Články FiftyFifty.cz, strana 21

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 21 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 21

FiftyFifty

Nevšední divadelní zážitek z Holandska

Jste divadelními nadšenci, máte rádi i možná trošku netradiční „kusy“? A je pro vás pražský Činoherní klub jen trošku dostupný? Pak rozhodně neváhejte a v pondělí večer sem přijďte! Prkna této scény slibují jistě nevšední podívanou. O čem že je řeč?

Dejte svůj hlas nejlepším!

Hlasování do ankety O2 Dance Music Awards 2006, jejímž cílem je zmapování oblíbenosti DJů, skupin, klubů, parties a festivalů na poli taneční scény v České republice za rok 2006, se pomalu a jistě blíží ke svému konci.

Nekonečný příběh cisteren Čestmíra Sušky

Náramkům obryň se podle sochaře Čestmíra Sušky podobají jeho skulptury vytvořené ze starých cisteren. Vystaví je od 21. března do 25. dubna v továrním prostoru Thámovy haly v pražském Karlíně pod názvem Rezavé květy.

Americké jidiš v Akropoli

Proč poslouchat pořád to samé, že. Zkuste The Klezmatics.

Mozart zatančí v kubánských rytmech již příští týden

Jediný tuzemský koncert Mozart Meets Cuba se rychle blíží. Již příští úterý 20. března se v pražském Paláci Akropolis roztančí W. A. Mozart v rytmu žhavých kubánských tanců – salsy, cha cha či merengue.

Jarní Sázavafest bude v Abatonu

seriál :: Letní fesťáky 2007

Hudební pestrost a aktuálnost - to jsou hlavní znaky letos již IV. ročníku O2 Jarního Sázavafestu, který proběhne 31.3.2007 v pražském prostoru Abaton.

Sunshine vychází na jaře

Nové album „Dreamer“ představí Sunshine na jarním turné „Who Will Raise The Rabbits?“ Ani nestačili zmizet a už se vracejí. Po úspěšné sérii intenzivních koncertů na loňských festivalech vydávají Sunshine 26. března nové album Dreamer.

Letem domácím operním světem

V průběhu března se vystřídají na území našeho hlavního města všechny profesionální operní soubory - pražské i tzv. oblastní. Přijďte sami posoudit na Festival hudebního divadla OPERA 2007, jak vysoká je úroveň současných uváděných inscenací v České republice…

Balada pro banditu v Praze

Ve čtvrtek 8. března ovládne pražský Činoherní klub zbojník Nikola Šuhaj a jeho vyvolená milá Eržika. Hálkovo městské divadlo Nymburk zde bude hostovat s jedním z nejoblíbenějších českých muzikálů Balada pro banditu.

Madame Butterfly

Na sklonku roku 2005 Kláru uslyšel Patrik Hlavenka poprvé. Bylo to na koncertě Vyšší odborné školy Konzervatoře Jaroslava Ježka, v klubu U Staré Paní. Pro Patrika to byl ten pravý impulz.

Magické bazény Jiřího Votruby

Obrazy inspirované last minute dovolenou u moře představí od 7. března v galerii Bayer&Bayer malíř Jiří Votruba.

Traband vjíždí do studia

Datum vydání nového CD skupiny Traband se kvapem blíží, a tak jsme se zeptali trabandího leadra Jardy Svobody na pár upřesňujících otázek.

Je Čtvrtníček větší než Vachler?

seriál :: Český lev

Když máte to štěstí a jdete se podívat na předávání Českého lva zblízka, o důležité postavy českého filmu přímo zakopáváte. Pak se necháte ohromit Vachlerovým rautem. Aneb postřeh tak trochu z boku.

Medvídek hlásí dotočeno

Ve středu 28. února naposledy klapla klapka s nápisem Medvídek, aby se dotočený film režiséra Jana Hřebejka a scenáristy Petra Jarchovského mohl přestěhovat k finálním úpravám do střižny. „Útrpně jsme čekali bezmála dva měsíce, až dorazí do Prahy zima,...

Hvězdy hudebního nebe se sjíždějí do Čech

V nejbližší době navštíví naše hlavní město nespočet světových hvězd hudebního nebe. Měli byste vědět o koho půjde, určitě si pak vyberete tu svou.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz