Články FiftyFifty.cz, strana 24

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 24 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 24

FiftyFifty

Kykyrý aneb co se mohlo stát

Kykyrý je přesvědčivým debutovým albem mladé talentované písničkářky Jany Vébrové. Hra na akordeon s naléhavým, emocionálním zpěvem, charakterizuje spolu s poetickými texty celé album

Kinoautomat po 40 letech

Burácivé "stop" zazní z úst moderátorů několikrát v průběhu promítání filmu. Každý divák má v ruce hlasovací krabičku a sám volí další průběh děje. Má se hlavní hrdina Novák zavřít s polohanou blondýnou ve svém bytě?

Jedinečná show plná hudby a létajících lahví!

Máte rádi Mojito, Cuba Libre, Piňa Coladu nebo Daiquiri? Tak na téhle akci rozhodně nesmíte chybět.

Program TV pod sítem

seriál :: Editorialy

Místo k televizím zasedá stále víc lidí večer k počítačům. Vyměnili jsme jednu svítící bednu za druhou. Ale když je člověku vážně ouvej, sledování televize s ovladačem v ruce, a to z polohy gaučového ležma, máloco předčí. A když se poštěstí a dávají výjimečně něco kloudného, pak je zvyk našich rodičů takovým bonbonkem před spaním.

Jack Sparrow do třetice všeho dlouhého

Černá perla si v posledním díle trilogie Pirátů z Karibiku užije své. Potápí se, náhle se vynořuje, točí se ve vírech a obrací se dnem vzhůru, aby se otočila zpátky na svět, zpět ze světa mrtvých. S Jackem Sparrowem na palubě, samozřejmě.

Moskevské divadlo Na Pokrovce poprvé v Praze

Moskevské divadlo „Na Pokrovce“ pod vedením Sergeje Arcibaševa uvede ve dnech 4.- 8.6. 2007 festival světových klasických dramat pěti tituly ze svého repertoáru (Ženitba, Revizor – N.V.Gogol, Tři sestry – A.P. Čechov a Hamlet W. Shakespeare) v Praze na scéně Divadla na Vinohradech.

United Island of Prague 2007

seriál :: Letní fesťáky 2007

Multižánrový hudební festival United Islands of Prague promění letos Prahu ve dnech 21. a 23. června v kulturní mekku.

Shakespearovské slavnosti 2007

seriál :: LSS 2007

V úterý 15. května začal prodej vstupenek na oblíbený divadelní festival pod širým nebem - Letní shakespearovské slavnosti. Ty letos potrvají od 21.června do 14.září.

Portugalská zpěvačka Mariza poprvé v Praze

Portugalská zpěvačka Mariza vystoupí 7. června v pražském Hudebním divadle Karlín. Bude to vůbec první koncert této světové hvězdy hudebního stylu fado v našem hlavním městě. Pro Portugalsko je fado tím, čím je blues pro Spojené státy či flamenco pro Andalusii – je to hudba, která je bytostně spojena s touto zemí a její kulturou.

Horkýže slíže se přesouvají do Čech

"A ja sprostá, som si kôli tebe oholila nohy a tie daľšie veci...", zazní brzy napříč celou republikou...

Vltava se vrací

Kdo by neznal Vltavu! Po čtyřech letech je máte možnost slyšet naživo

Nadějné životy v troskách

Slavný ruský spisovatel Lev Nikolajevič Tolstoj tvrdil: "Aby člověk mohl žít čestně, musí se rvát, dělat chyby, bít se, mýlit, začínat a přestávat, a opět začínat a opět přestávat, věčně zápasit a věčně prohrávat." V duchu této myšlenky se nese inscenace Anny Kareniny, která nyní ožívá na jevišti pražského Divadla ABC…

Traband - Přítel člověka

"Já miluju, když jsou věci autentický, když jsou z nich cítit ty vnitřnosti. Proto ten návrat k domácímu muzicírování, k domácím zdrojům a tradicím. Je to jako dívat se do vlastní šrajtofle a říkat si: Tak co, kolik vlastně mám?“, říká Jarda Svoboda z Trabandu, v komentáři k novému albu...

František Skála vydává komiks

„Ten projekt jsem nosil v hlavě zhruba 20 let a byl jsem přesvědčen o jeho originalitě. Nic podobného jsem dosud neviděl a nyní již také vím proč. Náročná technologie fotografování loutek v přírodě se podobala výrobě animovaného filmu zbaveného pohodlí studia...," říká František Skála o vzniku své nové komiksové knihy.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz