Články FiftyFifty.cz, strana 8

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 8 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 8

FiftyFifty

Nová vlna reality show zaplaví naše obrazovky

10. června odvysílá TV Prima finále Vyvolených 2. Pomalu doznívají i menší projekty jako Můžu u vás přespat nebo Chůva v akci. Tohle ale není konec. Pouze zdánlivý klid před bouří.

Jazz a blues na pražském ostrově

seriál :: Letní fesťáky 2006

Mezi 19. a 21. červnem bude patřit pražský ostrov Žofín hudbě. A to ne hudbě ledajaké.

Divokej Bill bude mít návštěvu

seriál :: Letní fesťáky 2006

Wohnout, Horkýže Slíže, Vypsaná FiXa, Cocotte Minute, Medvěd 009, Krucipüsk, Status Praesents a další - tohle vše pokupě můžete vidět 3.6. na Ouvalskym Bigbítu, na domácí půdě Divokýho Billa

Jak přežít v zemi nikoho?

seriál :: Filmová žranice

Tom Hanks je Trosečník, který bojuje o holý život, naději a také lásku.

Největší festival na ostrovech

seriál :: Letní fesťáky 2006

Ambiciózní program letošního prestižního hudebního festivalu United Islands of Prague je příslibem nejlepší akce pražského kulturního léta.

Červnový víkend s Idou Kelarovou

O Idě Kelarové je všeobecně známo, že všechny své aktivity směřuje na pomoc talentovaným romským dětem. Nejbližší akcí, kterou připravuje společně s občanským sdružením Miret (Mezinárodní iniciativa pro rozvoj etnické tvorby) je červnový projekt věnovaný dětem - Song celebration a Děti, children, čhavorenge.

Nebylo to marný

Vitální dokument Heleny Třeštíkové o zakladatelích protialkoholní léčebny u Apolináře doc. Jaroslavu Skálovi a Arnoštce Maťové.

Iarla O’Lionard si pozval na United Islands skupinu Čechomor

seriál :: Letní fesťáky 2006

Kromě světové hvězdy world music Khaleda, vystoupí na United Islands i česká špička Čechomor.

Našlapané Rock for people

seriál :: Letní fesťáky 2006

Letošní festival Rock for People v Českém Brodě bude rozložen do tří dnů: 4. - 6. července. Vedle již ohlášených zahraničních hvězd - Manu Chao Radio Bemba Sound System /fr/, Fun Lovin´ Criminals /usa/, Mattafix /gb/, The Frames /irl/, Seth Lakeman & band /gb/, přibylo do programu několik velmi zajímavých jmen...

Je příběh Šifra Mistra Leonarda lepší jako film nebo kniha?

Jde tak trochu o to, co máte radši. Jestli tajemný a stále se komplikující napínavý děj, nebo přeci jen průhlednější a ke konci až úsměvný filmový příběh. Bestseller Dana Browna na filmovém plátně vás totiž ke konci pravděpodobně pobaví…

Bojovnice Angelina Jolie je sexy!

seriál :: Filmová žranice

Nebezpečně rychlý Keanu Reeves, krásná Angelina Jolie a dobrák Shrek. Kdo se s nimi skamarádí?

Woody Allen na Jezerce

Kdo by neznal Divadlo Na Jezerce? Jedno z divácky nejoblíbenějších pražských divadel se během necelých dvou let své existence nesmazatelně zapsalo do povědomí příznivců kvalitní komedie. Zajímavé herecké obsazení, kvalitně pojaté hry a také krásné prostředí v Nuslích přispěly k jeho stále stoupající popularitě. Není tedy divu, že vůbec první hra realizovaná Divadelní společností Jana Hrušínského Zahraj to znovu, Same bude ve čtvrtek 25. května uvedena už po stopadesáté.

Sto zvířat je prostě mazec

A to jak při běžném koncertu, tak při křtu prvního 2-DVD.

Promítání filmů zdarma

Pražské kino Světozor nabídne svým návštěvníkům přehlídku studentských filmů, které vznikly jako školní práce na Literární akademii J. Škvoreckého. Zajděte se podívat na tvorbu mladých talentů - je to zdarma!!!

United Islands už se chystá!

seriál :: Letní fesťáky 2006

United Islands opět rozšiřují nabídku, tentokrát o taneční Red Zone a afterparty.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz