Články FiftyFifty.cz, strana 62

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 62 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 62

FiftyFifty

Čankišou opět vyráží za exotikou

Zcestovalá kapela Čankišou, která byla za poslední desku Faÿt nominována na Anděla 2011 v kategorii world music, rozšíří v létě svůj bohatý cestopisný deník o další exotickou destinaci: ostrov Borneo, kde zahraje na Rainforest world music festivalu.

Letní shakespearovské slavnosti poprvé v Plzni

seriál :: Festivaly 2012

Letní shakespearovské slavnosti mají u nás téměř 12letou historii. O popularitě slavností svědčí živý zájem o vstupenky, rekordní počty návštěvníků i celková úroveň akce.

Kašpárkohraní – největší festival pro děti bude i letos zdarma

seriál :: Festivaly 2012

Čtvrtý ročník dětského festivalu Kašpárkohraní, který je v České republice největší akcí pro děti, proběhne letos znovu v kempu Džbán a ve sportovním areálu SK Aritma Praha v Praze 6. Festival se uskuteční v neděli 24. června a vstup na něj bude opět zdarma.

Iron Sky v předpremiéře na MFF v Karlových Varech

29. června 2012 startuje 47. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, během něhož se uskuteční předpremiéra filmu Iron Sky režiséra Tima Vuorensola. Snímek bude uveden v rámci prestižní programové sekce Deset evropských režisérů očima Variety (1. – 2. července).

Letní Letná na cestách: Olomouc, Lipno i Ústí nad Labem

seriál :: Festivaly 2012

Po úspěšném loňském ročníku se letos opět Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná vydá v červnu a červenci z Prahy na cesty – znovu do Olomouce (8. – 10. června, Korunní pevnůstka), nově do Ústí nad Labem (25. – 27. června, areál letního kina) a stejně jako loni se vrátí na jihočeské Lipno (1. – 7. července, Lipno nad Vltavou, pod lanovým centrem).

Prahu ovládnou punkoví Blink-182 i Simple Plan

seriál :: Festivaly 2012

Prague City Festival 2012 - dvoudenní hudební akce se uskuteční od 29.června do 30.června v prostorách Výstaviště Praha Holešovice a přivítá takové zahraniční hvězdy jako je Blink-182 nebo Simple Plan. Z českých kapel se mohou všichni příznivci kvalitní hudby těšit na Clou či pražské duo Cartonnage.

Řezníkův sen ve Švandově divadle ve světové premiéře!

Devatenáctého května bude mít ve Studiu Švandova divadla premiéru poslední díl cyklu inspirovaného biblickými příběhy. Tentokrát byla vypsána dramatická soutěž na téma JÓB – a vítězným textem se stala hra mladé autorky Anici Jenski – Mlč, Jobe, mlč! s inscenačním podtitulem Řezníkův sen. Režie se ujal umělecký šéf smíchovské scény Dodo Gombár.

Slovenské divadlo v Praze

Festival slovenského divadla nabídne zábavné komedie i okouzlující herečky

Útěk z MS-1

Uprchnout odtamtud je nemožné. Dostat se tam je šílenství.

Bombarďákfest aneb Bongo festival 2012

seriál :: Festivaly 2012

Bombarďák, ústřední postava alba 3B – Bongo Bombarďák, zve na druhý ročník brněnského Bongo festivalu, který se odehraje přesně v den, kdy se dětem předává vysvědčení a začínají prázdniny.

OAF Warm-up párty: Dub FX znovu v Praze

Ještě než přijde léto a s ním koncerty pod rozpáleným sluncem i nekončící mejdany ve svitu měsíce, připravil Open Air Festival pro nedočkavce pražskou warm-up párty.

Týraná - příběh ženy, která čelila domácímu násilí

Dianne Schwartz je krásná a úspěšná žena. Ale jen ona sama ví, že je to pouhé zdání. Za fasádu úspěchu skrývá fakt, že ji manžel fyzicky i psychicky týrá. Přesto v sobě najde sílu vzepřít se, odejít a začít nový, šťastný život. A nejen to, o své životní lekci napsala knihu Týraná. Chce totiž, aby její příběh pomohl ostatním.

Ostatní světy – hra o ženách nejen pro ženy v Divadle ABC

Ostatní světy britské autorky Kate Atkinsonové začíná v Divadle ABC zkoušet režisér Radovan Lipus s převážně ženským týmem. Hra s detektivní zápletkou, okořeněná humorem, konfrontuje svět minulosti s tím současným prostřednictvím ženských osudů.

Al Di Meola a Gonzalo Rubalcaba v Rudolfinu

Výjimečný hudební zážitek se chystá 11. května v pražském Rudolfinu: na společném koncertě zde vystoupí americký kytarový mág Al Di Meola a excelentní kubánský pianista Gonzalo Rubalcaba.

Babovřesky Zdeňka Trošky

S novou komedií ve “sluncesenovském“ až “zvonokoském“ stylu přichází scénárista a režisér Zdeněk Troška. Už 22. května začne v jižních Čechách natáčet nový film Babovřesky…aneb z dopisu venkovské drbny. Diváci a milovníci klasických Troškových veselých komedií se tak mohou těšit na známé herecké tváře a spoustu legrace.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz