Články FiftyFifty.cz

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz

FiftyFifty

Peirani, Barron nebo Christian McBride Big Band. JazzFestBrno finišuje

Peirani, Barron nebo Christian McBride Big Band. JazzFestBrno finišujePo vyprodaných koncertech Avishaie Cohena, Brada Mehldaua, Donnyho McCaslina či Miroslava Vitouše se 17. ročník festivalu JazzFestBrno blíží ke svému závěru. Ten zdobí uznávaní umělci ze Spojených států i z našeho kontinentu.

Pocta Pavlu Bobkovi v září v Divadle Bez zábradlí

Pocta Pavlu Bobkovi v září v Divadle Bez zábradlíKoncert Pocta Pavlu Bobkovi spojený s uctěním památky zpěváka Pavla Bobka se bude konat 16. září od 19 hodin v Divadle Bez zábradlí v Praze. Na akci, která připomene tuto legendu českého rokenrolu a country music, vystoupí například Marie Rottrová, Petr Janda, Robert Křesťan, Kateřina García, Pavlína Jíšová, Yvonne Přenosilová a další interpreti. Hudebníky doprovodí kapela Druhá tráva...

BraAgas: O ptácích a rybách

BraAgas: O ptácích a rybáchDravou řeku i zasněné nebe nabízí ženská kapela BraAgas na novince nazvané O ptácích a rybách. Známé dámské hudební uskupení představuje jednu velkou změnu, patrnou už při pohledu na název nahrávky. Nové album je v češtině. Ale nese opět jasný rukopis kapely BraAgas. Akustické a netradiční nástroje i stylové posazení zpěvů a krásný souzvuk vícehlasů.

Koncerty HUG opět zvou do náručí zpěváků

Koncerty HUG opět zvou do náručí zpěvákůMít při koncertě zpěváka jen pro sebe? Prožít hudbu z té největší možné blízkosti? Být součástí pěveckého sboru a přitom nevydat ani hlásku? To přesně nabízí projekt HUG britské zpěvačky a skladatelky Verity Standen, který se po mimořádně úspěšném uvedení po dvou letech vrací.

Česká divadelní fotografie 1859 – 2017 v Obecním domě v Praze

Česká divadelní fotografie 1859 – 2017 v Obecním domě v PrazePrvní velká souhrnná výstava fotografií z divadelního prostředí Česká divadelní fotografie 1859 – 2017 bude od 9. května do 24. června 2018 k vidění v Obecním domě v Praze.

Herci ze Švandova divadla uvedou Kauzu pražské kavárny

Herci ze Švandova divadla uvedou Kauzu pražské kavárnyPražská kavárna. Jedni ji brání, druzí ji haní. Svůj šálek kávy, na jehož dně lze zahlédnout obrysy dějů současných i budoucích, teď v pražském Švandově divadle nabídnou oběma táborům. Autorská inscenace herců smíchovské scény Kauza pražské kavárny tu pod vedením mladého tvůrce Jacoba Erftemeijera vzniká jako kolektivní dílo, složené z postřehů, vtipů a hereckých improvizací.

Do skleníku Fata Morgana se vrátí tropičtí motýli

Do skleníku Fata Morgana se vrátí tropičtí motýliUž příští týden se do skleníku Fata Morgana vrátí tropičtí motýli, kteří svými vzdušnými tanci okouzlí jak malé, tak i velké návštěvníky. Ze stovek kukel dovezených z motýlí farmy ve Velké Británii se budou přímo v expozici postupně líhnout pestrobarevní křehcí krasavci.

AG Flek: Podnohama Zem

AG Flek: Podnohama Zem„O takové hudbě nemá cenu číst, ta se musí zažít…“ Slova, jež v roce 1999 uzavírala recenzi tehdejšího alba legendárního AG Fleku, platí i o dlouho očekávané novince Podnohama zem. Od vzniku zlínské skupiny v roce 1977 je to teprve třetí dlouhohrající kolekce, na níž se rovnocenně představuje legendární sestava tří zpěváků (a dvou autorů) Ivo Viktorin, Blanka Táborská a Karel Markytán.

Tři oslavy na Jezerce!

Tři oslavy na Jezerce!Generálka stokrát, Shylock po padesáté, dvě stě padesátkrát Paní plukovníková

Volbeat - dánská smršť na Rock for People

Volbeat - dánská smršť na Rock for People Dánská heavy metalová stálice Volbeat je nejnovější posilou line-upu festivalu Rock for People, který proběhne od 4. do 6. července 2018.

Tlumočník s Jiřím Menzelem vstupuje do českých kin

Tlumočník s Jiřím Menzelem vstupuje do českých kinPrávě dnes, 15. března, vstupuje do kin nový film Martina Šulíka Tlumočník s Jiřím Menzelem a Peterem Simonischekem v hlavních rolích.

Hip Hop Žije hlásí nová jména: Ektor, DJ Wich, Sergei Barracuda

Hip Hop Žije hlásí nová jména: Ektor, DJ Wich, Sergei BarracudaFestival Hip Hop Žije zveřejňuje nová jména pražského i ostravského programu. Praha se může těšit na Ektora, který se po roční pauze vrací zpět na scénu, v hlavním městě ho doplní legendární producent DJ Wich. Sergei Barracuda a Pastor z uskupení Azurit Kingdom se představí jak v Praze, tak Ostravě.

Legendární šansoniér Charles Aznavour v Praze. Už zítra.

Legendární šansoniér Charles Aznavour v Praze. Už zítra.Legendární arménsko-francouzský šansoniér, zpěvák, hudebník a herec Charles Aznavour nabídne českým divákům své nejznámější písně již tento pátek 16. března v pražském Kongresovém centru.

Noblesní herec Jan Přeučil: první ambasador organizace YMCA v Česku

Noblesní herec Jan Přeučil: první ambasador organizace YMCA v Česku  Vyznává gentlemanství, slušnost a další hodnoty důležité pro čestné lidi s dobrým charakterem. A kromě svého povolání se vždy věnoval sportu, zejména plavání. Takový je Jan Přeučil, herec známý z mnoha filmových, divadelních, televizních i dabingových rolí.

Ve vile Tugendhat vzniká nový film Skleněný pokoj

Ve vile Tugendhat vzniká nový film Skleněný pokojPo prvních natáčecích dnech v Praze začala včera zimní část natáčení nového filmu Skleněný pokoj, a to přímo v legendární brněnské vile Tugendhat.
© 2005 – 2018 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.