karla Čapka, zpracovávající téma touhy po nesmrtelnosti, bude uvedeno na scéně Národního divadla již 18. prosince. Stane se tak v koprodukčním nastudování s English National Opera.

Portrét Magdalény Kožené na ČT2

Skutečnou lahůdku zařadila do letošní vánoční programové nabídky Česká televize. Stylizovaný dokumentární filmový portrét světoznámé mezzosopranistky Magdaleny Kožené pohledem Ondřeje Havelky má název: Magdalena. Menší film o velké zpěvačce.

Kultovní Klub rváčů poprvé na jevišti

„Klub rváčů je nejčastěji spojován s přívlastkem kontroverzní. Jedni ho považují za geniální dílo, jiní za naprostý blábol. Vyberte si.“ Tolik citace z programu ústeckého Činoherního studia, které se svým představením hostuje také v Praze.

V Perfect Clubu bude 100°C

Šestnáctého prosince se od 19 hodin v pražském Perfect Clubu uskuteční vernisáž výstavy fotografií 100°C by Dalibor Konopáč. Vystavované snímky budou pocházet z objektivu Dalibora Konopáče, který byl hlavním fotografem videoklipu ke skladbě Cream mariánskolázeňských 100°C.

Maceo Parker rozfunkuje Colours of Ostrava 2009

První potvrzenou hvězdou hudebního festivalu Colours of Ostrava 2009 je americký saxofonista, zpěvák a nenapodobitelný showman Maceo Parker.

Láska bez podmínek - je vůbec možná?

Podle profesora Johna Powella dokáže nám jediná otázka - Je láska opravdu cestou k naplnění? - změnit celé chápání lidského života. Nevěříte?

Ženy a panenky Arnošta Goldflama

12. prosince tohoto roku se v Divadle Dobeška uskuteční premiéra nové hry Arnošta Goldflama s názvem Ženy a panenky. V této hře se představí šest hereček...
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz