Články FiftyFifty.cz, strana 24

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 24 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 24

FiftyFifty

Kykyrý aneb co se mohlo stát

Kykyrý je přesvědčivým debutovým albem mladé talentované písničkářky Jany Vébrové. Hra na akordeon s naléhavým, emocionálním zpěvem, charakterizuje spolu s poetickými texty celé album

Kinoautomat po 40 letech

Burácivé "stop" zazní z úst moderátorů několikrát v průběhu promítání filmu. Každý divák má v ruce hlasovací krabičku a sám volí další průběh děje. Má se hlavní hrdina Novák zavřít s polohanou blondýnou ve svém bytě?

Jedinečná show plná hudby a létajících lahví!

Máte rádi Mojito, Cuba Libre, Piňa Coladu nebo Daiquiri? Tak na téhle akci rozhodně nesmíte chybět.

Program TV pod sítem

seriál :: Editorialy

Místo k televizím zasedá stále víc lidí večer k počítačům. Vyměnili jsme jednu svítící bednu za druhou. Ale když je člověku vážně ouvej, sledování televize s ovladačem v ruce, a to z polohy gaučového ležma, máloco předčí. A když se poštěstí a dávají výjimečně něco kloudného, pak je zvyk našich rodičů takovým bonbonkem před spaním.

Jack Sparrow do třetice všeho dlouhého

Černá perla si v posledním díle trilogie Pirátů z Karibiku užije své. Potápí se, náhle se vynořuje, točí se ve vírech a obrací se dnem vzhůru, aby se otočila zpátky na svět, zpět ze světa mrtvých. S Jackem Sparrowem na palubě, samozřejmě.

Moskevské divadlo Na Pokrovce poprvé v Praze

Moskevské divadlo „Na Pokrovce“ pod vedením Sergeje Arcibaševa uvede ve dnech 4.- 8.6. 2007 festival světových klasických dramat pěti tituly ze svého repertoáru (Ženitba, Revizor – N.V.Gogol, Tři sestry – A.P. Čechov a Hamlet W. Shakespeare) v Praze na scéně Divadla na Vinohradech.

United Island of Prague 2007

seriál :: Letní fesťáky 2007

Multižánrový hudební festival United Islands of Prague promění letos Prahu ve dnech 21. a 23. června v kulturní mekku.

Shakespearovské slavnosti 2007

seriál :: LSS 2007

V úterý 15. května začal prodej vstupenek na oblíbený divadelní festival pod širým nebem - Letní shakespearovské slavnosti. Ty letos potrvají od 21.června do 14.září.

Portugalská zpěvačka Mariza poprvé v Praze

Portugalská zpěvačka Mariza vystoupí 7. června v pražském Hudebním divadle Karlín. Bude to vůbec první koncert této světové hvězdy hudebního stylu fado v našem hlavním městě. Pro Portugalsko je fado tím, čím je blues pro Spojené státy či flamenco pro Andalusii – je to hudba, která je bytostně spojena s touto zemí a její kulturou.

Horkýže slíže se přesouvají do Čech

"A ja sprostá, som si kôli tebe oholila nohy a tie daľšie veci...", zazní brzy napříč celou republikou...

Nadějné životy v troskách

Slavný ruský spisovatel Lev Nikolajevič Tolstoj tvrdil: "Aby člověk mohl žít čestně, musí se rvát, dělat chyby, bít se, mýlit, začínat a přestávat, a opět začínat a opět přestávat, věčně zápasit a věčně prohrávat." V duchu této myšlenky se nese inscenace Anny Kareniny, která nyní ožívá na jevišti pražského Divadla ABC…

Vltava se vrací

Kdo by neznal Vltavu! Po čtyřech letech je máte možnost slyšet naživo

Traband - Přítel člověka

"Já miluju, když jsou věci autentický, když jsou z nich cítit ty vnitřnosti. Proto ten návrat k domácímu muzicírování, k domácím zdrojům a tradicím. Je to jako dívat se do vlastní šrajtofle a říkat si: Tak co, kolik vlastně mám?“, říká Jarda Svoboda z Trabandu, v komentáři k novému albu...

František Skála vydává komiks

„Ten projekt jsem nosil v hlavě zhruba 20 let a byl jsem přesvědčen o jeho originalitě. Nic podobného jsem dosud neviděl a nyní již také vím proč. Náročná technologie fotografování loutek v přírodě se podobala výrobě animovaného filmu zbaveného pohodlí studia...," říká František Skála o vzniku své nové komiksové knihy.
© 2005 – 2020 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.