Články FiftyFifty.cz, strana 73

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 73 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 73

FiftyFifty

Výstava z National Geographic ´Ocean Soul – duše oceánu´ v Galerii Harfa

V Galerii Harfa se ještě do do 9. února 2014 můžete přenést do krás mořského světa a to díky výstavě 50 velkoformátových fotografií od fotografa Briana Skerryho, které vytvořil pro renomovaný cestovatelský magazín National Geographic.

Ledové Zimní olympijské hry v Galerii Harfa

Za několik málo týdnů začnou v ruské Sochi XXII. Zimní olympijské hry. Mnozí z nás by toto zajímavé sportovní klání rádi navštívili, bohužel zůstane toto přání pro většinu uvězněno ve světě nesplněných snů. Olympijskou atmosféru ovšem můžete načerpat mnohem blíže...

Sto zvířat křtí album Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách

Křty alba Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách proběhnou na speciálních koncertech v Liberci, Praze, Plzni a Brně, kdy kapela předvede kompletní albové menu, doplněné o pár starých hitovek. Všechny koncerty budou mít vždy odpolední („pro malý děti“) a večerní verzi („pro velký děti“), na divácích bude záležet, jestli se vypraví se svými malými ratolestmi v 15.00 nebo s většími puberťáky či sami večer. Všechny čeká nejen výpravná scéna, nové písně, milí hosté, ale i spousta dalších překvápek.

Spectaculare zahájí Mossoux-Bonté a koncert Clarinet Factory s Christopherem Willitsem

První ročník Festivalu Spectaculare začne 20. ledna na Nové scéně Národního divadla komponovaným večerem, který nabídne jak současný tanec a pohybové divadlo, tak i výjimečný hudební zážitek.

Srdečné touhy z města nad Seinou

„Dlouho mi vrtalo hlavou, proč nechodí mladí lidé do divadla. Především pánové. Zajímal mne tento fakt a rozhodl jsem se to změnit.." (Peter Frey)

Filmy Ingmara Bergmana v malém sále Lucerny

U příležitosti 105. výročí velkého sálu kina Lucerna je pro návštěvníky tohoto pražského biografu připraveno slavnostní otevření druhého, malého kinosálu.

Kousek Moravy v centru Prahy

V sobotu 25. ledna 2014 se do Divadla Rokoko přenese kousek Moravy. Od 21 hodin bude jeviště patřit Vasilu Fridrichovi, který pro všechny milovníky cimbálu a moravské lidové písničky připravuje svoje Soirée.

17 dívek a S Molièrem na kole

Začátek nového roku je tu a do českých kin vstupují nové filmy, které jistě stojí za shlédnutí. Dovolte, abychom vám z dnes představili dva tituly, na které se můžete těšit již v lednu.

The Dreadnoughts - folk punk v lednu v Praze

Další z řady koncertů k desátému výročí festivalu Mighty Sounds je připraven. Už 14 ledna 2014 přijedou se svou folk punkovou show The Dreadnoughts do pražského klubu Rock Café.

Nové představení Ženy v Divadle Komedie

Autorka a režisérka Adéla Laštovková Stodolová, spolupracující dvojice SKUTR, choreografka Jana Burkiewiczová, kostýmní výtvarnice Hana Zárubová, scénograf Jakub Kopecký, herci Dana Batulková, Renáta Martinová, Zuzana Stavná, Jaro Ondruš, Jakub Gottwald a Ondřej Nosálek…

Miluju tě, ale…

Hudební komedie Miluju tě, ale… si získala srdce diváků po celém světě a vrací se v obnovené premiéře na scénu Divadla Palace!

Gympl pokračuje, režisér Vorel dokončil Vejšku

Režisér Tomáš Vorel je s volným pokračováním kultovního Gymplu hotov, diváci film Vejška uvidí v kinech od 23. ledna 2014. Hrdinové Vejšky Kocourek (Tomáš Vorel jr.) a Kolman (Jiří Mádl) jsou dospělejší a podle tvůrců je film realističtější. Přestože jí humor nechybí, je Vejška dramatičtější, kamera rychlejší. V širokoúhlém obrazu dostává více prostoru i Praha.

Jistě, pane premiére! - britský divadelní hit v Divadle Bez zábradlí

Divadlo Bez zábradlí uvede v české premiéře nejúspěšnější britskou komedii desetiletí Jistě, pane premiére!. Břitká komedie autorů Antonyho Jaye a Jonathana Lynna ze zákulisí vysoké politiky volně navazuje na kultovní televizní seriál Jistě, pane ministře!.

Přijde letos Ježíšek?

Vánoční čas umí přinášet podivuhodné příběhy, vtipné historky i nostalgii. Přijde letos Ježíšek? je láskyplná komedie. Příběh dvou rodin, které se rozhodly, že Vánoce jsou prostě od toho, aby se konaly dobré skutky, přání se plnila za každou cenu, a aby na zázraky věřily nejen děti.

U Švandů uvedou Hamleta, rodinné drama o ututlané vraždě

Už čtvrtou novinku této sezóny připravuje Švandovo divadlo na Smíchově. Nejznámější Shakespearovu hru Hamlet v překladu Jiřího Joska inscenuje na smíchovském jevišti režisér Daniel Špinar. Ten obsadil do titulní role nejmladšího člena hereckého souboru Patrika Děrgela.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz