Články FiftyFifty.cz, strana 66

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 66 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 66

FiftyFifty

Můj pes Killer vybrán do soutěže v Rotterdamu

Nový film režisérky Miry Fornay Můj pes Killer byl vybrán do hlavní soutěže 42. ročníku MFF v Rotterdamu 2013. Je to vůbec první slovenský film uvedený v této soutěži. Předchozí čeští vítězové TIGER AWARDS - v roce to byli 1998 Knoflíkáři (Petr Zelenka) a v roce 2002 Divoké včely (Bohdan Sláma).

Glenn Miller Orchestra – skvělý swing v Olomouci i v Praze

Tradiční lednový svátek pro všechny příznivce swingu nebude chybět ani na začátku roku 2013. Poprvé do Olomouce a již popáté v řadě do Prahy přijede jeden z nejznámějších swingových orchestrů na světě Glenn Miller Orchestra.

O myšce a medvědovi

Příběh neobyčejného přátelství mezi medvědem a myškou. Animovaný rodinný film byl v letošním roce s úspěchem uveden na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes, kde v sekci Directors´ Fortnight získal cenu SACD - pro nejlepší francouzsky mluvený film.

Aviatickou pouť v Pardubicích otevře koncert skupiny Elán

V pátek 31. května 2013 od 20:00 hodin proběhne přímo na ploše letiště Pardubice koncert legendární slovenské rockové skupiny Elán.

Luno hlásí: nový videoklip a rozlučkový koncert

Kapela Luno připravila pro své fanoušky před koncertní pauzou nový videoklip a rozlučkový koncert. Pro fanoušky kapely Luno se skýtá poslední šance vidět kapelu na pódiu, před koncertní pauzou.

Vyšla první hvězda Colours of Ostrava 2013 - islandští Sigur Rós

Slavná islandská kapela Sigur Rós se stává první potvrzenou hvězdou příštího ročníku mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava.

Silvestr v divadlech ABC a Rokoko

Městská divadla pražská přichystala pro diváky čtyři speciální silvestrovská představení. V Divadle ABC se bude hrát oblíbený komický muzikál pro zpívající činoherce Bedřich Smetana: The Greatest Hits od 14.30 a 19 hodin. V Divadle Rokoko budou moci diváci od 15 a 19 hodin zhlédnout Gogolovu komedii Hráči s Michalem Dlouhým v hlavní roli. Po představení bude připraven přípitek a ohňostroj.

Slash, jeden z nejlepších rockových kytaristů světa, se vrátí do Prahy

Slash, bývalý sólový kytarista kapely Guns N´Roses a jeden z nejoceňovanějších světových hráčů na tento nástroj, zahraje 11. února 2013 ve Velkém sále pražské Lucerny.

Originální dárky z Národního divadla

Národní divadlo umožnilo letos opět tradiční prodej Vánočního předplatného. Diváci si mohou vybírat ze dvanácti tematických cyklů sestavených ze dvou až čtyř různých představení. Výrazná sleva oproti běžnému předprodeji i možnost zhlédnout jinak beznadějně vyprodaná představení dělá z takto zakoupených vstupenek ideální dárek pro všechny příznivce činohry, opery i baletu.

Muzikál Carmen jako exkluzivní 3D film

Legendární muzikál CARMEN nebude už jen jako oblíbený a mimořádně navštěvovaný divadelní muzikál, který měl svou světovou premiéru v Praze, ale bude na vždy zvěčněn na filmovém plátně. Postaral se o to přední český režisér F. A. Brabec, který natočil filmovou adaptaci ve 3D formátu.

Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko

V předvánočním čase přinášíme tip na rodinné odpoledne. Zklidnit tempo a zažít radost ze společných chvil se svými nejbližšími prospěje dozajista všem..

Snížek, bílý kožíšek

Je jiný než ostatní. Pozor! Vzácná bílá gorilka na útěku!

Horkýže Slíže slaví dvacetiny novým albem St. Mary Huana Ganja

Čtyřka nitranských chalanů, kterým není cizí žádná neřest a svatá žádná ctnost, se rozhodla oslavit svoje dvacetiny ve velkém stylu. S ironií, humorem a nadhledem nad sebou a světem vůkol, slovy nehledanými a s nápřahem hodným česko-slovenské punkovo-hardcorovo-parodistické legendy se Horkýže Slíže pustili do svého čtrnáctého alba, které nese nepříliš jinotajný název St. Mary Huana Ganja.

Hledá se prezident - unikátní dokument ze zákulisí prezidentské volby

Jeden z historických okamžiků novodobých českých dějin natáčí režisér Tomáš Kudrna v produkci společnosti Negativ. V dokumentárním filmu Hledá se prezident chtějí filmoví tvůrci zachytit první přímou volbu prezidenta v České republice, ukázat zákulisí prezidentské kampaně a představit zblízka jednotlivé kandidáty a jejich názory.

Bílé včely Květů: hlasitá a nekompromisní imaginace

Opět po roce vykvetly brněnské trvalky Květy, tentokrát hlasitě a bez okrasných lístků. Mezi ostny, které škrábou a zadírají se pod kůži, můžete najít krásné originální Květy a písně Martina E. Kyšperského - album Bílé včely. Květy tentokrát zvolili trochu jiný přístup a se snahou o maximální soustředění natočili album v základní čtveřici, záměrně zcela bez hostů, s důrazem na syrovost a autentičnost.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz