Články FiftyFifty.cz, strana 67

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 67 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 67

FiftyFifty

Nové album Tornádo Lue již v ČR

Nové album Tornádo Lue již v ČRTornádo Lue je slovenská legenda nezávislé hudební scény, která se nyní vrací s novou nahrávkou. Tornádo Lue vždy bylo u nás na klubové úrovni velmi populární, jako ta „slovenská kapela, která zpívá česky”.

Jaromír Štětina: Pergameny aneb Román o čtvrtém přikázání

 Jaromír Štětina: Pergameny aneb Román o čtvrtém přikázáníDěj nové knihy Jaromíra Štětiny odehrávající se převážně v 70. a 80. letech minulého století v hornickém prostředí má široký záběr. Od ústřední čtveřice přátel se rozbíhá k životním příběhům desítek postav. Líčí osudy lidí, kteří podlehli době totality, i těch, kteří se jí vzepřeli. Současně je vyznáním vztahu k předkům a síly, již z něj lze čerpat.

V Jazz Docku startuje Švýcarské jaro

V Jazz Docku startuje Švýcarské jaroPo sedm večerů se pražský Jazz Dock převlékne do švýcarských barev. V rámci rozsáhlého projektu Švýcarské jaro, který po celý březen představuje nejen současnou švýcarskou kulturu a umění, nabídne renomovaný klub Jazz Dock atraktivní výběr ze současné švýcarské jazzové a alternativní scény.

Vražda prezidenta Lincolna

Vražda prezidenta LincolnaDrama o atentátu na prezidenta, který změnil Ameriku... Napínavý dokument Vražda prezidenta Lincolna odhalující dosud netušené pozadí rozsáhlého spiknutí, které v roce 1865 vedlo k šokujícímu atentátu na prezidenta Abrahama Lincolna, uvede v neděli 3. března ve 20.hodin v české premiéře televizní kanál National Geographic Channel.

Práskni do bot

Práskni do botDrsnou komedii Práskni do bot v režii Jana Hřebejka o hledání štěstí čtyř obkladačů kachlíků připravuje jako svou další novinku Divadlo Na Jezerce.

Rock for People má první šťastný čtyřlístek hvězd

Rock for People má první šťastný čtyřlístek hvězd Kombinaci prověřených jmen a nových talentů doporučených evropskými showcasovými přehlídkami slíbili pořadatelé festivalu Rock for People pro jeho nadcházející 19. ročník. Ten se uskuteční od 2. do 5. července ve Festivalparku v Hradci Králové.

Nešišlej! Logopedické písničky pro odvážné děti a rodiče

Nešišlej! Logopedické písničky pro odvážné děti a rodičeVtipné autorské album Nešišlej! Amálky K. Třebické je určeno nejen dětem, ale i dospělým posluchačům. Vzniklo na popud logopedky, ale nemá ambice odborného materiálu.

Autor hry Úsměv Dafné Vittorio Franceschi na premiéře v Divadle Rokoko

Autor hry Úsměv Dafné Vittorio Franceschi na premiéře v Divadle Rokoko„Herci jsou opravdu vynikající a režisérka přistoupila k textu s citlivostí a úctou,“ ocenil představení autor.

Předskokanem Slashe v Lucerně je česká kapela Venefica

Předskokanem Slashe v Lucerně je česká kapela VeneficaNa vyprodaném koncertě kytaristy Slashe 11. února ve velkém sále pražské Lucerny vystoupí jako předkapela česká formace Venefica, která hraje melodický rock a metal.

Sexy Nela Boudová hledá opravdového chlapa

Sexy Nela Boudová hledá opravdového chlapaNejen muži zrají jako dobré víno! Jednou z těch šťastných, které popírají známky stárnutí, je herečka Nela Boudová.

Ondřeje Brzobohatého těší úspěch Villona na Jezerce

Ondřeje Brzobohatého těší úspěch Villona na JezerceSvé třicáté narozeniny slaví na počátku února Ondřej Brzobohatý, autor hudby k historicky prvnímu muzikálu Divadla Jezerce Já, Francois Villon. Jedním z dárků je pro skladatele i to, že příběh středověkého rebela patří k neoblíbenějším titulům na této scéně.

Javory beat pokřtí nové CD ve Švandově divadle

Javory beat pokřtí nové CD ve Švandově divadle Příznivci Hany a Petra Ulrychových se konečně dočkali. Opět spolu a za doprovodu skupiny Javory beat vydali koncem minulého roku nové CD s názvem Bratr sestry.

Ledové království aneb festival ledových soch s podtitulem Polární ZOO!

Ledové království aneb festival ledových soch s podtitulem Polární ZOO!Nechte se přenést se do krajiny za polárním kruhem, kde vládne tuhá zima a led neroztává. V zimním období teplota klesá až na – 43 stupňů a v létě se teploměr vyšplhá až na nulu. I přes tyto kruté podmínky, které zde panují, žijí tady mořští a suchozemští savci. Víte, jaká zvířata žijí za polárním kruhem?

Cirk La Putyka přichází s novým představením Risk

Cirk La Putyka přichází s novým představením RiskLétající nože i šipky, akrobacie na trampolíně i cyr wheelu, poprvé zahraniční účinkující, nové cirkusové disciplíny, projekce, živá hudba, šálek kávy v šestimetrové výši a především riziko jako hlavní téma - nejen na to se mohou těšit diváci nového představení Risk, jehož premiéru uvede soubor Cirk La Putyka od 17. do 19. ledna v pražské La Fabrice.

Představení pro nezadané

Představení pro nezadanéPro všechny nezadané, kteří chtějí být na svatého Valentýna už zadaní, připravují Městská divadla pražská na sobotu 9. února od 18 hodin v Divadle Rokoko další z večerů pro nezadané ženy a muže ve věku 25 až 45 let.
© 2005 – 2020 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.