Články FiftyFifty.cz, strana 53

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 53 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 53

FiftyFifty

Sto zvířat v KC Vltavská

Na podzim vyprodala kapela Sto zvířat holešovickou Incheba Arenu. Jen o pár kroků dál leží sál KC Vltavská, kam kapela zavítá ve čtvrtek 17. února.

Iron Maiden headlinerem festivalu Sonisphere 2011

seriál :: Festivaly 2011

V minulém roce se festival Sonisphere stal největším festivalem v České republice. S Velkou thrash metalovou čtyřkou v čele – Metallica, Slayser, Megadeth a Anthrax – spojil Sonisphere v Milovicích všechny festivalové nadšence a metalové fanoušky z celého světa a s 35 000 návštěvníků vytvořil nadšený dav.

Jarní Sázavafest láká na Kluse i Šrůmovou

seriál :: Festivaly 2011

V pražském Kulturním centru Vltavská se 2. dubna od 17 hodin uskuteční Jarní Sázavafest, který návštěvníky jaksepatří navnadí na Sázavafest letní. Mezi hlavní hvězdy se zařadí inteligentní písničkář Tomáš Klus nebo třinečtí Charlie Straight, vítězové mnoha respektovaných hudebních soutěží (Anděl, MTV).

La Película: kandidát na Oscary, býčí filmy i výstava plakátů

seriál :: Festivaly 2011

Unikátní španělský filmový žánr tzv. býčích filmů, ale také strhující thrillery, historická dramata, romantické komedie či umělecké snímky - 6. ročník festivalu španělsky mluvených filmů La Película nabídne českému a moravskému publiku skutečně výběrovou kolekci současné španělské kinematografie.

Cizinec: Jolie a Depp poprvé spolu

Johnny Depp představuje ve filmu Cizinec amerického turistu, kterého lehkovážný flirt s cizinkou zaplete do sítě intrik, romantiky a nebezpečí. Frank (Depp) se v průběhu spontánního výletu po Evropě zcela náhodou seznámí a začne flirtovat s Elise (Jolie), pozoruhodnou ženou, která mu ale zkřížila cestu zcela plánovitě..

Songfest.cz – Rok zajíce 2011

Dnes se v pražském Paláci Akropolis rozběhne první ze série stylových koncertů nazvaných „Songfest.cz – Rok zajíce 2011“, na kterém čínská zpěvačka Feng-yün Song, herec a moderátor Jaroslav Dušek a jejich hosté oslaví příchod nového roku dle lunárního kalendáře.

Anekdoty z ateliéru

Netradiční výstava propojující výtvarné umění s humoristikou nazvaná „Anekdoty z ateliéru… aneb potkal Rada Rabase“ konfrontuje humorné příhody o umělcích, jako jsou například Mikoláš Aleš, Václav Špála, Emil Filla, Vlastimil Rada, Josef Lada, Václav Rabas s jejich díly, která jsou zastoupena ve sbírce GASK.

Nesvatbov na Berlinale

Dokument Nesvatbov režisérky Eriky Hníkové, který vznikl v produkci společnosti Endorfilm, míří na jeden z nejvýznamnějších mezinárodních filmových festivalů Berlinale. Nesvatbov si tak v rámci 61. ročníku tohoto festivalu odbude dokonce svou mezinárodní filmovou premiéru.

Vše pro dobro světa a Nošovic

„Vše pro dobro světa“ je úryvek z reklamního sloganu společnosti Hyundai, který hlásá, že dělá vše pro dobro světa a nikdy nepřestane.„Vše pro dobro světa a Nošovic“ je nový celovečerní dokumentární film režiséra Víta Klusáka (mimojiné spoluautor snímků Český sen a Český mír), který s humorem, ale bez výsměchu zobrazuje malou moravskou vesnici, která výše uvedené dobro zažívá „na vlastní kůži“.

GASK exkluzivně zpřístupní Iluminaci zdarma

Exkluzivní možnost zhlédnout unikátní středověkou Iluminaci zdarma nabízí od pátku 14. do neděle 16. ledna galerie GASK. Iluminace bude vystavena u příležitosti prvního výročí jejího zakoupení. GASK také zcela nově nabízí návštěvníkům každé úterý vstup do galerie za symbolický poplatek 1 Kč.

Přelomové album Jananas

Přesně na přelomu roku vyšlou Indies Scope debutové album skupiny Jananas, která patří k nejvýraznějším nadějím české folkové scény. Na albu, které pomáhal vytvářet známý producent Martin Ledvina, nabízí silné melodie, netuctové aranže a především osobité české texty.

Vladimír Mišík & ETC... zahájí rok 2011 ve Švandově divadle

Koncert je připomenutím ojedinělého podzimního turné s hosty - Petrem Skoumalem a Olinem Nejezchlebou s jeho novou kapelou KYBABU.

Glenn Miller Orchestra přiveze večery swingu a elegance

Nejznámější swingový orchestr na světě, Glenn Miller Orchestra, se po dvou letošních beznadějně vyprodaných koncertech v Praze vrátí v lednu 2011 nejen do hlavního města, ale zavítá i do dalších měst České republiky.

František Filip – jubileum v ČT

Kočár nejsvětější svátosti, Lístek do památníku, Podnájemníci, Ikarův pád, Tažní ptáci, Nezralé maliny, Případ Platfus, operety Polská krev, Netopýr, Bandité, seriály Sňatky z rozumu, Byl jednou jeden dům, Chalupáři, Cirkus Humberto, Náhrdelník... režisér dlouhé řady dnes již legendárních televizních děl zasáhl svou mistrovskou prací srdce již několika generací.

Česká televize připomene vynikajícího Jiřího Sováka

Pan Bouvard (Byli jednou dva písaři), Evžen Huml (Chalupáři), Jiří Kroupa (Marečku, podejte mi pero), rytíř Brtník z Brtníku (Ať žijí duchové)… Jiří Sovák by se 27. 12. 2010 dožil devadesáti let.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz