Články FiftyFifty.cz, strana 78

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 78 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 78

FiftyFifty

Usínačky Petry Černocké a Báry Vaculíkové

Usínačky Petry Černocké a Báry Vaculíkové  Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou vydaly společné CD pro děti. Objevují se na něm úpravy desítky lidových ukolébavek, dvě autorské písně Petry Černocké a jedna exotická ze západoafrické Gambie. CD vydal a sponzoroval výrobce interaktivních hraček Vtech a pokřtila jej trojice sudiček Saskia Burešová, Marie Tomsová a Heidi Janků.

Jaksi Taksi - Selfie

Jaksi Taksi - SelfieJaksi Taksi je pop-punková kapela, která je v posledním období velice aktivní zejména v oblasti tvorby videoklipů. Posledním počinem byl videoklip Vteřina z posledního alba Signál. To přišlo na svět na konci roku 2011, a tak není divu, že kapela po několika videoklipech z této desky chtěla již přijít s novým materiálem.

Kočárkyáda: Krása a elegance na kolečkách, vstup s kočárky povolen

Kočárkyáda: Krása a elegance na kolečkách, vstup s kočárky povolenZavzpomínat na vlastní dětství nebo se ponořit až do časů našich prababiček mohou návštěvníci Obchodního centra Šestka v pražské Ruzyni. V jeho prostorách bude po celý měsíc k vidění unikátní kolekce ryze historických dětských kočárků, ale i takových, v nichž se proháněly děti ještě v 80. letech. V sobotu 18. října pak maminky, ale i tatínkové mohou poměřit své síly a zručnost na velké Kočárkyádě neboli překážkových závodech kočárků.

Bratři Ebenové vydávají nové album Čas holin

Bratři Ebenové vydávají nové album Čas holinNové album s názvem „Čas holin“ je 5. řadovým albem kapely Bratři Ebenové. Vychází v polovině října 2014 na na CD, LP i USB.

Život podle Václava Havla

Život podle Václava Havla O Václavu Havlovi byly natočeny stovky hodin materiálu, přesto biografický film zachycující celoživotního příběh velkého Evropana doposud chyběl.

O Dušičkách a Halloweenu setkání s duchy minulosti

O Dušičkách a Halloweenu setkání s duchy minulostiPozoruhodný příběh o jednom nesnadném návratu domů v režii Petra Štindla, připravuje Švandovo divadlo v Praze. Hra vyprávějící mimo jiné o tom, jak se potkat a smířit s duchy minulosti, aby už nezasahovali do našich životů, bude mít premiéru 8. listopadu ve Velkém sále: její uvedení se tak odehraje v období Dušiček, památky zesnulých, i Halloweenu, kdy mrtví údajně vstávají z hrobů…

Megaturné Hlasy 2 Richarda Müllera - start na jedničku!

Megaturné Hlasy 2 Richarda Müllera - start na jedničku!Richard Müller a skupina Fragile odstartovali v Trenčíně megaturné HLASY 2! Legendární zpěvák předvedl spolu s Fragile hity ve famózních úpravách "a cappella" bez použití jediného nástroje! Zazněly i skladby z nového alba HLASY 2 "Slon v porceláne", "Mama" či "Nahý 2". Dvě hodiny úžasných hlasů odměnili fanoušci neutuchajícím potleskem a stanging ovations! Turné HLASY 2 zahrnuje 40 koncertů po České a Slovenské republice.

Francouzská zpěvačka ZAZ konečně přijede na samostatný koncert. Do Brna.

Francouzská zpěvačka ZAZ konečně přijede na samostatný koncert. Do Brna.Po opakovaném úspěchu na festivalovém pódiu ostravských Colours se francouzská zpěvačka a skladatelka ZAZ konečně chystá do Česka na dlouho očekávaný samostatný koncert.

Markéta Irglová: Muna

Markéta Irglová: MunaTři roky po svém debutovém albu ANAR přichází Markéta Irglová, jediná česká ženská držitelka Oscara, se svým druhým albem MUNA.

Soňa Červená – Tím vším jsem žila

Soňa Červená – Tím vším jsem žilaPřekrásné výstavní prostory pražské Novoměstské radnice budou v říjnu 2014 hostit multimediální výstavu věnovanou operní pěvkyni, herečce a zcela mimořádné osobnosti české kultury – Soně Červené.

Zůstaň se mnou

Zůstaň se mnouDokáže láska zachránit život a jak mocná je její síla? Na premiéru silného a poutavého příběhu se můžete do kina vypravit od 18. září 2014, tedy od dnešního dne.

Muzeum Boskovicka zaplní historické i moderní figurky IGRÁČKŮ

Muzeum Boskovicka zaplní historické i moderní figurky IGRÁČKŮNávštěvnicky úspěšná výstava „Fenomén IGRÁČEK“, která cestuje po muzeích v celé České republice, se až do počátku příštího roku usadí v Boskovicích.

Kieslowski: Mezi lopatky - nové album o lásce, stárnutí a loučení

Kieslowski: Mezi lopatky - nové album o lásce, stárnutí a loučeníKieslowski vydávají svou třetí desku Mezi lopatky. ’Urban folk’, jak svou tvorbu Marie Kieslowski a David Pomahač nazývají, zcela vystihuje jejich přímočarý způsob, jak zpívat o vztahu mezi dvěma lidmi.

ABBAcz-revival připomene hity švédské legendy

ABBAcz-revival připomene hity švédské legendyJiž 19. září se mohou všichni fanoušci švédské legendární skupiny ABBA těšit na koncert české revivalové kapely ABBAcz, který proběhne v Městské knihovně v Praze. Fanoušci se dočkají oblíbených a léty prověřených hitů legendární ABBY, skvělé show, propracované choreografie i originálních tanečních kostýmů.

V+W Revue a Veterán: Divadla ABC a Rokoko zkoušejí dvě české premiéry

V+W Revue a Veterán: Divadla ABC a Rokoko zkoušejí dvě české premiéryV divadlech ABC a Rokoko se od konce srpna připravují nové inscenace, obě budou uvedeny v české premiéře. Tvůrčí týmy zahájily zkoušení netradičně..
© 2005 – 2020 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.