Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 18 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty

Vánoční koktejl v pražské módní čtvrti

návrhářky upečou modelkám dort

Bonton v prosinci

Prosincová prodejní nabídka největší tuzemské multimediální společnosti (jak co do množství vydávaných titulů, tak co do počtu jí "obhospodařovaných" majors) čítá 33 titulů, a vzhledem k evidentní snaze stihnout co nejdelší úsek předvánoční nákupní horečky, je nakumulována do prvních dvou týdnů měsíce.

DEPECHE MODE PARTY

Měli jste "Depešácké" období? Nebo ho máte pořád? Přijďte si vzpomenout na Davida Gahana a jeho partu. Už tuto sobotu na Staromáku...

Oleg Tabakov - setkání s ruským divadlem

Ve dnech 7.-11. prosince 2006 bude hostovat v Praze moskevské divadlo Olega Tabakova (Tabakerka). Slavný ruský divadelní soubor přiveze českému divákovi pět inscenací. Mezi nimi i drama Leonida Andrejeva "Povídka o sedmi oběšených", oceněné jako nejlepší ruská divadelní inscenace roku 2005…

V ústech klubu Cross

Skvělé divadlo, muzika a literatura v bludišti chodeb pražského klubu Cross.

Wolfmother s příchutí jointa na jazyku

Tak tohle je bomba. Australské trio mladíčků WOLFMOTHER vydává debutové stejnojmenné album, které působí dokonale vyzrálým dojmem.

Odborník na SuperStar vzatý

Letošní ročník soutěže "Česko hledá Superstar" pomalu vrcholí. Většině národa se vybaví v této souvislosti jméno Říčaňačky Anety Langerové. Já Vám teď ale představím jiného člověka, který je pro mně osobně synonymem k "SuperStar". Vladimír Stibořík - že nevíte, kdo to je? Pak čtěte pozorně následující povídání…

Kryštofův vrchol

Čtvrté album ostravské skupiny Kryštof s názvem „Rubikon“ je zatím vrcholem tvorby této pop-rockové suity. Přirozeně navazuje a rozvíjí postupy předchozí desky „Mikrokosmos“.

Golem - muzikál století

Nově opravené a do moderna přebudované divadlo v Divadle Hybernia uvádí nový český muzikál Golem. Prý muzikál století…

Kupec Benátský

Slavná a nadčasová hra Williama Shakespeara sleduje dramatické i komické zvraty osudu a štěstěny skupiny křesťanských šlechticů, kteří se zadluží židovskému lichváři.

Boban Marković se vrátí v lednu do Prahy

Praha – 27. listopadu 2006. Král balkánské dechovky Boban Marković se svým dvanáctičlenným Orkestarem vystoupí 26. ledna příštího roku v pražském Paláci Akropolis. Do Prahy se vrací po úspěšných koncertech na letošních festivalech Colours of Balkan Brass, Sázavafest a Eurotrialog.

Ausioslave jsou už konečně kapelou

Kapela AUDIOSLAVE je tu s třetím a zatím určitě nejlepším albem „Revelations“. Předchozí desky byly dobré, ale stále jakoby na na nich ležel stín předchozích uskupení, z kterých se tato superskupina rekrutovala. Chris Cornell zpíval jak za dob Soundgarden a pohrobci Zacka de la Rochy v sobě nemohli potlačit sound Rage Against The Machine.

Betlémy na Hradě

Od 27. listopadu až do 14. ledna příštího roku ožije Nejvyšší purkrabství Pražského hradu výstavou nejkrásnějších českých a moravských betlémů.

Nadsamec Jarry

Dne 24. listopadu proběhne na velké scéně Studia Ypsilon premiéra inscenace NADSAMEC JARRY, kterou jako první premiéru sezony připravil režisér Jiří Havelka společně s kmenovými herci Ypsilonky.

Borat zahajuje útok na česká kina

Právě v těchto dnech přichází do kin nejdiskutovanější a bezpochyby nejkontroverznější film tohoto roku. Kazašský reportér Borat je připravený zdiskreditovat US a A.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz