Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 7 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty

Současné umění je zkouškou naší tolerance

Pražané i návštěvníci Prahy si už zvykli, že během léta vstoupí do jejich každodenního života současné umění a že za svými diváky vyjdou do ulic sochy. Mezinárodní festival velkorozměrových soch Sculpture Grande 06 se bude letos konat již počtvrté. Patnáct skutečně obřích objektů vkročí na Václavské náměstí ve středu 19. července.

Fandit si musíme sami!

seriál :: Filmová žranice

Hořký nádech Mistrů doplňuje stylová retrokomedie i drsný thriller.

Na letošní Red Hoty vsadím botky!

Tak jsme se dočkali. Kapela RED HOT CHILI PEPPERS je tady s novým albem, které nese název „Stadium Arcadium“ (údajně jde o slovní hříčku). O tom, že muzikanti byli náležitě „nadržení“ svědčí rozsah hudebního díla.

Tisíc muzikantů na Love Planet

seriál :: Letní fesťáky 2006

11. a 12. 8. přivítá táborské letiště obří hudební festival Love Planet. A jak organizátoři slibují, návštěvníci se mají na co těšit.

Sedm smrtelných hříchů

seriál :: Filmová žranice

Sedm jako varování, Nenávist jako proud zla. Nebojte se, Musíme si pomáhat.

Raven a Chýlková na novém albu

Pražský nevidomý zpěvák, skladatel, textař a pianista RAVEN (vlastním jménem Vladimír Kučera) vydává po deseti letech další, v pořadí už třetí sólové album s názvem Kamení. Mezi hudebními odborníky bývá přezdíván „český Peter Gabriel“...

Irská romantika bez kýče

Čeští herci ve filmovém zpracování nesmrtelné legendy o lásce, nenávisti zradě a přátelství.

Skupina Sto zvířat vydává své první 2-DVD

Sto zvířat se na české hudební scéně pohybují již šestnáctým rokem. Za dobu své existence absolvovala kapela na tisíc koncertů v Čechách i na zahraničních turné ve Francii, USA, Německu a Švýcarsku. Nejraději ale hrají doma, pro lidi, kteří rozumějí jejich textům. A pořád je to baví. Jsou normální?

Žijeme v Matrixu!

seriál :: Filmová žranice

Žijeme skutečně v Matrixu? Fany by o tom mohla vyprávět, Sladký život rozhodně neprožívá.

Malý velký muž

Malý velký muž Prince, vlastním jménem Prince Roger Nelson, vydal nové album 3121. Je to patrně jeho nejvydařenější deska za posledních 15 let...

Kristus znovu ukřižovaný na divadelních prknech

V Praze byla letos na Zelený čtvrtek uvedena dlouho očekávaná premiéra Řeckých pašijí. Národní divadlo se pro ni znovu rozhodlo po dlouhých dvaadvaceti letech. Poslední opera Bohuslava Martinů bývá na našich scénách velkou vzácností…

Knihy se slevou na největším veletrhu roku

Ve dnech 4. – 7. května 2006 se bude konat výstava pro milovníky knih! Jestliže rádi čtete a zajímáte se o novinky a jejich autory, máme zde pro Vás pozvánku na veletrh Svět knihy! Na pražské Výstaviště zavítá nejeden slavný autor, budou se pořádat autorská čtení a nakladatelství Metafora a Columbus nabízejí veškeré své tituly se slevou!

Láska včera, dnes a zítra

Dokument Olgy Sommerové a její dcery Olgy Špátové na téma láska - pohledem do života osmi rozdílných párů.

Geniálně píšící elf

Truman Capote. Kdo z nás ho znal, než přišel do kin film o tomto zvláštním člověku. Ve filmu můžeme sledovat práci na posledním díle amerického spisovatele. Kdo však byl Capote? Co napsal?

Sourozenecká vášeň

seriál :: Filmová žranice

Intimní Oběti a vrazi a hořkosladké Sestřičky. Hrůzu nažene Muž bez stínu.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz