Články FiftyFifty.cz, strana 32

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 32 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 32

FiftyFifty

Jak jsem se v Torontu opil s Josefem Škvoreckým

.."Když bylo jasné, že se Škvorečtí už domů nevrátí, chtěl jsem nějak ten milión Josefovi do Kanady propašovat, nikdy jsem nežil na cizí účet," krčí rameny, jako by říkal, že už prostě takový je..

Květy - Střela zastavená v jantaru

Nezaměnitelná kapela Květy natočila album „Střela zastavená v jantaru“, které je plné barev a emocí. Divoké bušení do kytary, ověšené kolíčky na prádlo se střídá s chrámovými sbory, ponořenými do pulsující hudby. Pro svoje hledačství i neobvyklý instrumentář, zní skupina i na této desce nezařaditelně.

Electronic Beats s headlinery Underworld

Festival Electronic Beats, jehož hlavní hvězdou se stane britská skupina Underworld, se uskuteční již tuto sobotu 9. února. Festival, který měl proběhnout už v říjnu roku 2007, byl pro nemoc jednoho ze členů Underworld přesunut právě na toto datum.

Leica Gallery Prague zahajuje novou éru aukcí

Novou galerii ve Školské ulici č. 28 se letos na jaře chystá otevřít Leica Gallery Prague: renomovaná fotografická galerie, která se v posledních třech letech potýkala s hledáním vhodného výstavního prostoru, tak zahajuje další kapitolu svého trvání.

Boban Markovič za otevřenými děvčaty do Prahy

Navzdory ročnímu období slibuje dnešní večer v Divadle Archa pořádné horko. Vystoupí zde totiž stálice našich koncertních podií – Boban i Marko Marković Orkestar, nejlepší srbská dechovka vedená Bobanem a jeho synem.

Wotienke & Band

Wotienke & Band je mezinárodní kapela fungující na trase Amsterdam – Valašské Meziříčí. Jak tento vztah na dálku vznikl?

Život se složenkou

seriál :: Trocha poezie

Na vlastní nebezpečí, pod praporkem Filipa Renče

museli herci Jiří Langmajer a Miroslav Krobot skákat do vln a z vodopádů. Nový film dobrodružného žánru se natáčel v Rumunsku a na bosenské řece. Režisér komerčně úspěšného a kritiky trhaného filmu Román pro ženy, do toho skočil po hlavě.

Jazz je jiný, ale Die Ärzte jsou skvělí

Die Ärzte jsou na německé rockové scéně fenomén, možná větší než Rammstein, leč u nás je zná povýtce jen hrstka fajnšmekrů, ačkoli jejich muzika je stravitelnější pro daleko širší spektrum posluchačů než styl, s nímž na hudební kolbiště vtrhli před lety právě výše zmiňovaní Rammstein.

Den bezdomovce

seriál :: Trocha poezie

Navigators ve stylu Sade

Na českém hudebním trhu se konečně objevilo album srovnatelné se světovou produkcí - „Sky Travellin“ pražské skupiny Navigators. Hudebně jsou Navigators někde v mantinelech vymezených jmény jako Stereo Mc´s, Jamiroquai, Roots nebo Sade...

Zlomatka v Rokoku jako jam session

Provokativní tragikomedii Zlomatka, od Maria Gelardiho, bez nazkoušení, přímo před diváky, dvakrát společně odehrají herci z Divadla v Řeznické a z bratislavské Astorky.

První láska!

seriál :: Trocha poezie

Jít či nejít do kina

Čas od času se pokusíme shrnout filmové premiéry do jednoho textu a upozornit vás mimo jiné na filmy, které jsou staršího data, ale v lepších kinech se stále promítají. Z novinek představujeme Amerického gangstera a českou komedii Svatba na bitevním poli.

Fidel (Castro) a Julie (Kapuletová)

Romeo a Julie, velká láska až za hrob. A FIdel Castro místo Romea. A taky láska až za hrob. Kubánský diktátor se zamiluje do Češky, vyšívá ji soupravu pro jejich děti, povraždí ji celou rodinu a nakonec umře!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz