Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 9 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty

Michael Douglas zřeže všechny!

seriál :: Filmová žranice

Mysteriózní Zelená míle, drastický Michael Douglas i psychologická Dvojrole. Letní rozjímaní je tady!

Hřebejkova Kráska v nesnázích zahájí MFF v Karlových Varech

Za několik dní opět startuje nejvýznamnější česká filmová událost, Mezinárodní festival Karlovy Vary. Jako každým rokem se ostře sledované hlavní soutěže celovečerních filmů zúčastní i jeden český zástupce.

Shakespearovské slavnosti zahájí žárlivec Othello

Desátý ročník Letních shakespearovských slavností zahajuje ve středu 21. června v nejvyšším purkrabství Pražského hradu Othello. Shakespearovu slavnou tragédii o žárlivém mouřenínovi uvidíme v historii festivalu poprvé, jen v Praze je plánováno až čtyřicet repríz.

Living Colour, Jungle Funk a Little Axe zazní v Praze !

seriál :: Letní fesťáky 2006

Legendární baskytarista Living Colour, Head Fake a Jungle Funk Doug Wimbish přislíbil, že se v rámci festivalu ujme organizace speciální afterparty, která vypukne již 19.6. v Mánesu.

Bárta bude přednášet o českých vážkách

Druhý ročník letního kulturního festivalu ČESKÉ HRADY.CZ se bude odehrávat během čtyř víkendů, a to konkrétně ve dnech 14. – 15. 7. na Točníku ve Středočeském kraji, 21. – 22. 7. na Kunětické hoře v Pardubickém kraji, 28. – 29. 7. na vodním hradě Švihov v Plzeňském kraji a 4. – 5. 8. na Bezdězu na Liberecku.

Ufouni klepou na dveře!

seriál :: Filmová žranice

Muži v černém a Kontakt přináší téma mimozemské, Sluneční stát jde do hloubky ryze lidské.

Salma Hayek skutečnou múzou

Zeptej se prachu není film s milostnou zápletkou, je to vyprávění o vášni...

Internet Expres Sázavafest 2006

seriál :: Letní fesťáky 2006

Přípravy na letošní festivaly jsou v plném proudu, tak se podíváme pod pokličku letního Sázavafestu. Tak copak pro nás tvůrci chystají? Mají další potvrzená jména. A ne tak ledajaká!

Boris Rösner - bouřlivák s citlivou duší

Poslední květnový večer uzavřel životní cestu Borise Rösnera - člověka, který se zapsal do širokého diváckého povědomí díky svým charismatickým hereckým kreacím. Celých pětapadesát let věnoval divadlu. Vystudoval DAMU, kde později zakotvil jako pedagog. Své umělecké začátky spojil s Libercem, ovšem vrcholné postavy vytvořil na pražské půdě. S Národním divadlem se rozloučil jedinečnou interpretací Molièrova Lakomce. Jeho osobitost dokázal zachytit rozhlas, film, televize i fotografie - a právě ta bude hrát hlavní roli v následujícím vzpomínání…

Frida jako živelná smršť!

seriál :: Filmová žranice

Bolestivá i vášnivá Frida, dva Blbí a blbější a děsivý Vymítač ďábla, koktejl na tento týden má zkrátka říz.

Největší hip hopová událost roku!

seriál :: Letní fesťáky 2006

Je už to pět let, co se v čase povodní a nejrůznějších těžkostí sjelo do města sladkých perníčků - Pardubic, neuvěřitelných tři a půl tisíce fanoušků hip hopové kultury. Byl to první ročník, dnes nejzásadnějšího evropského hip hopového festivalu Hip Hop Kemp. Za pár týdnů vypukne již pátý ročník. Počítá se s dvaceti tisíci návštěvníky z celého světa.

Hvězdy festivalu si prodlužují pobyt

seriál :: Letní fesťáky 2006

Do festivalu United Islands zbývá necelých 14 dní. Dočkat se nemohou nejen hudební fanoušci, ale ani samotní hudebníci včetně zahraničních hvězd.

Kerouakův život v reedici a znovu na pultech

"Americký film padesátých let měl svého Jamese Deana a Marlona Branda, populární hudba Elvise Presleyho a americká próza Jacka Kerouaka." Těmito slovy startuje první kapitola nově vydané knihy "JACK KEROUAC; hipster s andělskou hlavou" od Steva Turnera, s podtitulem "život Jacka Kerouaka slovem i obrazem."

Oskarové trháky, kam se podíváš!

seriál :: Filmová žranice

Červen nám přináší Oscarové žně: Americkou krásu vystřídají Čelisti. Všechno přejede Vlak plný peněz.

Pozvánka na Letní shakespearovské slavnosti

Starobylé prostranství Nejvyššího purkrabství Pražského hradu brzy ožije Letními shakespearovskými slavnostmi. Přípravy jsou v plném proudu, stejně jako předprodej vstupenek. Diváci v Praze se mohou těšit na novou premiéru Othella. Program doplní oblíbený Kupec benátský a Večer tříkrálový. Letošní ročník otevře 21. června drama plné lásky, vášně, intrik a vraždící žárlivosti…
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz