Články FiftyFifty.cz, strana 47

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 47 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 47

FiftyFifty

Africké rytmy v Lucerně již potřinácté

Strhující multikulturní show čeká na všechny, kteří přijdou v pátek 16. dubna 2010 podpořit již tradiční Ples Afrika. Akce, která se koná na podporu Kampaně lidské podpory v afrických zemích, letos představí pestrou paletu žánrů a vystoupení. Od bollywoodu, přes orient, gipsy fusion až po očekávané afro. Lístky jsou již dnes v předprodejní síti TicketPro.

Další přírůstky na Rock for People 2010

seriál :: Festivaly 2010

Od britské hype kytarovky, přes progresivní elektro punk až po legendu cross-overu. Další várka zahraničních kapel, které letos vystoupí na festivalu Rock for People, potvrzuje jeho multižánrový charakter.

Pavement míří do Prahy s výběrem hitů

Jedna z nejvlivnějších „lo-fi“ indie rockových formací 90. let minulého století, kalifornská kapela Pavement, vydává u Matador Records nové album „Quarantine The Past: Greatest Hits 1989 – 1999“. To nejlepší z Pavement mapuje celou jejich kariéru - od rozskřípaných a mysteriózních zvuků prvních skladeb po jejich bohaté a mnohovrstevnaté písně posledních let.

Kapitán Láska v SaSaZu

Živá rapová show Jamese Colea a jeho hostů: 20. března v SaSaZu vystoupí James Cole se svým projektem Kapitán Láska. Doprovodí ho živý band ve složení: Jiří Stivín Jr. - bicí, Yarda Helešic - kytara, Risto Sokolovski - basa, Dj Enemy a samozřejmě zpěv a rap - James Cole.

Městská knihovna v Praze opět patří ženám. Rebelujícím.

Hned dvě „rebelující dámy české hudby“ si budou moci vychutnat návštěvníci dnešního koncertu stejnojmenného hudebního cyklu. Po únorovém, beznadějně vyprodaném koncertu zpěvačky Radůzy vystoupí ve čtvrtek 11. března v Městské knihovně v Praze další velká písničkářská osobnost domácí scény Dagmar Voňková – Andrtová.

Exmanželka za odměnu

Na Milo Boyda (Gerard Butler), smolařského lovce odměn, se usměje štěstí, když dostane za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou manželku, reportérku Nicole Hurley (Jennifer Aniston). Domnívá se, že ho čeká snadná odměna, ale když mu Nicole zmizí, aby sledovala stopu vražedného spiknutí, uvědomuje si, že nic, co se týká jeho a Nicole, není jednoduché.

České hrady na Moravě

seriál :: Festivaly 2010

Hudební festival České hrady.cz, který loni navštívilo během pěti prázdninových víkendů 30 tisíc lidí, byl oceněn jako nejlepší festival roku 2009 v rámci Hudebních cen televize Óčko. České hrady.cz letos expandují z Točníku, Kunětické hory, Švihova, Bezdězu a Rožmberku nad Vltavou, do třech různých moravských krajů.

Open Air Festival: drinky, VIP vstupenky a Ohm Square

seriál :: Festivaly 2010

Už vám někdy festival koupil drink? Že ne? Tak to je na čase začít se kamarádit s Open Air Festivalem. Ten zve na drink zdarma všechny své příznivce v rámci vybraných akcí.

Ženy v pokušení

„Mít ve skutečnosti takovou matku, tak z dcery nemůže vyrůst nic jiného než frustrovaná chudinka.“

Sázavafest oslaví desáté narozeniny!

seriál :: Festivaly 2010

Pořadatelé Sázavafestu, který je již několik let považován za jeden z největších multižánrových a multikulturních festivalů v Česku, se letos těší na oslavu 10 let trvání.

Alenka v říši divů na MySpace

Walt Disney Pictures a Buena Vista Records spojí síly s hudebními umělci, kteří připravili album „Almost Alice/Skoro Alenka“ a chystají obrovskou slavnost pro fanoušky nejočekávanějšího trojrozměrného filmu tohoto jara „Alenka v říši divů“.

Slavná balijská tanečnice Partini v Čechách

Slavná balijská tanečnice I Gusti Agung Ayu Oka Partini přijela 9.2.2010 z Indonésie do Čech na pozvání Kintari foundation o.s.

Brendan Perry z Dead Can Dance míří do Prahy

Zpěvák a multiinstrumentalista Brendan Perry, mužská polovina dnes již legendární kapely Dead Can Dance, zahraje 31. března v pražském Divadle Archa. Představí svoji druhou sólovou desku „Ark“, která vychází letos na jaře.

Nový Open Air Festival přiveze do Čech Faithless

seriál :: Festivaly 2010

Dobrá zpráva pro fanoušky multikulturní zábavy pod širým nebem přichází dnes od produkční společnosti Abaton System. Ta rozjíždí letos v létě zcela nový projekt s příznačným názvem Open Air Festival.

Pohádkář Báry Nesvadbové vychází jako audiokniha

Snad každý z nás má pár oblíbených knížek, po kterých instinktivně sahá ve chvílích žádajících rozptýlení, pobavení nebo životní inspiraci. Soudě podle počtu prodaných výtisků a stabilním místě v čele žebříčků prodejnosti do této skupiny mnoho čtenářů řadí knihy spisovatelky a novinářky Báry Nesvadbové.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz