Články FiftyFifty.cz, strana 54

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 54 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 54

FiftyFifty

Šéf Farmy v jeskyni převezme v Petrohradu prestižní evropskou cenu

Šéf Farmy v jeskyni převezme v Petrohradu prestižní evropskou cenu Už za několik dní, konkrétně 17. dubna, má v Petrohradu převzít jednu z nejprestižnějších mezinárodních uměleckých cen – Evropskou cenu nové divadelní reality - Viliam Dočolomanský, umělecký šéf věhlasného souboru Farma v jeskyni.

Laura a její tygři křtí

Laura a její tygři křtíKapela Laura a její tygři pokřtí dnes ve velkém XXL obsazení své první DVD a Blue-ray „Laura a její tygři - BIG BANG!“ s podtitulem „Čvrtstoletí na zemi zapouštíme kořeny“. DVD vychází při příležitosti 25. výročí existence kapely.

Zpěvačka a básnířka Ursula Rucker poprvé v ČR

Zpěvačka a básnířka Ursula Rucker poprvé v ČRUrsula Rucker, jedna z nejslavnějších světových pódiových básnířek a hudebních performerek, vystoupí s doprovodnou kapelou (kytara a bicí) vůbec poprvé v České republice 12. května v pražském Paláci Akropolis.

Tommy Emmanuel se vrací - s kapelou

Tommy Emmanuel se vrací - s kapelouPro milovníky famózní kytarové hry patří návštěva koncertu světově proslulého Australana Tommyho Emmanuela k povinnému hudebnímu vzdělání. Čeští fanoušci brzy dostanou v rámci ACOUSTIC & ELECTRIC TOUR šanci doplnit si případnou vědomostní mezeru nebo si znovu připomenout a užít koncert jednoho s nejoriginálnějších kytaristů světa.

Dee Dee Bridgewater v Praze s českými hudebníky

Dee Dee Bridgewater v Praze s českými hudebníky Přednost spolupráci s českými hudebníky dala současná světová jazzová ikona Dee Dee Bridgewater. Na jejím nadcházejícím pražském koncertě ji doprovodí big band CBC pod dirigentskou taktovkou Martina Kumžáka.

Republic of Two v Lucerna Music Baru

Republic of Two v Lucerna Music BaruAndělský Objev roku skupina Republic of Two zahraje 22. března v pražském Lucerna Music Baru. Bude to jejich jediný samostatný jarní koncert v Praze.

Viktor K. aneb Český národ neskoná

Viktor K. aneb Český národ neskonáVšechny postavy v této hře jsou skutečné a nic z toho, co uvidíte, se nestalo..., nebo možná stalo..., těžko říct.

Kdyby mě zabili...

Kdyby mě zabili...„Dnes už totiž nevíme, kdo je kdo. Nevíme jestli policista a soudce není zároveň zločinec..“

Duo Kieslowski: Tiché lásky

Duo Kieslowski: Tiché lásky"Přišlo to přirozeně z potřeby oholit písně na dřeň a zdůraznit intimitu, křehkost, zkusit se "neschovávat" za aranže, vazby a hluk. Dát prostor hlasům, které jen sdělují to, co je uvnitř.."

Vypsaná fiXa v Lucerna Music baru s Hey

Vypsaná fiXa v Lucerna Music baru s HeyVypsaná fiXa si na svůj jarní pražský koncert v Lucerna Music Baru pozvala speciálního hosta, nejznámější polskou kapelu Hey, se kterou jsme v období kolem desky „Krása Nesmírná“ odehráli u nás a hlavně v Polsku mnoho koncertů.

Festival Sonisphere přiveze Misfits a In Flames

Festival Sonisphere přiveze Misfits a In FlamesFestival Sonisphere ohlašuje další hvězdy, které představí už 11. června 2011 v Milovicích. Novými kapelami, které doplní Iron Maiden a další, jsou Misfits a In Flames.

Máma mezi Marťany – za vším hledej Mars

Máma mezi Marťany – za vším hledej MarsMezi planetou Zemí a Marsem existují zajímavé paralely, které dělají z filmu Máma mezi Marťany pozoruhodnou příležitost pro celou rodinu dozvědět se něco více o nejzajímavější planetě naší sluneční soustavy. V průběhu let na sebe Mars upoutal pozornost vědců, spisovatelů a nezanedbatelného množství dětí.

Wishbone Ash v dokumentu o hvězdách 60. a raných 70. let

Wishbone Ash v dokumentu o hvězdách 60. a raných 70. letOpět po roce přijíždí navštívit Prahu Wishbone Ash - tentokráte se svým zbrusu novým světovým tour „Reason to Believe“. Speciální host: Shawn Kellerman.

Lepší svět nominovaný na Oscara míří do kina

Lepší svět nominovaný na Oscara míří do kinaFilm Susanne Bierové, režisérky filmu Po svatbě, Lepší svět, byl s ohlasem uveden na celé řadě filmových festivalů. Nedávno získal Zlatý glóbus za nejlepší zahraniční snímek a byl nominován na Oscara za nejlepší cizojazyčný film.

Trojnásobný držitel Grammy Jeff Beck v Praze

Trojnásobný držitel Grammy Jeff Beck v PrazeLepší pozvánku na pražský červnový koncert fenomenálního kytaristy Jeffa Becka si nemohli fanoušci ani přát: Beck získal v cenách Grammy za rok 2010 ocenění dokonce ve třech kategoriích.
© 2005 – 2020 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.