Články FiftyFifty.cz, strana 68

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 68 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 68

FiftyFifty

Slavnostně otvíraný ´Dům umění´

Slavnostně otvíraný ´Dům umění´Už za necelý týden se chystá na svou premiéru citlivě zrekonstruovaný barokní Dům Umění. Bude tak dalším objektem, který v historickém prostředí Chvalské tvrze v Horních Počernicích ožije kulturou.

My Bloody Valentine v Praze - v klubovém prostředí Divadla Archa

My Bloody Valentine v Praze - v klubovém prostředí Divadla ArchaKultovní irská kapela My Bloody Valentine odehraje 10. června v Praze koncert, který bude výjimečný nejen klubovým prostředím pražského Divadla Archa.

Finále Plzeň zahájí předpremiéra filmu Jako nikdy režiséra Tyce

Finále Plzeň zahájí předpremiéra filmu Jako nikdy režiséra TyceSvětová předpremiéra nového filmu Jako nikdy režiséra Zdeňka Tyce s Jiřím Schmitzerem, Taťjanou Medveckou a Petrou Špalkovou v hlavních rolích zahájí v neděli 21. dubna 26. ročník filmového festivalu Finále Plzeň.

Fru Fru: nový videoklip s Lenkou Dusilovou v režii Tomáše Matonohy

Fru Fru: nový videoklip s Lenkou Dusilovou v režii Tomáše MatonohyTřebíčská kapela Fru Fru má pořádně našlápnuto. Nedávno skupina představila nové album s názvem Freak Show, nedlouho poté videoklip k úvodnímu singlu této desky a nyní si na konto připsala další videoklip k písni Válka.

Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě 2013

seriál :: Festivaly 2013

Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě 2013Dáváte si rádi ke kávě zákusek? A co takhle například v podobě Divadla ke kávě? Tuto vybranou lahůdku nabízí už čtvrtým rokem originální brněnský festival Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě. Servíruje ve čtrnácti pečlivě vybraných kavárnách.

S dětmi do divadla na trh a Lakomou Barku

S dětmi do divadla na trh a Lakomou BarkuV pátek 12. dubna můžete s dětmi vyrazit do Divadla ABC, od 17 hodin bude ve foyer probíhat jarní trh neziskových organizací a workshop pro děti spojený s představením Lakomá Barka. Děti si budou moci vyrobit jarní dekorace a předměty, připraveno bude i malé občerstvení.

Ikona freak folku Devendra Banhart představí nové album na Colours of Ostrava

Ikona freak folku Devendra Banhart  představí nové album na Colours of OstravaDevendra Banhart, americký písničkář, respektovaný výtvarník a vůdčí postava freak folku, vystoupí poprvé v České republice. Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava (18. – 21. července) představí své čerstvé album nazvané Mala.

Herecká legenda Lubomír Lipský oslaví devadesáté narozeniny

Herecká legenda Lubomír Lipský oslaví devadesáté narozeninyHerecká legenda Lubomír Lipský oslaví 19. dubna významné životní jubileum, devadesáté narozeniny, a to aktivně na jevišti Divadla ABC, kde stále hraje v komedii Pan Kaplan má třídu rád. Městská divadla pražská, ve kterých Lubomír Lipský působí již 63 let, mu k devadesátinám přichystala nejen benefiční představení, ale také retrospektivní výstavu ve foyer Divadla ABC.

Na Rock for People se vrací Bloc Party! A Borgore a The Gaslight Anthem

seriál :: Festivaly 2013

Na Rock for People se vrací Bloc Party! A Borgore a The Gaslight AnthemTriumfální návrat na místo činu – tak lze popsat fakt, že na letošní Rock for People opět přijedou Bloc Party, kapela z londýnského East Endu, která v Hradci Králové v roce 2009 nadchla publikum i pořadatele.

Brněnský JazzFest klepe na dveře

seriál :: Festivaly 2013

Brněnský JazzFest klepe na dveřePrestižní hudební festival JazzFest Brno odstartuje již 4. dubna v divadle Reduta dvojkoncert virtuosního amerického pianisty Craiga Taborna a společný projekt domácích Morning Walks tria Martina Brunnera a Epoque quartet.

Zatáčka – politická groteska o snech a vraždách

Zatáčka – politická groteska o snech a vraždách Švandovo divadlo na Smíchově uvede jednu z nejúspěšnějších komedií Tankreda Dorsta Zatáčka. Po dvoudílném opusu Merlin aneb Pustá zem se tak Dorst na Smíchov vrací s divácky vděčným textem plným situační komiky a ironie.

Cestovatelský festival Kolem světa

Cestovatelský festival Kolem světaVe dnech 23. a 24. března 2013 se v Kulturním domě a Multikině Ládví bude konat již 20. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který přivítá mnoho známých tváří.

Smrtelné lži s Richardem Gerem

Smrtelné lži s Richardem GeremPod názvem Smrtelné lži přijde 4. dubna do českých kin americký thriller z prostředí vysokých financí a byznysu v hlavních rolích s Richardem Gerem a Susan Sarandon.

Divadla ABC a Rokoko uvedou magického Shakespeara i Čapka

Divadla ABC a Rokoko uvedou magického Shakespeara i ČapkaV úterý 5. března se konalo setkání s herci a tvůrci březnových premiér MDP. O inscenaci Věštkyně, vraždy a jasnovidci hovořili režisér Arnošt Goldflam, dramaturgyně Věra Mašková a herci Hana Doulová, Jan Vlasák a Vasil Fridrich. O Snu čarovné noci, Shakespearově hře známé pod názvem Sen noci svatojánské, promluvili režisér Petr Svojtka, dramaturg Jiří Janků, autor nového překladu Jiří Josek a herci Hanuš Bor, Radim Kalvoda a Robert Hájek.

Natáčení filmu Fair Play pokračuje

Natáčení filmu Fair Play pokračujeNatáčení nového filmu Fair Play režisérky Andrey Sedláčkové je v těchto dnech v plném proudu. Štáb právě točí ve filmovém ateliéru č. 4 na Barrandově. Příběh o mladé atletce, která se v normalizačním Československu dostane do státem řízeného dopingového programu, je díky dopingovým skandálům ve vrcholovém sportu neustále aktuální.
© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.