Články FiftyFifty.cz, strana 75

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 75 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 75

FiftyFifty

Pavel Steidl, Republic of Two a Voila v Betlémské kapli pro Sluneční školu Surya

Pavel Steidl, Republic of Two a Voila v Betlémské kapli pro Sluneční školu SuryaVystoupení kytarového virtuoza Pavla Steidla, kapely Republic of Two a Voila, moderátor Jaroslav Dušek, dražba fotografií a především dobrý pocit z podpory smysluplného projektu - to vše čeká návštěvníky benefičního koncertu pro Sluneční školu Surya 22. května, tedy dnes, v pražské Betlémské kapli.

Jakub Prachař a Petr Vančura se proletí vesmírem v La Fabrice

Jakub Prachař a Petr Vančura se proletí vesmírem v La FabricePremiéru hudebně-divadelního kabaretu Nesmírná show s podtitulem Le cabaret de l´univers připravuje na 24. května do prostor pražské La Fabriky režisérské duo SKUTR. V hlavních a jediných rolích se představí Jakub Prachař a Petr Vančura, hudbu skládá Petr Kaláb.

Festival Hrady CZ nabídne větší areály i nové interprety

seriál :: Festivaly 2014

Festival Hrady CZ nabídne větší areály i nové interpretyHudební festival Hrady CZ slaví letos desáté narozeniny a organizátoři v rámci jubilejního ročníku připravili pro návštěvníky například větší festivalové areály a komfortnější kempy, zbrusu nový areál bude letos na Bezdězu.

Husí kůže – Zimomriavky, film o rozpadu Československa

Husí kůže – Zimomriavky, film o rozpadu Československa Především jako jedna z připomínek letošního 25. výročí 17. listopadu 1989 vznikl film Husí kůže – Zimomriavky. Režisér Martin Hanzlíček zobrazuje ve filmu události, které následovaly po politickém uvolnění na podzim 1989 a sleduje především vývoj vztahů Čechů a Slováků ve společném státě. Celovečerní dokument vznikl podle námětu slovenského sociologa a publicisty Fedora Gála, který se po rozpadu Československa odstěhoval do Prahy.

Steven Seagal míří na Rock for People

Steven Seagal míří na Rock for PeopleIkona akčních filmů 90. let, režisér, scénárista a producent, hvězda vlastní reality show, mistr bojových umění, držitel 7. danu v aikidu a možná budoucí guvernér státu Arizona - kultovní osobu Stevena Seagala zná v našich končinách snad každý a není třeba jej dlouze představovat. V červenci se v hradeckém Festivalparku tato hvězda filmového plátna představí ve zcela jiné roli..

Festival Finále Plzeň představí erotiku v tvorbě ČT

Festival Finále Plzeň představí erotiku v tvorbě ČTFilmový festival Finále Plzeň, který začne již v neděli 27. dubna v západočeské metropoli, připravil v rámci bohatého programu zvláštní sekci nazvanou Filmy s hvězdičkou aneb Erotika ve tvorbě České televize.

BVV: „Naše cesta“ nabídne nejen poučení ze života se zdravotním postižením

BVV: „Naše cesta“ nabídne nejen poučení ze života se zdravotním postiženímVe velký interaktivní a zážitkový svět pro malé i velké se od 1. května do 30. června promění pavilon H výstaviště BVV v Brně. Cílem výstavy nazvané NAŠE CESTA, která se uskuteční v rámci projektu chodicilide.cz, je bořit bariéry, jež mezi většinovou společnost a lidi se zrakovým, sluchovým nebo tělesným postižením staví nevědomost, neznalost a nepochopení.

Dokument Olga & koncert The Plastic People of the Universe

Dokument Olga & koncert The Plastic People of the Universe Poté, co dokumentární film Olga vyprodal několik projekcí na největším lidskoprávním festivalu Jeden svět a zavítal také do regionů v rámci ozvěn tohoto festivalu, vstoupí 15. května do běžných kin pod hlavičkou distribuční společnosti Aerofilms.

Čí je moje dítě, ptají se čeští filmaři

Čí je moje dítě, ptají se čeští filmařiUž jste někdy zapochybovali o tom, že dítě, které vychováváte je vaše? Dnešní genetika umožňuje, abyste si svoje pochybnosti potvrdili nebo vyvrátili s téměř stoprocentní jistotou.

Lesní zvěř má nové album

Lesní zvěř má nové albumMovable Feasts - Pohyblivé svátky je název nové strhující nahrávky kapely Lesní zvěř. Electrojazzové seskupení v čele se zpěvákem Milošem Rejskem a kapelníkem Jirkou Hradilem pod dohledem producenta Dušana Neuwertha natočilo soustředěnou a energickou desku. Radostné tóny, divoké běsnění eklektických bicích a melancholická umíněnost orámovaná charakteristickým zpěvem.

Soirée Veroniky Kubařové s Jiřím Suchým, Jitkou Molavcovou a dalším hosty

Soirée Veroniky Kubařové s Jiřím Suchým, Jitkou Molavcovou a dalším hostyV sobotu 12. dubna od 21 hodin se herečka Veronika Kubařová představí ve výjimečné roli zpěvačky. V Divadle Rokoko pořádá svoje Soirée plné muzikálových melodií a odlehčeného povídání nejen o divadle. Na jeviště pozvala i vzácné hosty a kolegy Jiřího Suchého, Jitku Molavcovou a další. Chybět nebude ani autogramiáda.

Světla! Kamera! Akce! Madame Tussauds přiváží do Prahy Hollywood

Světla! Kamera! Akce! Madame Tussauds přiváží do Prahy HollywoodSvětoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds přijíždí v dubnu do Prahy a přiváží s sebou kousek Hollywoodu. Umožní návštěvníkům proniknout do světa filmu a setkat se tváří v tvář s největšími hollywoodskými hvězdami. Speciální pražská exhibice bude první výstavou Madame Tussauds v regionu střední a východní Evropy.

Cirkopolis Fest zahájí Fet a Mà. Úchvatná akrobacie, fyzické divadlo a tanec

Cirkopolis Fest zahájí Fet a Mà.  Úchvatná akrobacie, fyzické divadlo a tanecPrvní ročník festivalu nového cirkusu Cirkopolis Fest zahájí v neděli 6. dubna v Paláci Akropolis představení Cru francouzsko-katalánské dvojice Fet a Mà. V něm se prolínají fyzické divadlo, tanec a úchvatná akrobacie - na holém pódiu bez rekvizit, scény nebo umělých efektů.

Entwine/Proplétám - nové album Ivy Bittové

Entwine/Proplétám - nové album Ivy Bittové Kosmopolitní otevřenost, vnímavost a schopnost absorbovat podněty a nejrůznější vlivy – vlastnosti, které unikátní umělkyně a jedna z nejoriginálnějších osobností české hudební scény Iva Bittová bohatě zúročila při práci na svém nejnovějším albu.

Festival Electronic Beats s hvězdami Bonobo, Moderat a Diamond Version

Festival Electronic Beats s hvězdami Bonobo, Moderat a Diamond VersionJiž zítra ve 20 hodin se v pražském Divadle Archa otevřou pomyslné brány festivalu Electronic Beats s hvězdami Moderat, Bonobo a Diamond Version. Vstupenky na festival, jenž loni českému publiku představil poprvé Lanu Del Rey, byly letos vyprodány opět v rekordním čase – během tří hodin. Festival Electronic Beats letos probíhá ještě v dalších městech, jako je Bratislava, Kolín nad Rýnem a Varšava.
© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.