Články FiftyFifty.cz, strana 54

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 54 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 54

FiftyFifty

Šéf Farmy v jeskyni převezme v Petrohradu prestižní evropskou cenu

Šéf Farmy v jeskyni převezme v Petrohradu prestižní evropskou cenu Už za několik dní, konkrétně 17. dubna, má v Petrohradu převzít jednu z nejprestižnějších mezinárodních uměleckých cen – Evropskou cenu nové divadelní reality - Viliam Dočolomanský, umělecký šéf věhlasného souboru Farma v jeskyni.

Zpěvačka a básnířka Ursula Rucker poprvé v ČR

Zpěvačka a básnířka Ursula Rucker poprvé v ČRUrsula Rucker, jedna z nejslavnějších světových pódiových básnířek a hudebních performerek, vystoupí s doprovodnou kapelou (kytara a bicí) vůbec poprvé v České republice 12. května v pražském Paláci Akropolis.

Laura a její tygři křtí

Laura a její tygři křtíKapela Laura a její tygři pokřtí dnes ve velkém XXL obsazení své první DVD a Blue-ray „Laura a její tygři - BIG BANG!“ s podtitulem „Čvrtstoletí na zemi zapouštíme kořeny“. DVD vychází při příležitosti 25. výročí existence kapely.

Tommy Emmanuel se vrací - s kapelou

Tommy Emmanuel se vrací - s kapelouPro milovníky famózní kytarové hry patří návštěva koncertu světově proslulého Australana Tommyho Emmanuela k povinnému hudebnímu vzdělání. Čeští fanoušci brzy dostanou v rámci ACOUSTIC & ELECTRIC TOUR šanci doplnit si případnou vědomostní mezeru nebo si znovu připomenout a užít koncert jednoho s nejoriginálnějších kytaristů světa.

Dee Dee Bridgewater v Praze s českými hudebníky

Dee Dee Bridgewater v Praze s českými hudebníky Přednost spolupráci s českými hudebníky dala současná světová jazzová ikona Dee Dee Bridgewater. Na jejím nadcházejícím pražském koncertě ji doprovodí big band CBC pod dirigentskou taktovkou Martina Kumžáka.

Viktor K. aneb Český národ neskoná

Viktor K. aneb Český národ neskonáVšechny postavy v této hře jsou skutečné a nic z toho, co uvidíte, se nestalo..., nebo možná stalo..., těžko říct.

Republic of Two v Lucerna Music Baru

Republic of Two v Lucerna Music BaruAndělský Objev roku skupina Republic of Two zahraje 22. března v pražském Lucerna Music Baru. Bude to jejich jediný samostatný jarní koncert v Praze.

Kdyby mě zabili...

Kdyby mě zabili...„Dnes už totiž nevíme, kdo je kdo. Nevíme jestli policista a soudce není zároveň zločinec..“

Duo Kieslowski: Tiché lásky

Duo Kieslowski: Tiché lásky"Přišlo to přirozeně z potřeby oholit písně na dřeň a zdůraznit intimitu, křehkost, zkusit se "neschovávat" za aranže, vazby a hluk. Dát prostor hlasům, které jen sdělují to, co je uvnitř.."

Vypsaná fiXa v Lucerna Music baru s Hey

Vypsaná fiXa v Lucerna Music baru s HeyVypsaná fiXa si na svůj jarní pražský koncert v Lucerna Music Baru pozvala speciálního hosta, nejznámější polskou kapelu Hey, se kterou jsme v období kolem desky „Krása Nesmírná“ odehráli u nás a hlavně v Polsku mnoho koncertů.

Festival Sonisphere přiveze Misfits a In Flames

Festival Sonisphere přiveze Misfits a In FlamesFestival Sonisphere ohlašuje další hvězdy, které představí už 11. června 2011 v Milovicích. Novými kapelami, které doplní Iron Maiden a další, jsou Misfits a In Flames.

Máma mezi Marťany – za vším hledej Mars

Máma mezi Marťany – za vším hledej MarsMezi planetou Zemí a Marsem existují zajímavé paralely, které dělají z filmu Máma mezi Marťany pozoruhodnou příležitost pro celou rodinu dozvědět se něco více o nejzajímavější planetě naší sluneční soustavy. V průběhu let na sebe Mars upoutal pozornost vědců, spisovatelů a nezanedbatelného množství dětí.

Wishbone Ash v dokumentu o hvězdách 60. a raných 70. let

Wishbone Ash v dokumentu o hvězdách 60. a raných 70. letOpět po roce přijíždí navštívit Prahu Wishbone Ash - tentokráte se svým zbrusu novým světovým tour „Reason to Believe“. Speciální host: Shawn Kellerman.

Trojnásobný držitel Grammy Jeff Beck v Praze

Trojnásobný držitel Grammy Jeff Beck v PrazeLepší pozvánku na pražský červnový koncert fenomenálního kytaristy Jeffa Becka si nemohli fanoušci ani přát: Beck získal v cenách Grammy za rok 2010 ocenění dokonce ve třech kategoriích.

Lepší svět nominovaný na Oscara míří do kina

Lepší svět nominovaný na Oscara míří do kinaFilm Susanne Bierové, režisérky filmu Po svatbě, Lepší svět, byl s ohlasem uveden na celé řadě filmových festivalů. Nedávno získal Zlatý glóbus za nejlepší zahraniční snímek a byl nominován na Oscara za nejlepší cizojazyčný film.
© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.