Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 14 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty

Tom Hanks míří do pekla!

seriál :: Filmová žranice

Strhující Cesta do zatracení, hravý Mexičan a brutálně kultovní Mechanický pomeranč. Týden bez filmového vydechnutí!

Banana v Jungle

Třetí album alternativní ostravské kapely Banana s názvem Jungle posouvá tuto nesmírně zajímavou skupinu blíže ke střednímu rockovému proudu.

Drahouškové poprvé v Čechách

Novou sezonu pražského Divadla Kalich zahájila 7. září 2006 česká premiéra francouzské komedie Drahouškové. V hlavních rolích vystupují Jana Paulová a Pavel Zedníček. Jejich výkony oceňuje publikum a chválou nešetří ani režisér Petr Novotný: "Jana s Pavlem vědí, že na ně diváci slyší, že to, co spolu vytvoří, má v hledišti odezvu…"

Libozvučné dobrodružství se Support Lesbiens

Skupina Support Lesbiens právě vydává své šesté album, druhé bez kytaristy Yardy Helešice. Ten byl dlouhý čas jakýmsi hudebním šéfem kapely a měl do značné míry i vliv na finální zpracování nahrávek.

Na Sahaře je ukryt poklad!

seriál :: Filmová žranice

Co skrývá rozpálená Sahara? Koho viděly Hadí oči? Kdo je Lhář,lhář? Tajenku odhalí váš televizní přijímač!

Na Shakespeara přišly desetitisíce lidí

Přes 65 000 diváků dokázaly letos přivábit Letní shakespearovské slavnosti. Takřka stejným počtem návštěvníků se může pochlubit výstava "New York - Pompeje" fotografa Jana Lukase, která byla zcela mimořádně prodloužena v zahradách Pražského hradu do konce září…

Americká krása očima české reportérky

"Před výročím tragédie 11. září, kterou jsem před pěti lety v New Yorku zažila zblízka, vznikl nápad vydat tuto knihu. Pokud vás alespoň jeden z textů osloví, budu ráda," říká autorka výpravné publikace, jejíž křest symbolicky připadl na ono tragické datum, které otřáslo všemi civilizovanými lidmi napříč kontinenty…

Multiplatinové DVD Jarka Nohavici

Možná, že i vy jste patřili mezi 10 000 návštěvníků, kteří před začátkem letních prázdnin dvakrát za sebou zaplnili a vyprodali halu bývalé koksovny Karolina. Právě zde se celorepublikově známý písničkář Jarek Nohavica rozhodl uspořádat v červnu vystoupení, kterému pro obrovský zájem lidí předcházela i veřejná generální zkouška.

Johny Depp miluje rum!

seriál :: Filmová žranice

Hvězdní Piráti z Karibiku, drsní Dannyho parťáci a Božský Bruce jako zákusek. Filmové menu pro náročné strávníky.

Paris Hilton obětí geniálního podvodu

Kdo by neznal Paris Hilton, dědičku hotelového impéria a samozvanou celebritu. Proslavila se díky svému příjmení, reality show Simple Life a dekadentním mejdanům. Nedávno však vypustila do světa své debutové album „Paris“ a představila se i jako zpěvačka. Lidé po celém světě nad tímto počinem kroutí hlavami, ale jen jeden člověk se pustil do přímého protiútoku.

Přes nový práh do nového života

Pro všechny, kteří uvažují o koupi nemovitosti, bude nový pořad Přes nový práh. Česká televize uvede první díl ve čtvrtek 7. září od 21 hodin na ČT1.

Za plotem zvítězilo

Na 3.ročník Fresh Film Festu zavítalo s nabídkou 230 filmů z celého světa přes dva tisíce lidí, a to především studentů filmových škol. Kromě českých studentů do Karlových Varů přijeli mladí lidé z celého světa.

Arnie je rozzuřený požárník!

seriál :: Filmová žranice

Schwarzeneggerův Protiúder, křehké Pistolnice i sexuální orgie v Laurel Canyon. Barevný koktejl pro pozdní léto!

Klauni pokračují v Komedii

Mimraj 2006 je půlroční festival zaměřený na moderní pantomimu, clownerii a grotesku. Koná se u příležitosti 50. výročí české pantomimy, 25. výročí pantomimy neslyšících a 60. výročí AMU v Praze. Festival, který byl slavnostně zahájen 1. srpna, pokračuje až do 16. prosince.

Netradiční pohled na české fotbalisty

Večer 28. srpna 2006 proběhla v Paláci Adria na Jungmannově náměstí vernisáž výstavy "Hráči / Players" fotografa Ondřeje Pýchy. "Po návštěvě utkání v Anglii loni v listopadu jsem se rozhodl, že začnu oslovovat některé naše hráče s nápadem uspořádat portrétní výstavu fotografií osobností českého národního fotbalového týmu," prozrazuje autor a dodává…
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz