Články FiftyFifty.cz, strana 28

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 28 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 28

FiftyFifty

Naše městečko v ABC

"..A právě akcent na neopakovatelnost a krásu každého, i toho zdánlivě nejobyčejnějšího života, je poselstvím Wilderova příběhu, který, jak se zdá, rezonuje v každé době. Vypadá to jako jednoduchá, banální pravda, ale opravdu si ji uvědomujeme?.."

The ORIENT EXPRESS

seriál :: Language corner

Surely no train journey in the world today is more romantic than the Simplon Orient Express which originally started to travel from London to Venice and today offers unforgettable moments when you would like to reach Paris, Prague, Budapest, Rome or Istanbul! It recreates the now historic ride of the 1880´s.

Ratatouille - krysí hrdina

V seznamu premiér tohoto týden můžete najít nový animovaný film s názvem Ratatouille. Jde o skvělou komedii o nadaném kuchaři, který se hrdinsky postaví nepřízni svého osudu, tedy k tomu, že je krysou. Nakonec se v příběhu objeví i láska a dobrý konec, tak jak to v pohádkách má být.

Šakalí léta startují podruhé

S létem končí divadelní prázdniny. Velký závěrečný úspěch uplynulé sezony připomenou MDP v Divadle ABC 15.9.2007 II. premiérou muzikálu Šakalí léta.

Jeho Svatost Dalajlama - Jak šířit lásku

Knižní klub vydává novinku, jež má expandovat lásku do celého světa. Dalajlama tu čerpá z tradic tibetských technik k transformaci srdce, mysli a našeho vnímání.

Širocí UNITY

Dlouho očekávaný debut kapely Unity, která velmi originálním způsobem kombinuje živé nástroje včetně akustického banja s elektronikou, a stylově se pohybuje někde mezi breakbeatem, hip hopem, rockem, ale třeba i country.

Hotel Rwanda

Vstávala jsem s pocitem, že všechno je špatně. Nemám zaplacené účty, nestíhám termíny, lednička zeje prázdnotou, v bytě nepořádek a ještě se mi podařilo rozbít oblíbený hrnek. S beznadějnou náladou jsem doběhla na poslední chvíli do kina Evald a usadila se do pohodlného křesla.

Slavní v nové sérii

Česká televize zařazuje od září 2007 do svého vysílání další pokračování oblíbeného cyklu portrétních dokumentů Příběhy slavných.

Povídání o knížkách pro děti

Zajímá Vás, jaké místo zaujímá v současném přetechnizovaném světě klasická knížka? Nebo snad v nepřeberné záplavě publikací pátráte po nějakém zajímavém dětském titulu? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, pak právě pro Vás je určen následující rozhovor…

MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE

Už čtvrtý ročník výstavy MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE probíhá až do 14. září v jižních zahradách Pražského hradu. Tentokrát představuje snímky fotografa IVANA PINKAVY s názvem SALOME.

Reynkarnace - CD z básní

„Poezie Bohuslava Reynka je pro mě natolik z duše mluvící, že v ní dokonce začala znít vlastní melodií.“ Říká Petr Hudec z moravské skupiny Hukl.

TRABAND dnes na Střeláku

seriál :: Letní fesťáky 2007

Dnes se v rámci Letniho festivalu Střelák 07 představí letos znovuzprovozněný TRABAND. Po roční pauze se vrací na Střelák nový, tentokráte komornější projekt.

Řev v Řevnicích

seriál :: Letní fesťáky 2007

Stihněte si svůj festival! Tentokrát v lesním divadle...

Máničky a drogy na letních festivalech

seriál :: Snesitelné bytí

Ozývají se zde nějaké hlasy, že na festivalech jsou máničky a hrozná hudba. To je strašný omyl. Je to jen nová forma zábavy, jistě převyšující v mnoha směrech diskošky osmdesátých let nebo snad zábavy v hasičárně, o dechovkách nemluvě. A to přesto, že ti lidi mohou někomu připadat jako máňy, o což tady vůbec nejde.

Xavier Baumaxa stoupá jako dým

Hudbu Xaviera Baumaxi jsem poznala z domácích reproduktorů. Křičela jsem, ať se to vypne, jelikož ty sprostý texty nejsou pro děti. Štvalo mě to. Ale zašla jsem na nějaké jeho koncerty a zdá se, že tenhle hošík z Litvínova dobývá svými verši pódia věhlasných festivalů a profláklé prostory naší metropole.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz