Články FiftyFifty.cz, strana 82

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 82 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 82

FiftyFifty

Heydrich se vrací do Prahy

Již 4. června se uskuteční premiérové představení Heydrich, o svědomí a o člověku, který naprosto zneužil svých špičkových schopností. Inscenace bude mít premiéru na výročí smrti vrchního kata Třetí říše a proběhne v holešovickém Studiu ALTA.

Hudební událost letošního podzimu! Spirituál kvintet s Peckovou, Nohavicou a Hradišťanem.

Lucerna v říjnu ožije trojkoncertem k výročí 55. narozenin skupiny Spirituál kvintet s hvězdnými hosty Dagmar Peckovou, Jaromírem Nohavicou, Hradišťanem i bratry Nedvědovými..

Dětský festival Piccoli Letních slavností staré hudby láká již tuto neděli na hudbu i tanec

seriál :: Festivaly 2015

Dětský festival Piccoli láká již příští neděli 24. května na zábavné představení pro celou rodinu i originální dílny pro malé muzikanty a tanečníky.

Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa

Máte rádi Sklep? A chtěli byste ho vidět? A ve filmu? Potom i vy můžete podpořit vznik nového dokumentu

Nová jména v programu Balaton Sound 2015

Šestice umělců taneční scény přibyla do programu festivalu elektronické hudby MasterCard Balaton Sound. Leftfield, Rae Sremmurd, A-TRAK a další doplnili našlapaný line-up tohoto prestižního festivalu a vystoupí zde spolu s hvězdami jako Tiesto, Hardwell, Faithless, Axwell Λ Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike nebo Nicky Romero.

Film Gangster Ka je dotočen

28. dubna, po 50ti natáčecích dnech, režisér Jan Pachl se svým štábem dokončil natáčení thrilleru Gangster Ka, které probíhalo nejen v Praze a jeho okolí. Štáb odletěl také během letošní zimy natáčet na týden do J.A.R. a na dva týdny na Kanárské ostrovy. Příběh je rozdělen do dvou samostatných filmů.

Cesta z války - výstava fotografií v paláci YMCA

Odvaha, čest i pomoc druhým. Takové ideály byly vlastní statečným československým legionářům. Jejich návrat do vlasti z ruských bojišť v roce 1919 nyní připomene výstava fotografií v pasáži pražského paláce YMCA.

Divadelní Colours: Dejvické divadlo, Polívková a Issová, DaeMen i VOSTO5

Divadelní program letošního ročníku mezinárodního festivalu Colours of Ostrava nabídne několik představení z oblasti činohry, nového cirkusu, neverbálního divadla i volné improvizace.

Molièrův Misantrop ve Švandově divadle

Ve Švandově divadle chystají v květnu klasiku: v závěru sezóny bude hlavní smíchovská scéna patřit modernímu nastudování Molièrova Misantropa, veršované komedii o lásce, pohrdání a přizpůsobivosti.

Film režiséra Jaroslava Vojtka Děti získal v Pekingu tři ceny

Hraný debut Jara Vojtka Děti ovládl Mezinárodní filmový festival v Pekingu. Jen několik dní před tím, než se bude ucházet o Zlatého ledňáčka na festivalu Finále Plzeň, si tento pozoruhodný snímek s českou koprodukcí získal pozornost na druhém konci světa.

Kinotip: Nová akční komedie Divoká dvojka

Akční komedie s názvem Divoká dvojka dorazí do českých kin na konci května. V hlavních rolích se objeví Reese Witherspoon a Sofía Vergara.

Finále Plzeň zahájí restaurované Staré pověsti české Jiřího Trnky

28. ročník filmového festivalu Finále Plzeň zahájí v neděli 26. dubna projekce restaurované verze Starých pověstí českých Jiřího Trnky. Trnkovo mezinárodně oceňované dílo je prvním českým celovečerním animovaným filmem, který prošel náročným digitálním restaurováním.

Sympaťák s houslemi Daniel Hope míří na Pražský hrad

Brilantní britský houslista Daniel Hope je hvězdou letošního Jarního GALA pro Struny podzimu, které se uskuteční již 29. dubna na Pražském hradě.

LUNO křtí novou desku – za podpory Lenky Dusilové

Ve čtvrtek 23. dubna se na Flédě odehraje křest nové desky psychopopové kapely LUNO. Album s názvem Close To Silence kapela představí spolu s hostující Lenkou Dusilovou, která jeho vznik osobně podpořila na crowdfundingovém portálu Hithit. Na akustickém večeru věnovaném české alternativní scéně zahrají i kapely Vees, Calm Season a Tichonov.

Držitelé Anděla TiNG vydávají nové album

TiNG (USA/CZ/MEX) mezinárodní parta z Prahy vydává 24.4.2015 své nové album s názvem „Born for a Storm“. Album ve stejný den rovnou pokřtí na koncertě v pražském Paláci Akropolis. Nové CD opět obsahuje autorskou tvorbu charismatického MC Turnera /USA/ plné výbušné směsi stylů ska, rock, reggae, balkan a hip-hopu, čímž kluci dále rozvíjejí svůj osobitý styl, kterému sami říkají "Praggamuffin".
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz