Články FiftyFifty.cz, strana 35

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 35 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 35

FiftyFifty

Sex a Arábie

Příběh o lásce, touze i nakupování v životech čtyř mladých privilegovaných žen není nic nového… ale pokud se takový příběh odehrává v konzervativním Rijádu, to už senzací a skandálem zavání. Co si o tom myslí autorka a dentistka Rajaa Alsanea?

Máj navazuje na film Kytice

Text této velebásně, prověřený víc než stoletím, převedli autoři scénáře do strhujícího příběhu o věčné lásce a vášni. V mnoha ohledech Máj navazuje na film Kytice,...

Vzdušná akrobacie na Letné

seriál :: Festivaly 2008

Hlavní hvězdou letošního ročníku mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla LETNÍ LETNÁ se stane francouzský soubor LES COLPORTEURS, který do České republiky přijede vůbec poprvé. Od 28. srpna do 2. září v pražských Letenských sadech...

Báthory - je krvavá legenda skutečná?

Alžběta Báthory, legendární Čachtická paní, je podle Guinnessovy knihy rekordů největší vražedkyní všech dob. Na svém kontě má připsáno 650 vražd, většinou mladých dívek. Pěkné téma na film, Juraj Jakubisko spouští svou premiéru Báthory už v červenci.

Olmeca Live Sessions 2008 - léto v Mlékojedech!

seriál :: Festivaly 2008

Máte rádi akce pod širým nebem, koupání a dobrou muziku? Zkuste letošní Mlékojedy a Olmeca Live Sessions!

Gipsy.cz panu Čunkovi neustoupí

„..Pan Čunek je téma samo o sobě. Štvalo nás, že se mu nepostavili jiní lidé, a tak jsme to udělali my. Politici nakonec zcela nesmyslně ustoupili, ale Gipsy.cz rozhodně neustoupí. Budeme stát v tomhle ringu, dokud Ivan Drago nebude na zemi..“

Letní kino Střelák 2008

seriál :: Festivaly 2008

Začátek festivalu filmu a hudby se neúprosně blíží. Již 7. června bude oficiálně zahájena dvanáctá sezóna promítání Kinematografu bratří Čadíků na Střeleckém ostrově. Zelený ostrov v samotném srdci Prahy bude až do 31. srpna domovem filmů a koncertů.

Doreen Shaffer vystoupí na Mighty Sounds

seriál :: Festivaly 2008

Hlavní hvězdou čtvrtého ročníku festivalu Mighty Sounds, který proběhne 18.-20. července v Olší u Tábora, bude královna jamajské hudby Doreen Shaffer.

Letopisy Narnie budou mít premiéru v Praze

Slavnostní premiéra za účasti hollywoodských hvězd fantasy příběhu Letopisy Narnie: Princ Kaspian se bude konat 17. června 2008 v Praze.

O2 Sázavafest Battle 2008

seriál :: Festivaly 2008

Čtvrtý ročník O2 Sázavafest Battle 2008 se uskuteční 28. 6. 2008 na Konopišti! Vy, kterým tato akce nic neříká, vězte, že je to skvělá příležitost vyhoupnout se někam výš, především pro mladé schopné kapely. Stačí jen poslat demo či poslední plnou desku!

Václav Chochola v Maximální fotografii

Od 1. července do 28. září proběhne v jižních zahradách Pražského hradu pátý ročník výstavy MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE.

Letní shakespearovské slavnosti chystají Komedii omylů

seriál :: Festivaly 2008

S herci letošní novinky Letních shakespearovských slavností se koncem minulého týdne ve zkušebně Stavovského divadla poprvé sešel režisér Ivan Rajmont, aby jim předal scénáře a první pokyny ke hře Komedie omylů. Ta bude na slavnostech uvedena vůbec poprvé...

ROCK FOR PEOPLE 2008 má nejsilnější dramaturgii ve své historii

seriál :: Festivaly 2008

Pořadatelé Rock for People potvrzují pro letošní ročník festivalu další výraznou hvězdu – kultovní představitele hypnoticky-experimentálního ambientu – MASSIVE ATTACK, kteří doplňují trojlístek headlinerů 3-denního festivalu. Každý z headlinerů obsadí jeden den.

Dech Kim-Ki dukův

Korejský režisér Kim-Ki duk, který slaví úspěchy především v Evropě, vyrábí své mlčenlivé a pro oko půvabné příběhy jako na běžícím pásu. Za dvanáct let vyprodukoval 14 filmů, které mají své stálé místo na světoznámých filmových festivalech. Teď už jde jen o to, udržet dech...

Intimní osudy v TV

Životní osud Marcely zaznamenávala Helena Třeštíková od roku 1980. Příběh Marcely byl původně součástí časosběrného dokumentárního cyklu Manželské etudy, který byl Českou televizí odvysílán v roce 2006 a vyvolal nebývalý ohlas.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz