Články FiftyFifty.cz, strana 72

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 72 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 72

FiftyFifty

Křivoklátský adventní čas 2013

Královský hrad Křivoklát bude s prvním adventním dnem oděn do slavnostního vánočního roucha, které si ponechá až do 12.1.2014. Návštěvníci najdou po celé toto období hrad zahalený do jedinečné vánoční výzdoby, která je novinkou letošního křivoklátského Knížecího Adventu.

Stíny minulosti - další případ emeritního poldy

„Abych stihla zrealizovat vše, co se mi honí hlavou, potřebovala bych protáhnout dny,“ říká Iveta Svobodová, autorka nového detektivního příběhu.

Pískomil se vrací s Michalem Malátným a „rokenrolem pro děti“

Dovádivou koncertní show plnou „rokenrolu pro děti“ představí kapela Pískomil se vrací v sobotu 23. listopadu v 15 hodin v Lucerna Music Baru v Praze. Jako host kapely vystoupí frontman skupiny Chinaski Michal Malátný, který zazpívá hitovku Malý tvor z aktuálního Pískomilova alba A kdy už tam budem? a několik dalších skladeb.

Jak zatočit s příšerami vědí Čankišou a MALÉhRY

Speciální společné vystoupení Divadla MALÉhRY a Čankišou představí nové CD „Jak na příšery“ všem přítomným 21.11. v brněnském klubu Metro.

Najbrt, Geisler a Tuček předznamenali propuštění Ratha v pilotním dílu seriálu Blaník

Trojice filmových tvůrců Marek Najbrt, Robert Geisler a Benjamin Tuček, mj. tvůrci filmů Mistři, Protektor nebo Polski film, reaguje na politické dění kolem nás.

Edith The Show - Edith Piaf ožije v Praze i Brně

Před padesáti lety zemřela žena, jejíž hlas dodnes vzrušuje a dojímá posluchače na celém světě..

Bible fanoušků kapely The Beatles v kompletní podobě

Jen málo publikací aspiruje na titul „bible čtenářů“. Kniha The Beatles v písních a obrazech, kterou ve druhé půli šedesátých let sestavil renomovaný britský výtvarník Alan Aldridge, si však tento přídomek zaslouží. Její český překlad a v několika případech také originál dávaly čtenářům v tehdejším Československu radost a naději v těžkých dobách.

Ema Destinnová - Vita somnium breve

Životní krédo asi nejznámější české operní hvězdy Emy Destinnové Vita somnium breve (Život snů je krátký) uvede multimediální výstavu, která představí nevšední soukromý i profesionální život pěvkyně.

Sudička Lachesis Nina Divíšková

Hru Sudička Lachesis polského autora Marka Sobóla uvede 9. listopadu Studio Švandova divadla v Praze. Titulní roli ztvární Nina Divíšková, známá filmová, divadelní a televizní herečka.

Do boje o Oscara půjdou nakonec Donšajni Jiřího Menzela

Když americká Akademie filmového umění a věd zveřejnila kompletní seznam filmů pro kategorii Nejlepší cizojazyčný film, bylo jasné, že Českou republiku bude nakonec zastupovat film Donšajni režiséra Jiřího Menzela, který skončil v hlasování českých akademiků na druhém místě.

Filmová premiéra online - legálně!

Film oscarového režiséra Danise Tanoviče Epizoda ze života sběrače železa vstupuje 24. října 2013 do české distribuce netradičním způsobem: premiérou Day and Date, tedy do kin i na internet zároveň.

Suede přivezou do Prahy jako předkapelu britské indie trio Teleman

Britská legenda Suede si na svůj první tuzemský koncert 16. listopadu ve velkém sále pražské Lucerny přiveze jako předkapelu ostrovní indie trio Teleman.

Metallica míří na filmová plátna

Legendární americká kapela Metallica přináší na plátna kin nový filmový zážitek. Snímek s podtitulem Through The Never, odkazující na stejnojmennou píseň z Black Album, v sobě spojuje filmový příběh a velkolepé živé záběry z vyprodaného koncertu jedné z nejpopulárnějších a nejvlivnějších rockových kapel všech dob.

Kamil Střihavka se vrací do Retra

Rok se s rokem sešel a zpěvák Kamil Střihavka tradičně vystoupí se svou kapelou LEADERS! v úterý 19. listopadu od 20:00 hod. v pražském klubu Retro Music Hall.

Výstava Českých korunovačních klenotů v Šestce

O několik století do minulosti, konkrétně do doby Karla IV., se brzy přenese Obchodní centrum Šestka. Od 25. října se v jeho prostorách zaskví České korunovační klenoty.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz