Pokrokově

FiftyFifty, společenský magazín.
Pokrokově na FiftyFifty.cz. Články, recenze, sexy povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy od kartářky atd.
Magazín pro ženy i muže > Pokrokově

FiftyFifty

Špatně ušité šaty nebo nevhodně opravená podlaha? Braňte se

seriál :: Zajíc v pytli

Špatně ušité šaty nebo nevhodně opravená podlaha? Braňte seNechat si něco vyrobit, upravit, opravit či přestavět je běžnou součástí smluvních vztahů jak v domácnostech, tak v podnikání. Smlouva o dílo má svou zvláštní, a oproti kupním smlouvám specifickou, právní úpravu, která ale není tak dobře známá. Když se při tom něco nepovede, jak se lze bránit?

Klasický sex nahrazují virtuální zážitky

Klasický sex nahrazují virtuální zážitkyAž polovina mobilních telefonů dospělých obsahuje fotografie či videa spojená s erotikou. Moderní technologie, které jsou dnes již běžnou součástí všedního dne, pronikají i do oblasti sexu. Jeho klasická podoba lidem přestává stačit a tak vyhledávají nové zážitky v digitálním světě.

Při stěhování si pohlídejte dodávky energií

Při stěhování si pohlídejte dodávky energiíSe změnou bydliště je spojena řada starostí. Je třeba také řešit co se stávající smlouvou o dodávkách energií, pokud je na vás vedena. V případě smlouvy na dobu neurčitou stačí smlouvu vypovědět ve lhůtě stanovené smlouvou či zákonem. Pokud máte ovšem uzavřenou smlouvu na dobu určitou, odvíjí se možnosti ukončení smlouvy od smluvních podmínek.

Nové stavební prvky zvětší podlahovou plochu a ušetří náklady

Nové stavební prvky zvětší podlahovou plochu a ušetří náklady Vývoj a technologie se posouvají stále dopředu a stavebnictví není v tomto ohledu žádnou výjimkou. Zatímco u starých domů najdete osmdesát i více centimetrů široké zdi, dnešní moderní materiály odvedou stejnou a lepší práci s pouhou polovinou této šířky. Kromě toho, že nové stavební systémy plní náročné požadavky na energetickou úspornost i akustickou odolnost, díky jejich použití se navíc ještě zvětšuje podlahová plocha.

Jak správně nastavit a udržovat topení? Ušetřit lze i tisíce ročně

Jak správně nastavit a udržovat topení? Ušetřit lze i tisíce ročněZanedlouho se v našich domovech roztopí kotle a radiátory začnou příjemně hřát. Ve výhodě budou domácnosti, které se na topnou sezónu připravily. Začátek podzimu je poslední šancí na kontrolu kotlů, komínů a případné opravy radiátorů. Díky sedmi základním tipům lze předejít pohromám, kdy kotel přestane v zimě vytápět, a také optimalizovat účet za vytápění.

Nové zbraně v souboji s melanomem. Na rakovinu si došlápne virus!

Nové zbraně v souboji s melanomem. Na rakovinu si došlápne virus!Počet lidí s melanomem stoupl v ČR za posledních 30 let čtyřikrát. Každý rok zemře na tento zhoubný nádor kůže asi 450 Čechů. Teď se rýsuje šance, že lidstvo v souboji s melanomem konečně zaboduje.

Důchodce sympaťák

Důchodce sympaťákMédii na Moravě proběhla nedávno zpráva o jednom nenakupujícím důchodci v supermarketu ve Fulneku. Tisk to popsal následovně...

Příjmy z pronájmu a daňové povinnosti zaměstnance

Příjmy z pronájmu a daňové povinnosti zaměstnancePořízení druhé nemovitosti za účelem jejího pronájmu je možností, jak mít pravidelný pasivní příjem i v penzi. Zaměstnanci mající příjmy z pronájmu však musí počítat s plněním daňových povinností.

Drahé zákaznické linky? Podnikatelé porušují zákon.

Drahé zákaznické linky? Podnikatelé porušují zákon. Pokud chcete po telefonu ohlásit poruchu vodovodu, reklamovat vady zboží nebo vyúčtování elektřiny či plynu, můžete za takový hovor zaplatit desítky i stovky korun. I když novela zákona na konci loňského roku používání zpoplatněných modrých a bílých linek pro kontakt se zákazníky omezila, mnozí podnikatelé ji nedodržují. dTest proto vyzval více než 30 společností, aby změnily způsob komunikace se zákazníky.

AUTOSHOW Praha 2016 s českou předpremiérou vozu Renault MÉGANE Grandtour

AUTOSHOW Praha 2016 s českou předpremiérou vozu Renault MÉGANE GrandtourSvé brány včera otevřel největší český autosalón AUTOSHOW Praha 2016. Až do pondělí 25.9.2016 je připravena na Výstavišti v Praze - Holešovicích prezentace čtyřicítky oblíbených značek včetně mnoha zajímavých premiér.

Hrubá stavba před zimou. Co je třeba stihnout a co počká na jaro?

Hrubá stavba před zimou. Co je třeba stihnout a co počká na jaro?Stavba domu je nákladná a časově náročná záležitost, kterou není radno podcenit. Řada investorů využívá právě nadcházející období končícího léta a nastupujícího podzimu k tomu, aby před tím, než teploty klesnou pod nulu, zvládla své bydlení dostat do fáze hrubé stavby. Co si pod tímto termínem představit? Co hrubé stavbě nesmí chybět a za jakých podmínek lze v realizaci pokračovat i v zimním období?

Reklamovat vyúčtování za telefon lze jen dva měsíce

Reklamovat vyúčtování za telefon lze jen dva měsíceOperátoři zkouší pozornost svých zákazníků různými triky. Mění smlouvy, účtují neobjednané služby nebo si účtují pokuty, na které nemají nárok. Spotřebitelé se mohou domáhat nápravy reklamací a poté námitkou k Českému telekomunikačnímu úřadu.

Jak číst energetické štítky na vysavačích

Jak číst energetické štítky na vysavačích1.září 2016 to byly přesně dva roky, co mají výrobci povinnost označovat vysavače energetickým štítkem. Víme ale, co nám energetický štítek sděluje a jak máme číst známá písmenka A až G?

Víte, na jak dlouho máte sjednanou smlouvu o dodávce energií?

Víte, na jak dlouho máte sjednanou smlouvu o dodávce energií?Většina spotřebitelů je přesvědčena, že mají uzavřenou smlouvu o dodávce energií na dobu neurčitou. Realita bývá však opačná, spotřebitelé častěji mívají smlouvu uzavřenou na dobu určitou. A takovou smlouvu obvykle nelze předčasně ukončit bez sankcí. Před podpisem je třeba si vždy pečlivě prostudovat celou smlouvu i další dokumenty, v nichž může být stanoveno, že smlouva je uzavírána na dobu určitou.

Škoda Octavia oslavila dvacáté narozeniny

Škoda Octavia oslavila dvacáté narozeninyPřed 20 lety, 3. září 1996, zahájil tehdejší prezident České republiky pan Václav Havel provoz nově vystavěné části automobilky Škoda a zároveň tím slavnostně odstartoval kariéru modelové řady Škoda Octavia. Začal fascinující příběh bestselleru, který se během dvaceti let vypracoval na prodejní globální šlágr a výrazně přispěl k dynamickému rozvoji společnosti Škoda.
© 2005 – 2016 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.