Články FiftyFifty.cz, strana 55

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 55 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 55

FiftyFifty

Namísto not, hodně slov a obrázků.

"Neslýchané" je název nového řadového rockového alba písní na CD doplněné o DVD, které obsahuje starší skladby Trabandu. Ty jsou na DVD přetlumočeny do českého znakového jazyka tlumočníky České komory tlumočníků znakového jazyka a zaznamenány v podobě videoklipů.

Saxána a Lexikon kouzel ve Zlíně

Návštěvníci 51. Zlín Film Festivalu - Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně se mohou těšit na den plný kouzel a čár.

Porta Řevnice 2011: Vystoupí světový kytarista Peppino D Agostino

seriál :: Festivaly 2011

Hvězdy folk, country a trampské hudby se představí poslední víkend před prázdninami na Portě v Řevnicích.

Richarda Müllera čeká podzimní Potichu Tour 2

Po obrovském úspěchu Potichu Tour v uplynulém roce se Richard Müller rozhodl podobnou sérii koncertů zopakovat i na podzim letošního roku.

Tři sestry na Open Air Festivalu, fanoušci je mají zdarma

seriál :: Festivaly 2011

Ani vindru. Přesně tolik si musíte vzít s sebou na vstupné na první den Open Air Festivalu. O to víc ale mohou příchozí investovat do zábavy, ať už zážitkového, nebo tekutého charakteru.

Světový barmanský souboj poprvé v ČR

Poprvé v Čechách zažijete světový battle barmana proti barmanovi. V hlavních rolích World Bartending Battle se představí nejúspěšnějších osm barmanů oficiální československé kvalifikace a osm světových barmanů s nejvyšším skóre za rok 2010 dle měřítek World Flair Association.

Praha uvítá první Festival italsko-českého přátelství

Nepropásněte 2. červen 2011 - den, kdy se hudba, gastronomie a přátelství spojí v jeden nezapomenutelný zážitek!

Newyorská scéna na Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2011

Festival Colours of Ostrava, který se koná od 14. do 17. července v zeleném srdci severomoravské metropole, připravuje pro své návštěvníky opět unikátní scénu věnovanou hudbě New Yorku, která bude mít podobu autentického místního klubu s dekoracemi, stylovou obsluhou i jídlem a nápoji.

Perfekcionista Rytmus odkládá křest desky

100% kvalitu si žádá Rytmus od každého tracku na jeho chystané desce. Proto se kontroverzní slovenský raper a zároveň porotce pořadu Česko Slovenská SuperStar rozhodl odložit plánovaný pražský křest.

Markéta Irglová představí exkluzivně v ČR nové album

V první polovině května představí zpěvačka, hudebnice a herečka Markéta Irglová na osmi koncertech v Čechách a na Moravě své první sólové album nazvané Anar. Tuzemští diváci budou vůbec první, kdo uslyší nový materiál.

Leftfield chystají návrat

Po letech “spánku” se legendární britská formace Leftfield vrací tam, kam vždy patřila. Tedy mezi headlinery předních světových festivalů. Pro tuto ikonu taneční scény je návrat zároveň hozenou rukavicí - koncerty odehraje v obměněné sestavě, které tentokrát bude “velet” výhradně Neil Barnes, jeden z dvojice zakladatelů.

Květy na limitce, koncertech a v klipu

Kapela Květy připravila pro své fanoušky spoustu novinek, vedle vydaného nového alba “V čajové konvici”, je tu limitovaná edice deseti-palcového vinylu "Fagi EP". Tu si budou moci poprvé fanoušci pořídit na dvou speciálních koncertech v Brně a Praze, kde se bude křtít..

Bez Carmilly by neexistoval Dracula ani Zatmění

Příběh dívky, která se potýká nejen se svým upírským prokletím, ale také s vlastní sexualitou, položil základy dnešní upírománii a zároveň je svou sexuální otevřeností důkazem toho, že naši předci nebyli zdaleka tak prudérní, jak se někdy domníváme.

Městská divadla pražská v síti času

Letos Městská divadla pražská slaví šedesátou sezonu své existence. Je až neuvěřitelné, kolik významných osobností poválečného divadelního života jimi prošlo. Jsou jich desítky, a jednotlivé scény mají na kontě stovky inscenací pestrých žánrů a nejrůznějšího původu.

Reef jsou zpět! Reef are back!

Reef are back! Křičela světová média o věhlasné britské kapele Reef a jejím návratu. A teď, po více než jedenácti letech, ji uvádí jeden z nejoblíbenějších festivalů u nás - JamRock 2011!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz