Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 6 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty

Zatím dobrý - na hranici bestselleru

Nominace na prestižní české ceny za literaturu Magnesia Litera jsou již odtajněné. Kdo ale má letos největší šance získat hlavní cenu?

Účastníci zájezdu a jejich nový režisér

Do kin se právě vplížil film podle další knihy Michaela Viewegha, Účastníci zájezdu. Kromě známých herců Evy Holubové, Bohumila Klepla a Pavla Lišky nám představí například Annu Polívkovou nebo nový talent v režisérském křesle - Jiřího Vejdělka.

Francouzská groteska v 21. století?

Proč ne, ale jedině v rytmu drum´n´bassu! Poslední březnová středa patřila ve vyprodané brněnské Flédě ukázce současné taneční hudby produkované ve Francii. Sayag Jazz Machine předvedli life act pohybující se někde mezi junglem, drum´n´ bassem a hip hopem.

Drsný osud Ježíše Krista

seriál :: Filmová žranice

Nelidské utrpení Ježíše Krista i cosi přespříliš kalného v Purpurových řekách. Úsměv vykouzlí až Táta v sukni.

Koncert lásky a pozitivní energie

V neděli 9. dubna večer měli hudební labužníci v novém pražském klubu Retro posvícení. Roman Dragoun (Progres, Futurum, Stromboli), zpěvák, skladatel a klávesista zde slavil své padesátiny.

Uma Thurman plete čepičky

Film Prime, který můžete vidět v našich kinech od minulého čtvrtka, je filmem pro zasmání. Někdy je už dost těch těžkých a zamyšlení hodných témat, těch humanitně a tolik lidsky směrovaných filmových děl a dílek. Prime je odpočinkovým stanovištěm, na kterém můžete v klidu usrkávat studenou limonádu a jen tak se třeba zachechtat. A to někdy přijde vhod.

Neslušná Demi Moore

seriál :: Filmová žranice

Od Neslušného návrhu k Tankovému praporu. Inu, je přece apríl!

Duch kapely Pink Floyd

Čas trhnul oponou a vůdčí duch kapely PINK FLOYD, letos šedesátiletý zpěvák, kytarista, skladatel a textař David Gilmour nás po 22 letech oblažil novou, v pořadí třetí, sólovou deskou ON AN ISLAND. To vše po sympatickém prohlášení, že obnovení Pink Floyd v původní sestavě „nehrozí,“ neboť nechce dělat muziku pod tlakem médií a peněz...

Zaplacené ženské sexy fígle...

Máte-li rádi francouzské filmy, je jedna z premiér tohoto týden trefa do černého. Mnohým se může zdát film Žena mého muže tím nejfrancouzštějším, co se za poslední dobu pouštělo na plátna českých kin. Atmosféra, komunikace a snad i nádech samotné francouzské nacionality vlezl do filmu, kterému nechybí prostitutky, nevěra, lesbická láska a ani statný Gérard Depardieu.

Indiáni mu ženu přidělili

Všední dokument o nevšedním badateli, dobrodruhovi Alberto Vojtěchu Fričovi a jeho jihoamerických dobrodružstvích na počátku minulého století.

Ondřej Pavelka coby jasnovidec

Byl příliš geniální nebo příliš šílený? Kdoví... Dozvíte se v neděli na ČT1

Autíčko s hlasem Bolka Polívky

Toto léto zřejmě přibude ve vaší animované filmotéce jeden šlágr. Dle všeho se rodí další nástupce filmu Úžasňákovi nebo Hledá se Nemo. Hlasy malovaným autíčkům propůjčili slavní herci a autíčka vypadají na obrázcích moc pěkně. Schválně se podívejte…

Pavoučí bolest

seriál :: Filmová žranice

Psychologické drama a také české filmy, to je nabídka do jarní nepohody.

Perla mezi českými pohádkami

Je tomu neuvěřitelných sto pět let… Dne 31. března 1901 měla v Praze premiéru nejslavnější česká operní pohádka. Skladatel Antonín Dvořák a autor libreta Jaroslav Kvapil čerpali z motivů našich, dánských i německých. A tak vznikl čarokrásný příběh o neslučitelnosti dvou světů. Příběh, půvabně lyrický, za kterým se pod heboučkým závojem skrývá hluboké drama o smyslu lidského bytí. Rusalka se odjakživa setkává s nadšeným zájmem publika a díky tomu náleží k nejhranějším českým operním titulům…
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz