Články FiftyFifty.cz, strana 57

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 57 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 57

FiftyFifty

Nové album Čankišou: Faÿt

„Každý národ má svoje temnější chvilky a nemá smysl o tom mlčet. Jsou tam ty momenty, to jo, ale doufáme, že je to vždycky nějak vyvážený. My jsme tu desku nahrávali velmi radostně, a tak snad na více poslechů se to do těch uší dostane.“ (David Synák)

3D film PINA Wima Wenderse na Festivalu tanečních filmů

Druhý ročník Festivalu tanečních filmů, který proběhne od 8. do 11. září v pražských kinech Atlas a Světozor, představí na plátně slavné světové choreografy, například Pinu Bausch, Sashu Waltz, Lloyda Newsona (DV8), Alaina Platela (les ballets C de la B) nebo Sidi Larbi Cherkaouiho.

Katka Třeštíkové míří k dalšímu mezinárodnímu úspěchu

Celovečerní dokument Heleny Třeštíkové Katka stojí na prahu dalšího mezinárodního úspěchu – je nominován na cenu Prix Europa za nejlepší celovečerní televizní dokument.

Sto roků samoty v ABC

Začalo to nedovolenou láskou a prokletím, které na sto let poznamenalo osudy jedné rodiny a jedné civilizace. Adaptace slavného románu o posedlosti, vášni a poznání.

Ty vole, škola začíná!

Dnes, tedy 1. září vystoupí Sto zvířat na Střeleckém ostrově v Praze.

Nic proti ničemu v předpremiéře na letošním Fresh Film Festu

seriál :: Festivaly 2011

Film Nic proti ničemu režiséra Petra Marka měl svou mezinárodní premiéru na letošním festivalu v Karlových Varech a jako jediný český film zastupoval tuzemskou produkci v soutěžní sekci Na východ od Západu.

Festival On the Road letos nabídne legendární Visáče i divadla

seriál :: Festivaly 2011

Na šestý ročník benefičního festivalu On the Road letos dorazí mladé energické kapely i osvědčení rockoví harcovníci. Ve dnech 26. a 27. srpna se návštěvníkům představí téměř dvě desítky hudebních těles. Letošní novinkou bude druhá scéna, na které vystoupí kromě zajímavých divadelních souborů i začínající literáti.

Nuck Chorris Gang: Lovu zdar

Příznivci utrhnutých jestřábích pařátů na značky! Začíná pořádná makačka, rozcvička a skákačka. Druhé řadové album mistrů s pařáty, kapely Nuck Chorris Gang je tu a to s názvem Lovu zdar!

Struny podzimu: Od pohádek k beatboxu

Nabitý program pro zvídavé děti i jejich hravé rodiče nabízejí i letos pořadatelé multižánrového hudebního festivalu Struny podzimu. Dětský program Struny dětem obsadí 21. až 23. října celé pražské divadlo Minor.

OAF dětem: žonglování, DJ školka i malování na obličej

seriál :: Festivaly 2011

Děti už nemusí zůstávat 11. - 13. srpna u babičky na hlídání, když si rodiče vyrazí na Open Air Festival. Pořadatelé pro ně totiž opět vytvořili Dětskou a workshopovou zónu Puntík se spoustou zábavy.

Letní Letnou zahájí Malabar. Vstup zdarma.

seriál :: Festivaly 2011

Letošní ročník festivalu Letní Letná zahájí 21. srpna přímo na pražské Letné velkolepá podívaná francouzského souboru Malabar, která bude přístupná zdarma.

The National v Praze

The National, jedna z nejúspěšnějších amerických indie-rockových kapel, vystoupí na svém premiérovém koncertě u nás 17. srpna v pražském Divadle Archa.

Film Hranaři byl úspěšně dotočen

Na středu 27. července připadl poslední z plánovaných třiceti natáčecích dnů a úspěšně skončilo natáčení politického thrilleru Hranaři. Podle scénáře Oto Klempíře a Jiřího Hubáčka snímek natočil Tomáš Zelenka, který tak v oblasti filmové režie debutuje.

Znojemské vinobraní s Anetou Langerovou, Davidem Kollerem i Martinem Dejdarem

Znojemské historické vinobraní patří k nejvýznamnějším kulturním akcím v zemi. Každoročně se na něm schází na 80 000 milovníků dobrého vína z celé České republiky, aby zde oslavili sklizeň vinné révy.

Quasimodo odhalil svou pravou tvář

Zatímco jejich kolegové si užívají divadelních prázdnin, herci muzikálu Quasimodo stráví léto v Divadle Hybernia. Taneční průpravu ve studiu Dance Station mají úspěšně za sebou, nyní se přesouvají na divadelní prkna.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz