Články FiftyFifty.cz, strana 72

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 72 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 72

FiftyFifty

U Švandů uvedou Hamleta, rodinné drama o ututlané vraždě

U Švandů uvedou Hamleta, rodinné drama o ututlané vražděUž čtvrtou novinku této sezóny připravuje Švandovo divadlo na Smíchově. Nejznámější Shakespearovu hru Hamlet v překladu Jiřího Joska inscenuje na smíchovském jevišti režisér Daniel Špinar. Ten obsadil do titulní role nejmladšího člena hereckého souboru Patrika Děrgela.

Pískomil se vrací s Michalem Malátným a „rokenrolem pro děti“

Pískomil se vrací s Michalem Malátným a „rokenrolem pro děti“Dovádivou koncertní show plnou „rokenrolu pro děti“ představí kapela Pískomil se vrací v sobotu 23. listopadu v 15 hodin v Lucerna Music Baru v Praze. Jako host kapely vystoupí frontman skupiny Chinaski Michal Malátný, který zazpívá hitovku Malý tvor z aktuálního Pískomilova alba A kdy už tam budem? a několik dalších skladeb.

Stíny minulosti - další případ emeritního poldy

Stíny minulosti - další případ emeritního poldy„Abych stihla zrealizovat vše, co se mi honí hlavou, potřebovala bych protáhnout dny,“ říká Iveta Svobodová, autorka nového detektivního příběhu.

Najbrt, Geisler a Tuček předznamenali propuštění Ratha v pilotním dílu seriálu Blaník

Najbrt, Geisler a Tuček předznamenali propuštění Ratha v pilotním dílu seriálu BlaníkTrojice filmových tvůrců Marek Najbrt, Robert Geisler a Benjamin Tuček, mj. tvůrci filmů Mistři, Protektor nebo Polski film, reaguje na politické dění kolem nás.

Jak zatočit s příšerami vědí Čankišou a MALÉhRY

Jak zatočit s příšerami vědí Čankišou a MALÉhRYSpeciální společné vystoupení Divadla MALÉhRY a Čankišou představí nové CD „Jak na příšery“ všem přítomným 21.11. v brněnském klubu Metro.

Bible fanoušků kapely The Beatles v kompletní podobě

Bible fanoušků kapely The Beatles v kompletní podoběJen málo publikací aspiruje na titul „bible čtenářů“. Kniha The Beatles v písních a obrazech, kterou ve druhé půli šedesátých let sestavil renomovaný britský výtvarník Alan Aldridge, si však tento přídomek zaslouží. Její český překlad a v několika případech také originál dávaly čtenářům v tehdejším Československu radost a naději v těžkých dobách.

Edith The Show - Edith Piaf ožije v Praze i Brně

Edith The Show - Edith Piaf ožije v Praze i BrněPřed padesáti lety zemřela žena, jejíž hlas dodnes vzrušuje a dojímá posluchače na celém světě..

Sudička Lachesis Nina Divíšková

Sudička Lachesis Nina DivíškováHru Sudička Lachesis polského autora Marka Sobóla uvede 9. listopadu Studio Švandova divadla v Praze. Titulní roli ztvární Nina Divíšková, známá filmová, divadelní a televizní herečka.

Ema Destinnová - Vita somnium breve

Ema Destinnová - Vita somnium breveŽivotní krédo asi nejznámější české operní hvězdy Emy Destinnové Vita somnium breve (Život snů je krátký) uvede multimediální výstavu, která představí nevšední soukromý i profesionální život pěvkyně.

Filmová premiéra online - legálně!

Filmová premiéra online - legálně! Film oscarového režiséra Danise Tanoviče Epizoda ze života sběrače železa vstupuje 24. října 2013 do české distribuce netradičním způsobem: premiérou Day and Date, tedy do kin i na internet zároveň.

Do boje o Oscara půjdou nakonec Donšajni Jiřího Menzela

Do boje o Oscara půjdou nakonec Donšajni Jiřího MenzelaKdyž americká Akademie filmového umění a věd zveřejnila kompletní seznam filmů pro kategorii Nejlepší cizojazyčný film, bylo jasné, že Českou republiku bude nakonec zastupovat film Donšajni režiséra Jiřího Menzela, který skončil v hlasování českých akademiků na druhém místě.

Metallica míří na filmová plátna

Metallica míří na filmová plátna Legendární americká kapela Metallica přináší na plátna kin nový filmový zážitek. Snímek s podtitulem Through The Never, odkazující na stejnojmennou píseň z Black Album, v sobě spojuje filmový příběh a velkolepé živé záběry z vyprodaného koncertu jedné z nejpopulárnějších a nejvlivnějších rockových kapel všech dob.

Suede přivezou do Prahy jako předkapelu britské indie trio Teleman

Suede přivezou do Prahy jako předkapelu britské indie trio TelemanBritská legenda Suede si na svůj první tuzemský koncert 16. listopadu ve velkém sále pražské Lucerny přiveze jako předkapelu ostrovní indie trio Teleman.

Výstava Českých korunovačních klenotů v Šestce

Výstava Českých korunovačních klenotů v ŠestceO několik století do minulosti, konkrétně do doby Karla IV., se brzy přenese Obchodní centrum Šestka. Od 25. října se v jeho prostorách zaskví České korunovační klenoty.

Kamil Střihavka se vrací do Retra

Kamil Střihavka se vrací do RetraRok se s rokem sešel a zpěvák Kamil Střihavka tradičně vystoupí se svou kapelou LEADERS! v úterý 19. listopadu od 20:00 hod. v pražském klubu Retro Music Hall.
© 2005 – 2020 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.