Pokrokově

FiftyFifty, společenský magazín.
Pokrokově na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Pokrokově

FiftyFifty

Jak se bránit zasílání neobjednaného zboží

Jak se bránit zasílání neobjednaného zboží Objednávka zboží za 179 korun, po které však následuje doručení zásilky s výzvou k platbě částky 1195 korun a příslib zasílání dalších balíčků. Takto popisují spotřebitelé praktiky některých zásilkových obchodů a stížností opět přibývá.

České mobilní služby patří k nejdražším v EU

České mobilní služby patří k nejdražším v EUMobilní služby využíváme denně a svět bez nich už si snad ani nedovedeme představit. Umíme si ale představit, že za stejný objem služeb zaplatíme třeba o polovinu méně? A operátor nám k tomu přidá roaming zdarma či několikanásobně větší objem dat? Pro inspiraci nemusíme chodit příliš daleko. Průzkum dTestu ukázal, že v jiných evropských zemích spotřebitelé za stejnou nabídku služeb zaplatí mnohem méně.

Mýty, které přetrvávají. Jak je to s nočním proudem nebo tříděním odpadu?

Mýty, které přetrvávají. Jak je to s nočním proudem nebo tříděním odpadu?Přestože Češi projevují o úspory energií a ekologická témata stále větší zájem, mají k nim často špatné či zavádějící informace. Řada domácností žije například v mylné představě, že levnější elektřinu mohou díky takzvanému „nočnímu proudu“ odebírat pouze v noci. Neví také, jak správně třídit odpad.

Kde reklamovat zboží, když prodejce zanikne?

Kde reklamovat zboží, když prodejce zanikne?Kde můžete reklamovat vadné zboží, pokud prodejce oznámí ukončení činnosti, odchod z ČR nebo jednoduše zkrachuje? Kdo převezme jeho závazky? Vždy záleží na tom, o jaký typ odchodu z trhu se jedná.

Kdo neumí splácet, neměl by mít dluhy

Kdo neumí splácet, neměl by mít dluhyNový zákon o spotřebitelském úvěru účinný od 1. prosince letošního roku neklade vysoké požadavky jen na společnosti úvěry poskytující, ale i na potenciální dlužníky. Kdo není schopen dluhy splácet, nemá dostat úvěr, a pokud ho dostane, věřitel na něm rozhodně nevydělá.

Kybernetické útoky jsou stále častější, hackeři nešetří firmy ani domácnosti

Kybernetické útoky jsou stále častější, hackeři nešetří firmy ani domácnostiPočet kybernetických útoků roste, přitom pouze zhruba třetina malých a středních firem má podle odborníků dobře zabezpečenou počítačovou síť. Organizované kriminální struktury, které za kybernetickými útoky často stojí, většinou využívají chyb ve vnitřním i vnějším zabezpečení firemní IT infrastruktury.

Norský losos jedovaté pesticidy neobsahuje, ale „prošel liposukcí“

seriál :: Zajíc v pytli

Norský losos jedovaté pesticidy neobsahuje, ale „prošel liposukcí“Mezi spotřebiteli se v poslední době šíří zprávy o nebezpečných chemikáliích v mase norských lososů. Časopis dTest se rozhodl oblíbenou rybí pochoutku zkontrolovat v laboratorních testech a zjistit, zda je na zprávách něco pravdivého. A ačkoliv se přítomnost chemikálií nepotvrdila, ne každý losos vyšel z testů dobře.

Bezpečí na zasněžené vozovce zajistí zimní pneumatiky, ne celoroční

Bezpečí na zasněžené vozovce zajistí zimní pneumatiky, ne celoročníČas přezouvání automobilů.. Aby se řidiči mohli snadno v nabídce zorientovat, přinesl časopis dTest výsledky testů celkem 32 zimních a celoročních pneumatik. Vybráno bylo 14 modelů o rozměru 185/65 R15, 12 modelů o velikosti 225/45 R17 a 6 celoročních pneumatik s označením 205/55 R16.

Stříbru vadí tvrdý povrch, perlám zase sucho

Stříbru vadí tvrdý povrch, perlám zase suchoŠperky a hodinky se staly nedílnou součástí nejen společenského, ale i každodenního outfitu. Ať už se jedná o diamantový náhrdelník nebo bižuterii, každému kousku by se mělo dostat náležité péče, která zajistí jeho dlouhou životnost a estetickou hodnotu. Proč by postříbřené šperky neměly přijít do kontaktu s vodou nebo proč je nutné šperky z oceli oddělit od ostatních, vysvětlíme v následujícím článku.

Instantní bramborové kaše bez přidaného mléka obsahují méně éček

seriál :: Zajíc v pytli

Instantní bramborové kaše bez přidaného mléka obsahují méně éčekNic se nevyrovná domácí bramborové kaši, ale když není čas na přípravu, musí občas stačit ta z pytlíku. Co se skrývá ve žlutém prášku, zkoumal časopis dTest a srovnal 13 různých sušených bramborových kaší. V porovnání se také zaměřil na přítomnost přídatných látek, které bychom v domácí kaši nenašli.

Špatně ušité šaty nebo nevhodně opravená podlaha? Braňte se

seriál :: Zajíc v pytli

Špatně ušité šaty nebo nevhodně opravená podlaha? Braňte seNechat si něco vyrobit, upravit, opravit či přestavět je běžnou součástí smluvních vztahů jak v domácnostech, tak v podnikání. Smlouva o dílo má svou zvláštní, a oproti kupním smlouvám specifickou, právní úpravu, která ale není tak dobře známá. Když se při tom něco nepovede, jak se lze bránit?

Klasický sex nahrazují virtuální zážitky

Klasický sex nahrazují virtuální zážitkyAž polovina mobilních telefonů dospělých obsahuje fotografie či videa spojená s erotikou. Moderní technologie, které jsou dnes již běžnou součástí všedního dne, pronikají i do oblasti sexu. Jeho klasická podoba lidem přestává stačit a tak vyhledávají nové zážitky v digitálním světě.

Při stěhování si pohlídejte dodávky energií

Při stěhování si pohlídejte dodávky energiíSe změnou bydliště je spojena řada starostí. Je třeba také řešit co se stávající smlouvou o dodávkách energií, pokud je na vás vedena. V případě smlouvy na dobu neurčitou stačí smlouvu vypovědět ve lhůtě stanovené smlouvou či zákonem. Pokud máte ovšem uzavřenou smlouvu na dobu určitou, odvíjí se možnosti ukončení smlouvy od smluvních podmínek.

Nové stavební prvky zvětší podlahovou plochu a ušetří náklady

Nové stavební prvky zvětší podlahovou plochu a ušetří náklady Vývoj a technologie se posouvají stále dopředu a stavebnictví není v tomto ohledu žádnou výjimkou. Zatímco u starých domů najdete osmdesát i více centimetrů široké zdi, dnešní moderní materiály odvedou stejnou a lepší práci s pouhou polovinou této šířky. Kromě toho, že nové stavební systémy plní náročné požadavky na energetickou úspornost i akustickou odolnost, díky jejich použití se navíc ještě zvětšuje podlahová plocha.

Jak správně nastavit a udržovat topení? Ušetřit lze i tisíce ročně

Jak správně nastavit a udržovat topení? Ušetřit lze i tisíce ročněZanedlouho se v našich domovech roztopí kotle a radiátory začnou příjemně hřát. Ve výhodě budou domácnosti, které se na topnou sezónu připravily. Začátek podzimu je poslední šancí na kontrolu kotlů, komínů a případné opravy radiátorů. Díky sedmi základním tipům lze předejít pohromám, kdy kotel přestane v zimě vytápět, a také optimalizovat účet za vytápění.
© 2005 – 2016 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.