Články FiftyFifty.cz

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz

FiftyFifty

Bydlet společně, nebo každý single?

Bydlet společně, nebo každý single?Možná už spolu nějaký ten pátek chodíte a báječně si rozumíte. Navštěvujete kino, chodíte na večeře, jezdíte na kole a všechno je, jak má být. Alespoň do doby než jednoho z vás napadne, že byste spolu už konečně mohli začít bydlet. Máte najednou strach?

První rok v manželství. Víte, co musíte a (ne)můžete?

První rok v manželství. Víte, co musíte a (ne)můžete?Ačkoliv se říká, že svatební svazek je jen „cár papíru“, který nic neznamená, přesto u nás každoročně proběhne až 50 tisíc svateb.

dTest: Co dělat, když má vánoční dárek vadu

seriál :: Zajíc v pytli

dTest: Co dělat, když má vánoční dárek vaduJe to nemilé, ale může se stát, že dárek, který najdete pod stromečkem, nefunguje nebo má vady. Může reklamaci v obchodě řešit dárce i obdarovaný? Jak se zachovat, když dar pochází z výprodeje či ze slevové akce? A jak je to s věnovanými poukázkami nebo vouchery na zboží, pokud vyprší jejich platnost?

Den architektury zve na více než 300 akcí v 90 městech

Den architektury zve na více než 300 akcí v 90 městechDEN ARCHITEKTURY zve příští týden na více než 300 akcí v 90 městech, již tento čtvrtek proběhne warm-up v pražském Světozoru

Letní Letná slaví a zve všechny do kouzelné oázy nového cirkusu

seriál :: Festivaly 2018

Letní Letná slaví a zve všechny do kouzelné oázy nového cirkusu15. srpna slavnostně odstartuje 15. ročník festivalu Letní Letná a potrvá až do 2. září.

Srpnový Festival lásky v Šiklandu

seriál :: Festivaly 2018

Srpnový Festival lásky v ŠiklanduHudební koncerty, setkání s dobrodruhy a cestovateli, dětskou zónu a koupání, jízdu bojovým vozidlem nebo svatbu roku a originální zásnuby – to všechno nabídne druhý ročník originálního Festivalu lásky. Útočištěm mu bude největší český přírodní zábavní areál Šikland na Vysočině. Láskyplný festival, který se orientuje na program pro všechny generace, se uskuteční v sobotu 11. srpna 2018. Celým dnem provede moderátor Leoš Mareš.

Mobil v kapse nebo málo spánku u workoholiků může způsobit neplodnost

Mobil v kapse nebo málo spánku u workoholiků může způsobit neplodnostMobilní telefon v kapse má negativní vliv na mužskou plodnost. Většina mužů toto tvrzení považuje za mýtus a nepřipouští si, že by se to mohlo týkat i jich samotných. Odborníci však upozorňují, že moderní technologie nebo i jen nedostatek spánku skutečně mužské reprodukční schopnosti zhoršují. Co všechno ovlivňuje možnosti počít potomka, to ve svém komentáři odhalí renomovaný sexuolog MUDr. Pavel Turčan.

Fenomén dneška: Reklamace nemovitostí zlevňují novým majitelům bydlení

Fenomén dneška: Reklamace nemovitostí zlevňují novým majitelům bydleníCeny nemovitostí jsou na rekordní výši, málokdo na ně dosáhne, a pokud přesto získá hypotéku, bývá rodinný rozpočet zvlášť napjatý. V poslední době však Češi našli zajímavý způsob, jak koupenou nemovitost zlevnit. Inspirovali se běžnou praxí v zahraničí. „A funguje jim to. Nový majitel domu si takto může přijít i na statisíce“, říká Kateřina Procházková, tisková mluvčí portálu reklamacedomu.cz.

Nález mikroplastů v mořské soli a mořských plodech

Nález mikroplastů v mořské soli a mořských plodech Mikroplastové částice doprovází lidstvo poměrně krátkou dobu a o jejich vlivu na zdraví člověka se zatím příliš neví. Nepodařilo se tak doposud ani vyvrátit možnost, že by mohly škodit. Časopis dTest otestoval spolu se zahraničními spotřebitelskými organizacemi přítomnost mikroplastů v potravinách mořského původu.

Cestovní lékárnička na míru. Myslete včas na léky na předpis, ty nahradíte nejhůř

Cestovní lékárnička na míru. Myslete včas na léky na předpis, ty nahradíte nejhůřNic nezničí vysněnou dovolenou tak účinně, jako zdravotní potíže. Buďte na ně připraveni a před cestou si dobře připravte cestovní lékárničku. Když je správně vybavená, může se stát dovolenkovým pokladem. Před náročnější cestou mimo civilizaci počítejte s návštěvou praktického lékaře. Můžete potřebovat léky, které jsou dostupné jen na recept, upozorňuje předseda Sdružení praktických lékařů MUDr. Petr Šonka. Platí to například o antibioticích, antibiotických mastech i některých lécích na spaní.

Kontrola dětských hřišť neprokázala zásadní pochybení

Kontrola dětských hřišť neprokázala zásadní pochybeníČeská obchodní inspekce uskutečnila v průběhu roku 2017 kontrolu 170 zařízení dětských hřišť a ve 28 případech zjistila porušení právních předpisů. U většiny z nich se nejednalo o zásadní poškození a provozovatelé ve stanovené lhůtě zjednali nápravu.

Na vysvědčeních letošní absolventi poprvé najdou zkratku EQF. Oč jde?

Na vysvědčeních letošní absolventi poprvé najdou zkratku EQF. Oč jde?Absolventská vysvědčení, výuční listy a diplomy z konzervatoří a vyšších odborných škol mají letos poprvé uvedenou úroveň Evropského rámce kvalifikací. Zkratka EQF a číslice 1 až 8 poukazují na úroveň vzdělání absolventa. Některé školy nové tiskopisy již nakoupily a použily vloni. Pro většinu učitelů, žáků a rodičů je to novinka.

Kunětická hora na unikátních historických snímcích

Kunětická hora na unikátních historických snímcíchSto let od vzniku Československa, čtvrt století let od obnovení návštěvnického provozu hradu. Obě výročí připomíná od soboty 16. června plenérová výstava unikátních historických snímků Kunětické hory v hradním areálu s názvem Taková byla...

Domácnost v tropických letních dnech

Domácnost v tropických letních dnechJak se ukazuje, na teplé letní dny se můžeme těšit i letos. Pokud však teploty dosahují delší dobu tropických hodnot, snažíme se horku uniknout. Venku to jde lépe, ale udržet příjemný chládek i v domácnosti není úplně snadné.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.