Články FiftyFifty.cz, strana 71

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 71 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 71

FiftyFifty

První dáma televize Kamila Moučková na scéně Švandova divadla

První dáma televize Kamila Moučková na scéně Švandova divadlaPrvním hostem další sezóny Scénických rozhovorů, živé talk show na jevišti Švandova divadla, bude ve středu 9. října v 19 hodin dlouholetá „první dáma televize“, hlasatelka Kamila Moučková.

Eggnoise: po Svaté čtveřici Jana Hřebejka nové album „4“

Eggnoise: po Svaté čtveřici Jana Hřebejka nové album „4“Labutí píseň, alespoň tak se jevila hudba kapely Eggnoise pro film Svatá čtveřice Jana Hřebejka. Písničky z filmu, včetně ústřední melodie, se ale naopak staly základem pro nové album a skupina Eggnoise, která před dvěma lety přerušila koncertní činnost, se navrací na pódia s novou deskou.

Suzi Quatro zahraje v Brně ve větší hale!

Suzi Quatro zahraje v Brně ve větší hale!Suzi Quatro - energií stále sršící nestorka rock and rollu a první frontwoman rockové historie si s tuzemskými fanoušky skvěle rozumí.

Do boje o Oscara půjde za Českou republiku film Hořící keř

Do boje o Oscara půjde za Českou republiku film Hořící keřČeská filmová a televizní akademie (ČFTA) vybrala jako českého kandidáta pro boj o nadcházející Oscary drama Hořící keř režisérky Agnieszky Holland. Film o hrdinském činu studenta Jana Palacha, jenž se v lednu 1969 upálil na protest proti okupaci Československa, vznikl podle scénáře Štěpána Hulíka v produkci HBO Europe a nutprodukce.

Richard Müller na turné, které nemá obdoby

Richard Müller na turné, které nemá obdobyVíce než tři desítky českých a slovenských měst, vyprodané koncerty a nadšené reakce publika. Sen všech tuzemských interpretů se stal pro Richarda Müllera skutečností. Legenda obou kdysi sjednocených zemí zahájila o víkendu úspěšně své dlouho připravované turné s názvem HLASY.

Příběh Kmotra

Příběh Kmotra Do našich kin míří nový český film podle bestselleru Jaroslava Kmenty ´Kmotr Mrázek´. Příběh je vychází ze skutečných událostí. Protože ale mnozí protagonisté stále žijí, změnili auroři jejich jména. Některé z událostí pak zjednodušili a učinili přehlednějšími..

Písničkář i prorok Karel Kryl ve Švandově divadle

Písničkář i prorok Karel Kryl ve Švandově divadle  Karel Kryl. Z oslavovaného pěvce revoluce jejím skeptikem. Napůl venku, napůl tu, nikde doma. Konec disentu v Čechách aneb hořká kocovina inspirovaná porevolučními eseji Karla Kryla. To vše v divadelním představení Země lhostejnost..

Hořící keř míří do českých kin i na americký kontinent

Hořící keř míří do českých kin i na americký kontinentMinisérii Hořící keř, jež byla na plátně poprvé představena divákům na MFF v Karlových Varech na dvou zcela vyprodaných projekcích, uvede do českých kin distribuční společnost FALCON.

Luba Skořepová: „Je mi teprv 90! Teď to rozjedu!“

Luba Skořepová: „Je mi teprv 90! Teď to rozjedu!“U příležitosti devadesátých narozenin herečky Luby Skořepové se bude 22. září od 19 hodin v kavárně Divadla ABC konat moderované posezení s Lubou, jejími přáteli a hosty.

Pražská muzejní noc i na Novoměstské radnici

Pražská muzejní noc i na Novoměstské radnici Konání Pražské muzejní noci dne 8. června 2013 zabránily povodně v Praze. Pražská muzea a galerie tuto mimořádnou povodňovou situaci zvládly úspěšně a proto mohou již po desáté otevřít své dveře návštěvníkům v netradičním čase – v nočních hodinách.

Švandovo divadlo otevře dveře, zve na prohlídky i na Dášeňku

Švandovo divadlo otevře dveře, zve na prohlídky i na DášeňkuTradiční Den otevřených dveří proběhne ve Švandově divadle v pondělí 16. září od 9 do 21 hodin. Prohlídkový den pro děti, dospělé i školní výpravy se letos odehraje ve znamení Krakatitu, divadelní adaptace známého románu Karla Čapka, která koncem měsíce zahájí u Švandů podzimní sezónu.

Rodinný den na Dvořákově Praze rozehraje okolí Rudolfina

Rodinný den na Dvořákově Praze rozehraje okolí RudolfinaNa druhou zářijovou sobotu chystá festival Dvořákova Praha novinku, celý jeden festivalový den věnuje dětem a jejich rodičům. 14. září tak mohou návštěvníci zavítat hned na tři koncerty připravené pro nejmenší posluchače, ale také si vyrobit vlastní zábavnou knihu o Antonínu Dvořákovi či zhlédnout divadelní představení v parku. Program bude probíhat v Rudolfinu, na Pražské konzervatoři a v jejich okolí.

Zaostřeno na divadlo

Zaostřeno na divadloSmích, pláč, úžas, strach i šílenství ve tvářích hereček a herců Švandova divadla nabídne výstava divadelních fotografií Zaostřeno na divadlo ve spodním parteru Obchodního centra Nový Smíchov.

Festival 4+4 dny v pohybu oslaví plnoletost

seriál :: Festivaly 2013

Festival 4+4 dny v pohybu oslaví plnoletost Festival současného umění 4+4 dny v pohybu, který proběhne od 11. do 19. října na mnoha místech v Praze, letos oslaví osmnácté narozeniny.

Trutnovský Woodstock dnes zahájí legendy

seriál :: Festivaly 2013

Trutnovský Woodstock dnes zahájí legendyDnes začíná Trutnov Open Air Festival a začne bohoslužbou. Dále pak vystoupí král bílého blues John Mayall, Čankišou i Visací zámek nebo Vlasta Redl s Fleretem. Bude se přitom jednat o Mayallovo první tuzemské vystoupení pod širým nebem.
© 2005 – 2021 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.