Články FiftyFifty.cz, strana 69

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 69 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 69

FiftyFifty

Islandští Sigur Rós vydávají nové album nazvané Kveikur

Islandští Sigur Rós vydávají nové album nazvané KveikurIslandská kapela Sigur Rós, která je jednou z hvězd letošního festivalu Colours of Ostrava (18. – 21. července), vydává nové album, které nazvala Kveikur, neboli v překladu knot svíčky. Je to jejich sedmá deska, obsahuje devět skladeb a vychází poprvé na indie labelu XL Recordings.

Čankišou vyráží na léto do zahraničí

Čankišou vyráží na léto do zahraničíKapela Čankišou, která má za sebou bezpočet koncertů na domácích pódiích, ale i v exotických destinacích jako jsou Pakistán, Malajsie či ostrov Réunion, nelení ani toto léto a vyráží hrát hned do tří zahraničních zemí na celkem šest koncertů.

Český Woodstock obohatí Natacha Atlas či nadějní a neklidní Palm Reader

seriál :: Festivaly 2013

Český Woodstock obohatí Natacha Atlas či nadějní a neklidní Palm ReaderV čase opadávající velké vody, s očekáváním slunka a lepších vyhlídek vybubnováváme: v polovině měsíce zrní do podhorského ležení přiletí náš kmen podpořit evropská představitelka world music a břišní tanečnice Natacha Atlas. Nezůstane ale jen u ethna...

Nedvědi se loučí ve velkém stylu - ve Vigvamu

Nedvědi se loučí ve velkém stylu - ve Vigvamu Jejich písně jsou slyšet u každého táboráku, nechybí v žádném trampském zpěvníku. Z podií už ale nezazní..

Nová inscenace Divadla Rokoko Molly Sweeney bude i pro nevidomé

Nová inscenace Divadla Rokoko Molly Sweeney bude i pro nevidoméRežisér Ondřej Zajíc zkouší v Divadle Rokoko s herci Danou Batulkovou, Vasilem Fridrichem a Alešem Procházkou hru Briena Friela Molly Sweeney.

Nick Cave a Franz Ferdinand na Sziget festivalu

seriál :: Festivaly 2013

Nick Cave a Franz Ferdinand na Sziget festivalu  Kdo obdržel vstupní víza na Sziget - Ostrov svobody teprve nedávno? Pětice interpretů aktuálně doplňuje program, na hlavním podiu vystoupí Nick Cave a přiveze sebou svůj znovuobnovený legendární soubor Bad Seeds. Na něm vystoupí i nejpopulárnější z nezávislých kytarovek minulého desetiletí Franz Ferdinand. Největší pódium také přivítá soubor „!!!“, v mega stanu A38 to budou Noisia a Timbuktu.

Robert Fulghum navštíví premiéru adaptace svého románu Drž mě pevně, miluj mě zlehka

Robert Fulghum navštíví premiéru adaptace svého románu Drž mě pevně, miluj mě zlehkaRobert Fulghum se ve středu 22. května zúčastnil tiskové konference k premiéře inscenace Drž mě pevně, miluj mě zlehka, kterou podle literární předlohy zadaptoval pro Divadlo ABC režisér Miroslav Hanuš. Oblíbený americký autor se již byl podívat i na několika zkouškách.

Na pardubický koncert skupina Elán přiletí téměř k pódiu

Na pardubický koncert skupina Elán přiletí téměř k pódiuV pátek 31. května 2013 od 20:00 hodin proběhne přímo na ploše letiště Pardubice koncert legendární slovenské rockové skupiny Elán.

Babovřeské ´BBC´ podruhé

Babovřeské ´BBC´ podruhéRežisér Zdeněk Troška točí druhý díl nejúspěšnější komedie desetiletí Babovřesky. Na jihu Čech už zase budou „řvát báby“.

Vladimirova děvka na Smíchovském jevišti

Vladimirova děvka na Smíchovském jevištiŠvandovo divadlo na Smíchově zkouší novou českou hru Vladimirova děvka. Premiéra inscenace textu Jana Kratochvíla je plánována na první červnový den 2013 v režii uměleckého šéfa smíchovské scény Doda Gombára. V hlavních rolích se ve Švandově divadle opět pohostinsky představí Michal Dlouhý a David Punčochář.

Trutnovský Woodstock je letos věnován obětem odsunu

seriál :: Festivaly 2013

Trutnovský Woodstock je letos věnován obětem odsunuV májové době, čase oslav konce řinčení zbraní druhé světové války, trutnovský Woodstock vybubnovává své letošní věnování a zahájení předprodeje vstupenek.

Hrady a zámky otevírají své 13. komnaty

Hrady a zámky otevírají své 13. komnaty Také letos, v roce s magickou příznačnou třináctkou, budou moci návštěvníci deseti vybraných hradů a zámků v České republice otevírat jejich třinácté komnaty.

BomBarďák má nové album

BomBarďák má nové albumPísničky kluka BomBarďáka, tak se bude jmenovat nové album pro děti kapely BomBarďák.

Šansony Veroniky Gajerové v Divadle Rokoko

Šansony Veroniky Gajerové v Divadle RokokoU příležitosti životního jubilea herečky Veroniky Gajerové pořádají Městská divadla pražská 25. května od 21 hodin v Divadle Rokoko večer, kde se představí především jako zpěvačka.

Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

Neuvěřitelná dobrodružství Tada StoneseNeuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese, rodinný animovaný film o záchraně bájného Ztraceného města Inků, oceněný třemi cenami Goya, míří do českých kin.
© 2005 – 2021 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.