Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 17 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty

Absolut paparazzi - to je šoubyznys

Vy, kteří máte rádi osobnosti českého šoubyznysu, byste měli v dohledné době zavítat do Café baru Platýz. Na Národní třídě odstartovala dne 16. listopadu 2006 výstava fotografa Romana Sluky a jeho produkční Gabriely Kleinové nazvaná "Absolut paparazzi"…

Stará almara ve Mlejně

Tradiční večer s americkými lidovými písničkami, vypravováním a tancem.

Seznamte se nad koktejlem

Chcete se s někým zajímavým seznámit? V nově otevřeném Konflikt baru tomu neuniknete... Zajdete-li tam v sobotu, dostanete Mojito zdarma!

Pravidla pravopisu trochu jinak 5.

seriál :: Pravidla českého pravopisu

Kdysi dávno jsme se nedostali se spolužáky na prohlídku zámečku Sansoussi jen proto, že kamarádka chtěla říct, že má halenku ze stejné látky jako profesorka sukni.

MagicBox v listopadu

Koho by ještě před necelým rokem napadlo, že tehdy nenápadná společnost MagicBox s cca čtyřmi vydanými novinkami měsíčně se promění v druhého největšího tuzemského distributora?

Žena v černém

Módní návrhářka Hana Havelková představí Ženu v černém. Po Haagu, New Yorku a Paříži uvidí kolekci konečně i Praha.

Cena CID putuje ...

Cenu Ogilvy CID 2006 za tvůrčí počin v oblasti corporate designu si rozdělili posluchači pražské AVU a VŠUP.

CUTE je cute

V pátek 17. listopadu se v pražském Studiu Ypsilon bude konat již třetí ročník divadelní přehlídky Festival cute dramatiky, jehož pořadatelem je mladá generace Ypsilonky v čele s režisérem Jiřím Havelkou.

Sexuplný Shortbus

Režisér kontroverzního snímku Hedwig and the Angry Inch (USA 2001) John Cameron Mitchell představil na letošním Filmovém festivalu v Cannes svůj poslední snímek SHORTBUS (USA, 2005, 102 minut, přístupnost od 18 let).

Nic není nastálo

Lucie nám zemřela, a tak se duše kapely, David Koller, rozhodl natočit po 13 letech opět sólové album. Nutno podotknout, že album podstatně zdařilejší. Nic není nastálo je dospělá a vyzrálá deska zpěváka, skladatele a bubeníka, jehož osobitý rukopis lze snadno rozpoznat.

Letadlová loď na staroměstském náměstí

Čas od času se v Praze objeví bar, o kterém se po nějaké době začne hodně mluvit. Většina těchto moderních podniků je zařízena tak, aby něčím upoutaly, hosté si je zapamatovali a rádi se sem vraceli. Právě byl na pražském Staroměstském náměstí otevřen Konflikt bar, který má letadlovou loď a jeho prvním stálým hostem je Alien… V SOBOTU 18.11. VEPŘOVÁ KOLENA ZDARMA!

Jsem spokojenej

V pátek 10. listopadu ve 20 hodin se uskuteční jubilejní retrospektivní 25. festiválek pantomimy, pohybu, improvizace a mluvy s podtitulem „Jsem spokojenej“.

Sázavavafest podzimní

Sázavavafest podzimní alias Klubobraní 2006 11.11. v Abatonu, Praha 8, Na Košince 8 od 15.00 do 05.00 hod

Žebírka na Staromáku zdarma

no opravdu! Vždyť víte, že nelžeme... :)

The Wailers

The Wailers, jamajská kapela, se kterou kdysi vystupoval Bob Marley, přijede poprvé do Prahy.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz