Články FiftyFifty.cz, strana 48

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 48 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 48

FiftyFifty

Občanský průkaz Ondřeje Trojana finišuje

V neděli 16. května padla první klapka závěrečné fáze natáčení filmu Občanský průkaz, který vzniká podle románu Petra Šabacha a scénáře Petra Jarchovského v režii Ondřeje Trojana. Před kamerou se tak uzavřou osudy čtveřice dospívajících mladíků, jejich přátel, lásek a rodin.

Kašpárkohraní: dětské derby pražských S

Prestižní derby slavných pražských fotbalových klubů Sparty a Slavie bude jedním z vrcholů druhého ročníku největšího dětského festivalu v České republice Kašpárkohraní, které se koná v neděli 16. května od 12 do 20 hodin v oboře Hvězda v Praze 6 a je opět přístupné zdarma.

Vladimír Václavek - Edel

Vladimír Václavek je po třech letech zpět s novou nahrávkou a tentokrát i s novým zvukem. Po řadě klidnějších až meditačních alb přichází s deskou, která rozlévá svůj záběr až k rockovým břehům Dunaje a to díky hostujícím muzikantům.

Na Rock for People míří hvězdní MUSE

seriál :: Festivaly 2010

Stade de France, milánské San Siro, londýnská aréna Wembley… Největší evropské stadiony, zaplněné až po okraj, jsou nejlepší vizitkou letošní formy jedné z nejsledovanějších kapel současnosti, britského tria MUSE.

Slash v Tesla Areně

Slash, bývalý sólový kytarista kapely Guns N´Roses a jeden z nejoceňovanějších světových hráčů na tento nástroj, přijede do Prahy v rámci turné ke svému eponymnímu sólovému albu, které vyšlo letos v dubnu.

Zahrej to znovu, Same. Na Jezerce.

„S ženskýma to máš jednoduchý! Ještě jsem nepoznal žádnou, kterou by nepoučila facka, nebo dávka z pětačtyřicítky..“

Pavement v Paláci Akropolis

Všemi fanoušky dlouho očekávaný pražský návrat jedné z nejvlivnějších „lo-fi“ indie rockových formací 90. let minulého století, kalifornské kapely Pavement, se rychle blíží. Jak to bude 20. května v Paláci Akropolis asi vypadat?

Kurz negativního myšlení

Pryč se soucitem, přetvářkou a falešným optimismem, žádné „keep smiling“. Do háje s pozitivní energií, profesionální charitou placenou státem a radostnou dírou do hlavy, která vydrží s bídou do příští skupinové seance. Pryč se všemi těmi, kdo si myslí, že život je fajn! Pryč s těmi, co chtějí řešit vaše problémy, pryč se ženskými, co milujou mrzáky. Ať žije Apocalypsa a Johnny Cash!

LSS: Novinkou bude Jindřich IV.

Hru Jindřich IV. s Janem Dolanským, Ladislavem Mrkvičkou, Norbertem Lichým a Zdeňkou Žádníkovou v režii a úpravě Lucie Bělohradské připravuje jako svou hlavní novinku festival Letní shakespearovské slavnosti. Ten letos proběhne od 24. června do 4. září v Praze, Brně, Ostravě, Olšanech a na Slovensku.

Rebelující dáma Tonya Graves

Ve velkém sále Městské knihovny v Praze se právě dnes představí nepřehlédnutelná dáma tuzemské hudební scény, americká zpěvačka Tonya Graves. Svůj um a šarm předvede publiku za doprovodu originálního jazzrockového bigbandu Štěpána Smetáčka The New Orchestra of Dreams.

Open Air Festival: mezinárodní DJská výprava

seriál :: Festivaly 2010

Hodnota akcií Open Air Festivalu opět roste. Ne, nezačali jsme zprávou z burzovního trhu. Pořadatelé třídenní multikulturní akce totiž přidávají další jména zahraničních hvězd drum and bassové i techno scény. Majitelé vstupenek se tak mohou radovat, že za své peníze dostanou opět něco navíc.

Jarní Valník No.4

Po loňském úspěšném a vydařeném jubilejním 10.ročníku tradičního rockového open air festivalu Rock na valníku, který se za rekordní návštěvy téměř čtyř tisíc diváků uskutečnil poslední prázdninový víkend ve Slaném, přišel opět čas na jarní odnož festivalu, a "Valník" se po roce znovu přesune ze Slaného do Prahy.

Cinematerapie

Když se kamera promění ve zpovědnici a casting v terapii…

Dusilová, Baumaxa a Tantehorse: tichá pitva lásky..

Silent Love - to je unikátní mezižánrový projekt, jehož autory a aktéry jsou zpěváci Lenka Dusilová a Xavier Baumaxa a herci Miřenka Čechová a Radim Vizváry. Všichni čtyři se ve společném představení, které má premiéru 1. dubna od 19.30 h v Paláci Akropolis, setkávají poprvé.

Lekce improvizace McFerrina, Ivy Bittové a Dana Bárty

Nezaměnitelná muzikálnost, smysl pro originální interpretaci a především nebývalá schopnost improvizace spojují mistra vokálního umění Bobbyho McFerrina se dvěma významnými osobnostmi domácí hudební scény, které přizval k účasti na svých dubnových koncertech v České republice.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz