Články FiftyFifty.cz, strana 77

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 77 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 77

FiftyFifty

Sono Centrum - Sezóna první

Brněnský klub Sono Centrum vstupuje do své první klubové sezóny a v ní nabízí bohatou podzimní nabídku koncertů a akcí.

Arakain na Prague Harley Days

Metalová kapela Arakain vystoupí už zítra na Prague Harley Days na holešovickém Výstavišti. Arakain tak zpestří večerní program této unikátní akce, která má letos poprvé rodinný rozměr.

Hra ze Švandova divadla dobývá New York

Komorní drama The Good and the True vyprávějící o napínavých osudech české herečky Hany Pravdové a olomouckého atleta Miloše Dobrého, jimž se povedlo uniknout z pekla koncentračních táborů, uvádí nyní až do 14. září prestižní off-Broadwayská scéna DR2.

Kvarteta inspirují - v Paláci YMCA napříč generacemi

Fauna, flóra, historie, auta, letadla i pohádky. To vše najdeme na kartách oblíbené hry kvarteta, jejichž výstava začíná od 28. srpna v přízemí Paláce YMCA v Praze Na Poříčí 12.

Milovické Mirakulum: rekordy s vícerčaty, bubnováním a „koalami“!

Je všeobecně známo, že v milovickém Parku Mirakulu se zejména během prázdnin každodenně prohání stovky a někdy dokonce tisíce dětí. Poslední prázdninový den však bude náhodnému návštěvníkovi přecházet zrak. Snadno podlehne pocitu, že vidí dvojmo i trojmo..

Největší festival v Praze? Landscape na žižkovském Nákladovém nádraží

seriál :: Festivaly 2014

Tři sta. Taková je průměrná denní návštěvnost v prostoru Nákladového nádraží na pražském Žižkově (NNŽ). A ta ve dnech, kdy se zde konají společenské a kulturní akce, stoupá několikanásobně.

Na začátku září vstoupí do kin film Nejhledanější muž

Hned na začátku září vstoupí do českých kin thriller s názvem Nejhledanější muž, jehož hlavní roli zahrál již zesnulý oscarový herec Philip Seymour Hoffman.

Zoran, můj synovec idiot - ochutnávka vína na předpremiéře

Film Zoran, můj synovec idiot chystá předpremiéry v letních kinech, spojené s ochutnávkou italských vín..

Květa Fialová oslaví 85. narozeniny v Divadle Rokoko

Květa Fialová oslaví 1. září své 85. narozeniny. Městská divadla pražská jí připravují dárek v podobě obnovené premiéry její benefice Fialové Květy štěstí.

Evropa přijíždí na Sziget

seriál :: Festivaly 2014

Sziget je hvězdou mezi festivaly a rájem mezi festivalovými areály. Zelený krásný ostrov v srdci Budapešti se již brzy (11.8. – 18.8.2014) stane dějištěm obřího festivalu, na který míří světové hudební hvězdy z celého světa a také rekordní divácká návštěva. V předprodeji je prodáno již 95% permanentek. Navíc právě dnes končí zlevněný předprodej jak týdenních vstupenek tak i jednodenních.

Místa, příběh o lásce a dospívání. V hlavní roli Vladimír Polívka

Film Místa režiséra Radima Špačka, scenáristy Ondřeje Štindla a producenta Vratislava Šlajera je dokončen a do kin vstoupí 18. září. V hlavní roli se objeví Vladimír Polívka, po jeho boku pak Johana Matoušková a Jan Cina.

Geisslers Hofcomoedianten budou celé léto kočovat po Čechách i Moravě

seriál :: Festivaly 2014

S dalším ročníkem Festivalu zámeckých a klášterních divadel zamíří Geisslers Hofcomoedianten do Jihočeského, Jihomoravského a Královéhradeckého kraje.

Pískomil se vrací s další várkou muziky pro děti

Kapela Pískomil se vrací vydává zbrusu nové dovádivé album Buďte první, komu se to líbí! plné peprného rokenrolu pro nezbedné kluky a holky

Bratři Ebenové slaví 30. výročí prvního alba „Malé písně do tmy“

Rok 2014 je pro kapelu Bratři Ebenové výjimečným obdobím. Uběhlo 30 let od vydání prvního alba „Malé písně do tmy“ (1984). V té době působila kapela jako bratrské trio - Marek, Kryštof a David a byli na české hudební scéně svým přístupem zcela ojedinělí.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz